Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

PREVARANTICE

zaboravila dodati, stranica je dobro zamišljena, ali katastrofalno napravljena.... nema apsolutno nikakve zaštite, može raditi tko šta hoće, zato vam se i događaju ovakve stvari.... i sad opet recite da pričam bez veze....
2012 11 04
ovo je internet...nema tu neke zaštite...tko želi varati smislit će način, ja sam prevarena i na njuškalu gdje se traži oib pri registraciji... treba paziti... dobro čitati povratne informacije (šteta je jedino što se ovo varanje proširilo pa smo skeptični prema svima bez povratne informacije, a neki su možda novi pa zato nemaju)... nije ni slanje pouzećem rješenje jer je puno skuplje, postoji mogućnost da osoba ne uzme paket pa onaj ko šalje mora platiti duplu poštarinu, sigurna je jedino primopredaja, ali eto nismo svi iz istog grada, tako da idemo na povjerenje... još uvijek ovdje ima puno poštenih cura.... treba biti oprezan i to je to... staviti popis sa imenom, prezimenom i brojem računa prevarantica DA, pregledati prije kupnje i nadati se najboljem....
2012 11 04
Iva2208. Od zenske ni nakon 20 dana nisam dobila 400 kn za poslane hlace. Nekako sam toliko bijesna da je planiram osobno posjetit.
2012 11 04
draga gospodjo onlymama,nije da se mi zi vciramo niti se bojimo protuargumenata,nego ste vi zivcano uletjeli medju nas solit nam pamet..a ono da se nama dogadjaju takve stvari,pa dogodilo se i vasoj kceri unatoc vasim smart savjetima,al ona vas vjerojatno ignorira i dalje pa ste nasli nas zamarati..al nama je to jako zabavno i u ovom svijetu punom prevaranata mi i dalje zivimo sretno i gledamo sve s pozit.strane..da padnem u depru sad i da budem nabrijana ko vi,ne pada mi na pamet.ucimo na vlastitim greskama nazalost ali ne uzivam ko vi da dr.budu prevareni,pardon,nasanjkani
2012 11 04
tako je mmm123.... mi se veselimo drugom "sanjakanju" [:smije] [:smije] [:smije] .. i zahvaljujemo vam onlymama što ste tako divan "dizač" atmosferice [:smijesi]
2012 11 04
da,hvala sto postojite [:smije]
2012 11 04
Dežurnih dušebrižnika nikada dosta... Mora i ona nekome pokazati svoju odraslost i nepubertetsko stanje kad smo mi već tako sje*ane i nemamo pojma što pričamo... Mi jednostavno moramo kako ona kaže i nećemo biti nasanjkane... Prosvjetitelju naš odrasli, zahvaljujemo Vam se na tako divnim pismenim, kulturnim, poučnim i nadasve nenabrijanim tekstovima u kojima naravno ne želite progurati sebe i svoju pamet, nego ste samo pokušali pomoći [:smije]
2012 11 04
@Garavusa - potpisujem treba stavit listu samo s imenima
2012 11 04
ova tema nije napravljena da bismo se ovdje provocirali i svadjali. molim lijepo ako imate rec koju prevaranticu napisite, ako nemate ima puno drugih tema za ovakvo prepucavanje..
2012 11 04
Erica123 ispričavam se što smo zatrpale temu :/, neće se ponavljati... A što se tiče prevarantice o kojoj pričaš, ja sam ti vjerovala, jer ne bi bez veze došla ovdje pisati takve stvari, kao ni bilo tko drugi... Ovakvu ogorčenost na nekoga teško da ćeš glumiti, pa eto na kraju su se svi uvjerili u suprotno [:kesi]
2012 11 04
Erica123 i moja isprika... Suzdržat ću se od komentara sljedeći put...
2012 11 04
a jel se ko uvjerio da sam ja prevarantica ? haaaaaa? niste znam ali bitno da sam tu na listi -.-
2012 11 04
Onlymama - hvala na upozorenjima i žuganju, samo mislin da ste na krivon mistu. Godine su nebitne, ako je neko g*vno od covika, neće pomoć to dal' osoba ima 15, 25, il 30 god kad je poremećena u glavi.. Ne vidin razlog za napadanje mene i lollip ( neću reć prosipanje pameti al eto ..) ako je iznijeto subjektivno mišljenje s kojim se većina složila osim Vas. Nadalje, na popisu se radi aktivno, tako da koliko god puta prevarantice promine korisničko ime, osobni podaci se sigurno neće minjat, a ako triba ažurirat ćemo svaki dan popis i tako pomoć drugima da na vrime svate ko su prevarantice. Lijep pozdrav Vama i Vašoj kćeri.
2012 11 04
jeste skuzile da samo ove curice tj.prevarantice koriste ovaj znak-:-..hahahhahah [:kesi]
2012 11 04
Hahahaha, kada se ode nazad i čita, izgleda da da xD...
2012 11 04
1 2 ... 13 14 15 16 17 18 19 ... 37