Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

PREVARANTICE

Cure,ovako adresa ove Antonele 18 je Antonela Pojatina,Slovenska 23, 10000 Zagreb.Ja sam također pokraj Zagreba,točno u Dugom selu i znam da paket putuje jedan do dva dana.Neću je pustiti nekažnjeno. [:frustriran]
2012 11 05
iskreno lollip glupo mi je izazivati svađe, a vidim da cura ima 5 komentara i to svih 5 pozitivnih, osim onog njenog namijenjenog drugoj curi gdje sam malo pobrkala stvari ... zove je lažljivicom jer su se dogovorile da joj pošalje pouzećem da joj dođe jeftinije (hahahah), a ona njoj poslala Hpexpresom ( valjda da je " zezne i da joj što kasnije dođe " ) neki remen koji je mogla i na placi kupiti. Pa na kraju krajeva zašto ga nije kupila na placi???????? cura će se prepoznati i vjerojatno i sama javiti na ova moja dva komentara
2012 11 05
da i još nešto, i ja sam sama jednom poslala paket obično i nikada nije stigao, imala sam samo sreću da je to bila zamjena sa curom s kojom sam surađivala do tada sigurno 6 ako ne i više puta, tako da s njene strane nije bilo upitno da li sam poslala ili ne. Htjela sam vam samo reći da ako šaljete obično postoji mogućnost da se paket ne pojavi ili da se pojavi za neka dva do tri tjedna, tako da ne brzate i ne osuđujete odmah neke od cura jer stvarno možda i govore istinu. Pozz svim curkama i drago mi je da je napravljen popis
2012 11 05
a sta sam to ja mojekrpicebmk ako si ti prevarantica?
2012 11 05
Karinb - Napišite slobodno podatke šta imate o toj curi, dodat ćemo je na popis. Nema koristi od skrivanja takvih osoba pa da okolo zahebaju druge poštene cure.
2012 11 05
Zaš "mojekrpicebmk" nema nijedan artikal, a u opisu profila joj piše da prodaje xD...
2012 11 05
PRODANO JE SVEE [:smije]
2012 11 05
doticna DajanaPavlic kada ste vi meni poslali trenirku sa 20kn!!!!!! ma stidite se..ako vec lazete lazite tako da vas ne otkriju!!!!!!! ma sram vas bilo toliko sam isfrustirana da ne mogu vjerovati da sam optuzena a za sto..nisam nikog zeznula a kamoli vas za pisljivih 20kn,neznam jesmo li uopste koju poruku razmjenile...... prijavljujem vas
2012 11 05
glavno da sam ja zbog 1 poruke (paket kasni malo) optuzena za sumnjivu osobu.prestrasno [:frustriran]
2012 11 05
jao ne mogu vjerovati ....i da ja slucjno nisam saznala za to bila bi na crnoj listi a neznam ni koja je to cura .. ok sad mi recite sto poduzimate u takvim slucajevima????? kad netko laze u svoju cast
2012 11 05
Stajem u obranu "cerise"... Ona mi je bila prvi prodavač na ovoj stranici i sve je prošlo u najboljem redu, od razgovora do dobivene robe, a pored 21og pozitivnog komentara, mislim da je svima jasno tko tu koga...
2012 11 05
ma ova mutava garavusa je otkrila ameriku i baca tuda imena u taj popis....prejadno da se svakoga ovdje slusa [:frustriran]
2012 11 05
Drage moje, nema potribe za vrijeđanjem. Ako smatrate da niste krive, lipo recite ovde i uzet ćemo u obzir obe strane.. Mislim da bi mi sve volile kad bi krpice bile sigurno misto za kupovanje i razmjenjivanje robe i kad ne bi bilo potrebe uopće za popisima neodgovornih i nepouzdanih osoba al šta je tu je, poučene iskustvima drugih cura na ovoj stranici, moramo zaštitit prvo sebe a onda i druge nam drage korisnice. Ukoliko smatrate da ste krivo optužene, objasnite nam svoju situaciju i verziju priče ovde, svaka strana ima pravo iznit svoje argumente al molin vas da se suzdrzite od vrijedanja i napadanja.
2012 11 05
nista ja ne izazivam,nego je cudno sve ovo
2012 11 05
hvala draga lollip [:smijesi] ..samo da napomenem doticna me pitala za zamjenu i ja nisam nista nasla pa se odlucila osvetiti ..neznam kako vi ali ja sam bas ljuta..nikad nikog zeznula ili vratila paket i vidi sad....
2012 11 05
1 2 ... 16 17 18 19 20 21 22 ... 37