Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

PREVARANTICE

onlymama, uz dužno poštovanje,ali prijedlog vam ne drži vodu. Pouzećem se isplati slati jedino ako pošiljka ima veću vrijednost,a ne 30 kn,a da ne pričam aituaciju kada primatelj plaća otkpuninu+poštarinu, to otrpilike dođe 50 kn. ZAtim, nije istina da primatelj može otrvoriti paket,provjeriti...On samo može PREUZETI i to je to. Nikakvo otvaranje i slično, za to ako primatelj učini,a poštar dopusti, poštar može dobiti opomenu na poslu. Stvaljanje javno podataka od prevaratnica je korisno jer se cure upozore, a i mogu će doć do PRAVIH podataka jer kad se male ruke slože, svašta se može doznati, što je više puta potvrđeno preko interneta kad su curke otkrile prijevaru. Nažalost, jedini način kako spriječiti prijevare je slanje preporučeno i ne slati dok novac ne sjedne na račun prodavatelja. A za kupce, temeljito se raspitati i provjeriti ime prije uplate, zato služi feedback i komentari i na kraju krajeva ovaj forum. Jer svaka normalna osoba će shvatiti kad je nešto sumnjivo i kada komentari ne odgovaraju realnosti. Druga je stvar što ljudi su brzopleti....
2012 11 03
Pa da, ovo da se paket otvori nije moguće, otvaraju se paketi i roba s e-baya koja prelazi određenu vrijednost i koja se mora cariniti. A slanje s otkupninom ne preferiram niti ja, kad shvate kolika je poštarina neki ne žele primiti paket i što onda, vrati se tebi pa plati poštarinu za tamo i natrag, baš da nisi na gubitku, neznam. Ja ne mislim platiti 40 kn poštarine za stvar koja košta 20 kn.
2012 11 03
Potpisujem što je cudesniormar napisala, susjeda mi radi u pošti i znam da takvo otvaranje paketa nije moguće... i nije u redu dovoditi nekoga na taj način u neugodnu situaciju, poštara npr.. koji samo radi svoj posao... A ne shvaćam ni čemu takvi napadi i komentari da nitko ovdje nema više od 20g... ili veličanje same sebe komentarom kako "dijete ima pametnu mamu" i slično.. [:sokiran] [:sokiran] .. Svaka čast ako želite zaštititi svoje dijete, ali niste mama svima ovdje...
2012 11 03
Bravo Anica29, neznam što se dotična okomila na sve nas sa svojim "pametnim" savjetima, da je tako ne bi joj kćer ostala prevarena [:kesi]
2012 11 03
Čitam malo i vidim da se uspjenila nešto na Lollip... mislim, što je cura loše rekla... Predlažem da gospođa osnuje "svoje krpice" [:smijesi]
2012 11 03
Drage moje, ja stvarno ne znam što sam ja loše tamo rekla da me se dotična tako zakačila, krenula "napadati" i sabotirati moje, pa samim time i mišljenje Garavuse(s kojim se većina slaže), ali kako ona kaže to nije sabotiranje jer pita konkretno pitanje(a pod sva ta pitanja iznese sve moguće razloge zašto to ne valja i tako se ne bi trebalo raditi), izgleda da ipak nisam jedina koja vidi da je došla živčana tu i puna svojeg nametanja, od "pameti", pravopisa i filozofije do svoje kćeri i kako je ona pametna mama koja zna riješiti sve probleme... [:vrti]
2012 11 03
ma daj draga, ne brini... ja sam dva x pročitala zadnjih par strana i sve je jasno... A s obzirom na njen komentar na 20-oj strani, o tome kako nećemo "popušiti"... mislim da je bolje da ne usmjerava ovdje nikoga i ne igra se lektora.. To nije rječnik za jednu "mamu" kojoj bi mi ovdje trebale biti sljedbenice.... Da je taj problem s prevaranticama tako lako rješiv... ne bi sada bilo ove teme ovdje...
2012 11 03
Cure, žene ili kako god već...Ne zamarajte se, vidim da je većina za objavu imena, ako koja naleti na kakvu muljažu ja bi htjela znati a vidim i svi ostali.
2012 11 03
A i to što kažeš... Čak mi se čini da je i taj profil obična laž... Jer kada pogledam njezin način pisanja i izražavanja točno kao da čitam tekst neke balavice(kojih se ona užasno zakačila, pa samim time i nas pospremila u taj koš, jer nam svima može biti mama, pošto mi nemamo više od 20g)... Dežurni dušebrižnik...
2012 11 03
[:smije] [:smije]
2012 11 03
ha ha...da...dobri duh ovih stranica [:smije] [:smije] [:smije] [:jezik]
2012 11 03
Da mi je barem tih 20, ajme....
2012 11 03
e......... baš to.... ja još sitno imam tu dvojku ispred... [:sramezljiv]
2012 11 03
i ja imam svoju mamu... i kada ona jednom nađe te prevarantice,... lijepo će ih preko koljena.... [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2012 11 03
Ja sam je prešla već [:hihot] [:hihot]
2012 11 03
1 2 ... 10 11 12 13 14 15 16 ... 37