Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

PREVARANTICE

Cure, ja bi vas ovim putem zamolila(prepoznati će se one koje moraju) dajte kada kupite nešto NOVO po određenoj cijeni od nekoga, nemojte to isto nakon cca 2 god nošenja prodavati po cijeni po kojoj ste kupili... Svijet je mali i ako mislite da nitko neće skužiti varate se... ;)
2012 11 05
A da malo zavrtimo temu, ja pohvaljujem Ericu123 jer je brz i super kupac i nadam se da ce paketic sutra brzo stici:) volim normalne i postene ljude
2012 11 05
Hvala curke na odgovorima :) Javila mi se cura i vratiti će mi pola iznosa, mislim da je to najviše fer. Svaka čast, ima stvarno i poštenih :P A što se tiče Maje2112, kupila je od mene maske za mob, i stvarno je odmah uplatila, i sve prošlo u najboljem redu. P.S. sve pohvale za autora teme :)
2012 11 05
pa Erica je meni to priznala jer smo se svađale mogu i kopirat razgovor,nije problem... ;)) umišlja da je tu glavna.. ona bi skupljala tu cure i išla nekome doma, pa de ženska idi sama kad si već tolika faca... i kako samo.lažeš da ti je ta poznanica ,ono kao slučajna iz Poreča... a rekla si da ti je baš frendica, lažljivice kako samo želiš sebe opravdat da opet fina ispadneš ...
2012 11 05
pa ko da sam samo ja iz poreca??? hvala curama za pohvale. a ti maja nadam se da ves pregrist taj dug jezik jednog dana. ti imas sve informacije od frendica a ja samo jednu. ne zelim vise odgovarati ti jer za ovakve budalastine nemam vremena. znas i sama da nista vise neces prodati sudeci po tvojim povratnim :) zelim ti lijepu i ugodnu vecer [:smijesi]
2012 11 05
Kopiraj onda razgovor ovdje, bar mali dio da se može shvatiti, pretpostavljam da Erica123 nema ništa protiv ako to nije rekla...
2012 11 05
pa neka kopira. s tim da ona moze izmjeniti djelove. ne vjerujem joj nista, a ti lollip sta ne vidis da je blokirana?
2012 11 05
Vidim tek sada, jer nije ni bila do pred malo... ali dobro neka kopira, ti ćeš ionako znati je li ona izmijenila ili nije, zato sam rekla da kopira jedan dio... Šteta što ti više nemaš razg, pa kopirate obje, onda ne bi mogla lagati...
2012 11 05
Curke mojee Prvi puta sam prošli utorak napravila zamjenu sa nekom curom i njezin paket mi još nije stigoo.znači prošlo je tjedan danaaa!! Neznam uopče koliko treba paketu jer nikad nisam mjenjala ništaa. Al pokušavam vjerovati da me stvarno cura nije prevarilaa jer je bila jako ljubaznaa. Al kad čitam sve ovo hvata me panikaa [:tuzan] Ne želim jooš stavljat njezino ime jer se nadam da će paket doć uskoro [:znoji] Nisam ju našla među ovim prevaranticama pa se nadam da nisam baš na takvu naletilaa [:ljut]
2012 11 05
Ako je poslano preporučeno u roku 3 dana paket bi trebao stići, obične pošiljke nekada znaju otegnuti malo duže, a preporučeno prioritetno stiže odmah sljedeći dan... Možda ako je poslala ih je onaj neradni dan u četvrtak spriječio oko slanja, pa s e odužilo... Iako ja sam uredno u petak primila pakete koje su mi cure poslale u utorak...
2012 11 05
Ma znam i ja se tiješim da možda zbog četvrtka nije još došlo..al što je najbolje šaljem curi poruku dal je došo moj paket njoj i dal je zadovoljna ona uopče ne odgovara a vidim da je tuu [:ljut] Još joj ja biser pošaljem i poklonn [:kesi] Ma nadam se da će doć ovaj tjedan
2012 11 06
Ako se prijavljuje, a ne odgovara... Malo blesavo...
2012 11 06
daa i to uredno svaki dan [:ljut] još ću pričekat jer ne želim nikog bezveze optuživat
2012 11 06
Draga mislim da si se iovako načekala dosta, bio bi red da ti se bar javi... :/
2012 11 06
Jooj znaam al opet još ne mogu vjerovat da ima takvih curaaaa [:ljut] Čekaam još do sutraa možda me poštar iznenadi [:smijesi]
2012 11 06
1 2 ... 18 19 20 21 22 23 24 ... 37
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija