Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

PREVARANTICE

I još da dodam da sam u MOJIM KRPICAMA imala samo ugodna iskustva [:poljubac]
2012 10 31
Uzas. Mislim da ce svatko dozivjeti neugodno iskustvo jer ima cura koje su prije svega jako bezobrazne i nekulturne,i u stanju su svasta lagat i izmislit... Takvih je sve vise
2012 10 31
istina i treba ih blokirat [:frustriran] [:frustriran]
2012 10 31
stavi njene podatke ovdje i br racuna da ostale ne nasjednu na to svasta!
2012 10 31
ta cura dora iz zadra je meni danas poslala poruku da zasto je nazivam prevaranticom i da mi je poslala robu, ja sam joj uplatila u nedjelju, jos nista nije stiglo, jos cekam i potvrdu koju mi je obecala poslati, vidjet cemo sta ce bit, javim
2012 10 31
to su njene klasične spike, pogotovo sad kad vidi da koal njena adresa stranicama i da sve više ljudi zna za nju... sad malo papa guza gaće pa odjenom šalje artikle, možda ga i dobiješ, ali prvo moraš zaprijetiti... neznam kako ju nije sram uopće se javljat.... preproda jedan artikl na više mjesta pa onda vidi tko pljuje po njoj pa ga jednom pošalje na tu adresu da može napisati "ti si svoj artikl dobila" [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] ....
2012 10 31
ako ne dobijem svoje, slijedi privatna tužba :)
2012 10 31
lagala je tu jednoj curi dva tj.... valjala ju spikama koje ona obično ima, da je pošta kriva, da su joj artikl vratili, da je pogriješila adresu, da ga je baš taj dan poslala... i sl.. i cura u tom vremenu skonta da je te iste čizmice prodala na još par adresa... i zaprijeti joj da će netko njen doći njoj kući po novce... da vidiš kako je molila broj računa da vrati pare... Neznam što se dogodi da se pretvoriš u takvog lopova.. i još bahatog. platiš sve odmah, još 20kn p.pt... a artikl ne vidiš... masu cura je opljačkala..
2012 10 31
vidim da ih ima još ovdje, treba ovakve stvari objavljivati...i upozoravati sve koje znaš na takve ljude... to je jedini način da se makar na neki način zaštitiš od gubitka novaca, živaca i strpljenja... ali hvala Bogu ima tu i dragih cura pa zaboraviš na ovakve gadure...
2012 10 31
uzasno sam ljuta, uzasno, cula sam da je toj jednoj curi vratila novac da, mislim da joj to i nije neka kazna, tužba puno više boli, vidjet čemo, pričekat ću do petka..
2012 10 31
razumijem te, nažalost, prošla sam to... [:ljut] [:ljut] [:ljut]
2012 10 31
razumijem te, nažalost, prošla sam to... [:ljut] [:ljut] [:ljut]
2012 10 31
evo, citam sada i ne vjerujem, stvarno odvratnih cura ima [:tuzan] i ne znam dal ste primjetile, zanimljivo je kako su se i maja i nives i gabi sve otprilike u isto vrijeme javile na ovoj temi. malo cudno ako nemaju nikakve veze jedna s drugom, kao sto tvrde... steta sto je lucija blokirana, sigurno bi culi neku zanimljivu pricu, u isto vrijeme kad i doticne 3 ...
2012 10 31
Ove Maja i Dora mi tako sliče na sestre Tomić sa njuškala...ista priča...nebi se čudila tome
2012 10 31
Srećom više prodajem no što kupujem ovdje [:hihot] Užas čime se sve ljudi bave..
2012 10 31
1 2 ... 6 7 8 9 10 11 12 ... 37