Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

PREVARANTICE

Garavusa potpisujem :)
2012 11 04
Garavusa, bravo [:smijesi]
2012 11 05
Garavusa svaka cast!! [:smijesi] [:smijesi]
2012 11 05
bravo [:kesi]
2012 11 05
s obzirom da ne mogu otvoriti gore navedeni popis [:place] dodajem Gavelino ali javno sam upozoravala na nju i predlagala ovakvo nešto tako da cure svaka čast....! [:zaljubljen]
2012 11 05
Bok svima! Imam problem, platila sam torbice koje mi već 2 tjedna ne stižu, ne kažem da je cura prevarantica niti išta slično, ali slala sam milijun puta običnu pošiljku i nikada mi se ništa nije izgubilo. Što sad da radim? Ne nudi mi novac nazad, a meni glupo pitati jer možda je stvarno poslala, pa je ostala ona bez stvari a ja bez novca.
2012 11 05
Lako moguće da te prevarila... Ako si zahtjevala obično slanje... Ne mora se paket zagubiti, ali kupac ne mora ni poslati, jer je svjestan da pošta, a ni on sam ne odgovara za običnu pošiljku, nažalost :/... Zato ja nikada ne uzimam obično slanje, uvijek i samo preporučeno...
2012 11 05
Ali ja sam uplatila 10 kn za poštarinu, obično slanje je nekih 3,4 kn, jer su torbice male. Pa sam i očekivala preporučeno...
2012 11 05
Pardon gore sam napisala kupac, mislila sam prodavač... Hm... To su torbice za mob ili? Ako joj nisi naglasila preporučeno ne vjerujem da ti je poslala, jer svaki prodavač ako je imalo pošten sam će ti ponuditi novce nazad, pa makar da podijelite taj gubitak na pola, i "brinuti" o toj pošiljci dok ne stigne do kupca... Ja osobno šaljem jedino preporučeno i nikako više i mogu ti reći da mi nikada preporučena poštarina nije došla ispod 15kn, ni za najlakšu vesticu koja je stala u kovertu malu... A o većim stvarima, štikle, jakne, hlače, već se vrti oko 20kn, pa čak i preko... Je te ona uopće pitala kakvo slanje želiš?
2012 11 05
Nije, samo je rekla da je poštarina 10 kn, prodajem ja već dugo na svim mogućim portalima, i ne znam za druge, ali šaljem preporučeno, nadodam još 2,3, kn i to je to, a sigurna sam da će pošiljka stići. Valjda sam naivna, pa mislim da tako svi :) Pitala sam ju evo da mi vrati bar pola iznosa, pa ćemo vidjeti. Hvala ti na odgovoru [:poljubac]
2012 11 05
Eh, nažalost tako to ide danas :/... Nadam se da ćeš uspješno riješiti problem :)... I np [:zaljubljen]
2012 11 05
Ja sam slala jednom obično i dogodilo mi se upravo to, paket nije stigao ( tako je tvrdila cura) ne možeš dokazati da si poslala a koliko me samo "oprala" da sam ispala takva prevarantica koju svijet nije vidio, zblokirala mi račun na njuškalu...osjećala sam se tako jadnom, al vratila sam joj novce, nije niti zahvalila niti ništa, njuškalo mi nije aktiviralo račun dokle god osoba koja te prijavi ne javi da je riješen spor među vama, a ona to namjerno nije htjela napraviti. NIKAD više ne šaljem obično, ako inzistira ja doplatim razliku poštarine do preporučene i sigurna sam.
2012 11 05
Hana123 - Običan paket stigne do 5 dana. Prosječan PREPORUČENI paket stigne u roku 3 dana. Ako staviš još i PRIORITETNO, paket stiže u roku jednog dana! (provjereno)! Vidin, ti svoj čekaš dva tjedna, vjerovatno si žrtva nečije neslane šale odnosno prevare. Ako ti ne bude tila vratit novac, napiši nam korisničko ime i podatke da je dodamo na popis nepouzdanih osoba ;)
2012 11 05
Cure, loše iskustvo sam imala sa "DorisMirko". Kupila sam od nje cipele koje su na slici malo izlizane. E da samo znate kakve sam dobila kao da ih je jučer izvukla iz kontejnera sa smećem. Totalno neiskrena i nepouzdana. ne bih je preporučila nikome, strašno..... [:ljut]
2012 11 05
nika123!!!KAKVE VEZE IMA MOLIM TE AKO SAM JA OSTAVILA DOBAR KOMENTAR ONOJ ladygaga? ti uopče nemaš kao prvo pravo srati tu po curkama i osobama,ako si vec blatila tu curu onda nemoras i mene i sve koji su joj se obracali.ti si tu da dijeliš komplimente ha? Bože dragi [:hihot]
2012 11 05
1 2 ... 14 15 16 17 18 19 20 ... 37