Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

PREVARANTICE

Možda ona ima namjeru varati, ili se zalaže za nekoga tko vara, pa zato pokreće ustanak protiv ispisa podataka... Ili smo sve mi totalno nezrele, pa nemamo pojma kako se to na "odrasli" način rješava... [:jezik]
2012 11 03
dobro pitanje... čekaj.... pitat ću mamu što ona misli pa ću ti odgovoriti.... ja neznam.... imam samo 29.... [:jezik] [:jezik] [:jezik] [:jezik] [:jezik] [:jezik] [:jezik] [:jezik] [:jezik] [:jezik] [:jezik] [:jezik] [:jezik] [:jezik]
2012 11 03
A ja jesam mama tako da ste sve nadrapale balavice jedne [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2012 11 03
e čekaj... sjetila sam se... odrasli to rješavaju tako da odu na poštu i strgaju omotnicu pred zaposlenicima, a ako im ne odgovara veličina, jednostavno ne preuzmu paket, jesam pogodila?? ha? jesam li? [:smije] [:smije] [:smije] [:hihot]
2012 11 03
jao mmm123.... sve si nas prevarila... a tako si mi se svidjela... ja sam mislila da si ti iz C razreda... međusmjena... [:sokiran] [:sokiran]
2012 11 03
Jesam, ali sam bila prebalava i nisam imala super mamu sa smart savjetima NEMOJ KĆERI SE UDAVAT [:smije]
2012 11 03
pa da... joj... kamo sreće da si imala onlymamu... uh... ne bi bila ni balava ni prevarena... [:jezik]
2012 11 03
Jesi, pogodila si, kako bi se reklo "kao prstom u gu*icu" [:smije] [:smije] ... Jao jesam nekulturna, sigurno sam balavica i nezrela osoba... Ali naprednija balavica, jer nisam ispisala ružnu riječ bez zvjezdice kao neki [:hihot] ... mmm123, nemoj [:place]
2012 11 03
pa lollip ti opet izazivaš? pa zar ništa nisi naučila na prethodnim stranicama? hoćeš da se tetka vrati nazad i opet te "izlektorira" [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2012 11 03
mmm123.... Jesi ti tako "suvremena" i trendy kao naša onlymama? [:hihot]
2012 11 03
Ne izazivam, nemojte me tući, prihvatiti ću sve savjete, molim vas imajte obzira obje [:place]
2012 11 03
Nisam, žao mi je što ću vas razočarati..Imam samo 30, nemam ja tog iskustva kao "NEKE" mame koje su uvijek u pravu...Morat ću je pitati za neki savjet [:sokiran]
2012 11 03
ili se piše predhodnim?? Eto na problema... Molim onlymamu da se javi i razriješi ovu moju nedoumicu... ili me jednostavno ispravi... da krenem i ja pravim pitem konačno... zastranila sam [:hihot] [:hihot]
2012 11 03
Pa ti nisi primjer mame koja može biti uzor svom djetetu!!! Ti moraš okolo pokazivati svoju pamet i filozofirati nad mlađima od sebe, jer se inače ne možeš iskazati ni dokazati nigdje...
2012 11 03
lollip jesi i ti zabrinuta sad za našu mmm123?? [:sokiran]
2012 11 03
1 2 ... 11 12 13 14 15 16 17 ... 37