Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

PREVARANTICE

Zdravo cure, na krpicama ništa ne prodajem već samo kupujem. Nisam dugo ovdje, ali primječujem puno profila sa odjećom za koju napišu da je dostupna za 7-25 dana. Znam da to naručuju najvjerojatnije preko e-baya, samo mi nije jasno zašto se to dopušta jer koliko sam ja shvatila krpice su napravljene za prodaju i zamjenu stvari koje su vaše, a više ih ne želite ili ne trebate, a ne za preprodaju stvari sa e-baya. Znam da su svima protrebni novci, ali budite realni, pa radije ću naručiti sa e baya koji je 100% sigurniji od krpica nego od vas koji tu istu robu prodajete za duplu cijenu(to ide za ove koji preprodaju, curkama koje su fer i prodaju svoje stvari sve pohvale.) Ja takve profile prijavim, ali neznam dali se to radi sa njima ili se to na krpicama dozvoljava. Tako da cure, objasnite mi da ne trošim svoje vrijeme bezveze prijavljujući nešto što nema smisla. Nažalost, zbog takvih osoba sve manje su mi krpice drage i sve manje vremena provodim ovdje, i kad vidim nešto što mi se sviđa nažalost ne kupim jer ja kupujem pouzećem(ja nemogu uzeti paket dok ga ne platim) nekako mi se čini fer za obje strane a to se ovdje mnogima ne sviđa.
2012 11 05
OVO JE NAPISALA NIKA123 -------glupe balavice odjebite vise odavde ocito vam starci nedaju ni kinte pa ste tu dosle radit prevare nabijem vas,neko je radio za jebene pare sta su vam uplacene na racun,da ste blize bilo bi mrtvih ali nece nijedna proc nekaznjeno!! TO valjda misli za sebe ako je tako vulgarna i jadna.gle ovo ti nije forum za vrijedanje i ponizavanje.....ne vjerujem da ovdje ima mlađih od 18 godina,a to nisu balavci bas znas?
2012 11 05
Pozdrav cure,i ja sam otkrila jednu prevaranticu,zove se Antonela18 slika je na malog smeđeg psa.Naime,poslala sam joj novu lakiranu crnu torbu i novu haljinu sa etiketom u iznosu od 300 kn,ona je meni obećala poslati isti dan kao i ja jednu haljinu na ljuskice.To je bilo prije 10tak dana,tada joj je bila i zadnja prijava,haljine nema a moje su stvari kod nje.Imam potvrdu o slanju.Pišem joj poruke da mi se hitno javi šta je sa haljinom.Čekat ću još koji dan onda idem na policiju.Mislim neće ni oni nešto puno napaviti jer je iznos ispod 1000 kuna ali svejedno. [:znoji]
2012 11 05
Matea22, ako imaš ime i prezime i adresu gdje si slala to je već puno, makar u imeniku nađeš telefon pa lako dođeš do nje, roditelja ili nekog njezinog.Da vidiš kako će se uspaničariti i javiti se kad shvati da je svijet jako mali i da se do svakog može doći.
2012 11 05
neznam ni ja zast se dopusta da se tu prodaju stvari sa ebaya!!!zato i dodje do prevara i lazi i svasta nesto!!! onda sam si mogla i sama narucit pa kupit ....zato se zovu moje krpice ono sta vise ne nosit metnes i prodas il mjenjas !!!hvala
2012 11 05
mmm123 - Imam iskustva s poznatom Mirjanom Markan ilitiga, ovdje, Gavelino, došli smo do svih podataka, mame, tate, bake, nzm koga ne, mama vratila novce, mala i dalje "paradira" po net-u... xD, nekima jednostavno nikada nije dosta...
2012 11 05
lollip-znam, neki ne shvaćaju ovo ozbiljno,niti vrijednost novca niti su ikad čuli za poštenje...ja nekako vjerujem u ono da ti se sve u životu vrati, dobro ili loše, pa si tako mislim da će i takve jednom doći na svoje.
2012 11 05
Ja prodajem stvari sa ebay-a, koje sam kupila sebi i male su mi! Tako da nemojte odmah drvlje i kamenje po ljudima koji prodaju stvari sa ebay-a.
2012 11 05
slusaj ti mene mojekrpicebmk, na listi si prevarantica, i jos se usudjujes ovdje komentirati?? stvarno nemas obraza..
2012 11 05
slusaj ti mene mojekrpicebmk, na listi si prevarantica, i jos se usudjujes ovdje komentirati?? stvarno nemas obraza..
2012 11 05
mozda je ovo out of topic, ali moram to podijelit s vama :D bila je nedugo u razgledavanju hlaca (jedva sam nasla neke koje mi odgovaraju) dođem doma, uđem u krpice i vidim pod novim artiklima krasne traperice, a dok sam vidla cijenu strasnooo(190kn) otvorim stranicu di su te hlace i citam opis, kao marka, a ono iz kineskog(pise otraga C&Z) nejdu mi u glavu takve osobe [:frustriran] ja se javim toj curi i pitam ju kao di je kupila hlace, a ona meni da su iz nekog butika(ne sjecam se vise imena). i mislim da se ta cura bude tu prepoznala, ja se ispricavam ali to stvarno nije uredu. po meni je to prevara!!!
2012 11 05
JA PREVARANTICA?o boze sta si onda ti ........sto covjek moze izmislit
2012 11 05
CupCakeZg još jedna "pametna",3 majice s vel. dugi rukavNENOŠENE KAO.Dobim 1 krive veličine,uflekane s mucicama,3/4 rukavi....katastrofa...i treba me ima srama pitat jel sve ok...
2012 11 05
zamijenila markiranu torbicu za crne traperice vel.40, cura mi da svoje mjere koje su još veće od mojih i kaže da još ima mjesta, ja otvorim paket i vidim plave traperice koje sam mogla eventualno navući na ruku, pitam je da li je zabuna, a ona meni da kako kad mi je dala svoje mjere i njoj su dobre, nisam imala živaca za svađu pa sam pustila, a onda vidim tu istu osobu kako u komentarima napada drugu curu i naziva je lažljivicom jer joj je poslala pouzećem pa je morala platiti više, žalosno da neki ne vide sebe, ali kada oni osjete na svojoj koži dijele ljudima sve i svašta. naravno svakome se može desiti pogreška, ali onda bar i drugome priznaj to isto. neću iznositi ime, ali eto, olakšala sam si malo,.......
2012 11 05
Možda bi bilo dobro da kažeš ime da ne bi netko drugi nastradao na isti način :/
2012 11 05
1 2 ... 15 16 17 18 19 20 21 ... 37