Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

PREVARANTICE

Ja bi najviše volila da nije ni doslo do ovoga da se mora popisivat osobe koje varaju al dokad dopuštat da masu cura gubi novac na takav nacin? Ne kazen da ti varas, nit da si varala, vjerovatno je zastoj u posti il nesto al cura je prijavila da dva tjedna nije dobila tvoj paket, meni osobno je to sumnjivo, posto se zna koliko dugo se triba cekat na paket, do 5 dana a opet, postoji i druga strana price, to je da je cura dobila paket pa da laze da nije i slicno. Draga, nadam se da ce se sve pozitivno rjesit i da ce onda ona doc na tvoje misto haha. Bez nerviranja [:poljubac]
2012 11 05
a ova Erica glumi poštenu curu , a pol tih povratnih informacija pozitivnih je od njezinih frendica koje je namolila da joj napišu kako bi ona ispala prava pred svima,to je meni priznala, a bitno da ona može optuživati skoro svaku curu ovdje .. stvarno nije u redu..
2012 11 05
ovako-Dali neko zna osobu pod imenom Aron13 ja mislim da se tako zove.....prvo me pitao da mu prodam lot tangica,i jesam..odpočetka mi je bio čudan jel kad sam stisla na njegovo ime izbacilo me-to znaci da je blokiran....Uplata je bila vidljiva i ja sam mu poslala tangice....cim ih je dobio reko je da imam dobar ukus i pitao me koliko imam godina.prestrasnooo! i onda sam to rekla administratorici koja mi je rekla da je blokiran jer je seksualno uznemiravao cure,pazite se to je muško i bolestan je!!!
2012 11 05
ERICA123 misl ida je bog i batina tu.....tebe treba staviti pod crnu listu a ne neduzne ljude.....ona optuzuje bas svakoga ovdje,slažem se s tobom maja2112
2012 11 05
previše se si je umislila.. šta je ona ovdje na krpicama da osuđuje koga stigne??? pravi i lažne profile sve kako bi ispala dobra i poštena. a onda to ide govorit da drugi rade! uf
2012 11 05
Vidim da se Maja2112 zamjerila nekima ovdje, ja sam s tom curom imala poštenu zamjenu, sve je bilo ok i fer.
2012 11 05
DajanaPavlic, molim te objasni ovdje prisutnima kako si mi poslala ofucanu sitetičku trenirku za koju je u oglasu pisalo da je pamučna i malo nošena. Naravno ,tvoje objašnjenje da nisi znala da polyester nije pamuk je presmiješno, kao i ova optužba da ti nisam vratila 20 kuna. Imaš li ti kakvih dokaza da ti nisam vratila te novce? Ako imaš, daj ih ili zašuti.
2012 11 05
ma bas ste slatke [:smijesi] glavno da obadvije imate povratne informacije ispod 70% ne dirate me ni najmanje [:kesi] zapravo vi ste na crnoj listi i istina boli, zato ste ogorcene i napadate me jer sam rekla svima kakve ste :) ubiti za mojekrpicebmk nisam nista rekla al ona neka slobodno napada. slatka je :) hahah
2012 11 05
Maja2112 - Što ovo znači? a pol tih povratnih informacija pozitivnih je od njezinih frendica koje je namolila da joj napišu kako bi ona ispala prava pred svima,to je meni priznala... Točnije zadnje četiri riječi [:smije] , pa koja budala i da vara bi išla nekome priznati da moli druge za pozitivne komentare kako bi ispala super prodavačica? [:smije]
2012 11 05
haha pa kuzis. sigurno i da to radim cu ic rec njoj. pa stalno kupujem ovdje, prodajem, mjenjam se, eto odkud mi komentari, mihaela5 je poznanica, vidle smo da smo obje iz poreca pa smo se mjenjale primopredajom. sve je super ispalo i ne kuzim sta sad maja2112 hoce? smjesna je jadna postaje ocajno to sto trazi razloge za druge, a ima par negativnih komentara i to poduzih.
2012 11 05
Ma ja ne znam kakva je ona, jer nisam poslovala s njom, evo gore se javila cura da je imala pozitivno iskustvo, ali da se tako očito blesavo brani kao da smo u vrtiću... Posvađale se dvije prijateljice i sada jedna iznese svoje iskustvo, koje se svima čini realno, a druga dođe, onako nabrijana, ljubomorna, ljuta, iznervirana, isfrustrirana i pokušava pod svaku cijenu pobiti to što je ona rekla tako što valja naočigled teške gluposti i piše joj namjerno negativne komentare... [:smije]
2012 11 05
ERIKa123 nemojte se praviti pametne ovdje.kad to niste.balavice od ispod 15god
2012 11 05
Mojekrpicebmk - zbog čega se tebe tuži? Nisam pročitala...
2012 11 05
ERICA sa C ne sa K. ma gle, ne znam sta jos radis ovdje, nemas artikla za prodaju, 63% poz, zelis provokaciju? zelis da skupim cure koje su ogorcene kao sto vidim po tvojim negativnim komentarima i da ti dodjemo doma? nemoj se ovdje bahatit jer jedina koja te brani je maja2112, pretpotavljam i da se poznate.. nemam vremena za takva prepucavanja, imam pametnijeg posla.
2012 11 05
pa dovoljno je da procitas njene povratne informacije i sve ce ti biti jasno. usto ju je ovdje jedna cura prijavila, ne znam koja.
2012 11 05
1 2 ... 17 18 19 20 21 22 23 ... 37