Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

PREVARANTICE

istina, nema goreg osjećaja kad shvatiš da te takva "prešla" i da se smije a ti ispadaš naivka! joj, odma sam nabrijana do bola da se obračunam negdje s takvima [:kesi]
2012 10 31
i još nešto- čuvajte se cura koje stavljaju slike artikala s e-baya (najčešće su na slikama azijski modeli) jer mi to isto smrdi na prevaru!
2012 10 31
Joj, zašto njih puno ima takve izgovore? Sretala samse s takvima. Kao da čeka prvo što će dobit pa onda dal joj se isplati il ne mjenjati,,,
2012 10 31
Ja sam upravo na to nasjela, nisu bile slike stvarnih predmeta, al te ponese ono NOVO S ETIKETOM, pa mozak razmišlja drugačije, a poslije je kasno
2012 10 31
eto valjda moramo naučit na vlastitoj koži. Zato cure OPREZ prilikom bilo kakve kupnje ili zamjene! ako vam je nešto sumnjivo tražite prodavatelja da vam uslika predmet i pošalje fotografije i sl,
2012 10 31
eh da...čitam ja to sad i bas si mislim koja sam glupaca da mi nije niti na pamet palo da bi neko mogao se s tim igrati... o.O s puno srama priznajem da sam možda i ja žrtva prevare :( rano je o tome govoriti... nebi htjela curu prozivati...možda nije kriva al meni je malo žao ipak sam dala zadnje novce za to :S možda stigne paket do kraja tjedna (navodno poslan u pon) ali svaka čast na temi mislim da bude nam svima od pomoci :) u slucaju da nas neko stvarno nasamari... koja je procedura? odes u banku i trazis podatke te osobe na čiji broj je uplacena lova?
2012 10 31
Nitko ti to neće dati, ni u jednoj instituciji, u jednoj radim pa znam, to su tajni služb.podaci, osim ako policija zatraži ako je prijava podnesena. Iako u mojem slučaju za 160 kn njima je to bio premali iznos novaca za zezat se, nek podnesem privatnu tužbu ( koja košta ).Sam sebi si nakraju prepušten, igraš se Sherlocka Holmesa s podacima koje imaš, dok se želi javiti. Neznam, ako je netko uspio drugačije nek javi.
2012 10 31
Nije mi jasno šta mene tu optužujete kada do sada niti jednu curu nisam prevarila. Bože, tako šta -.- I sve što sam mjenjala ili naručivala je super prošlo !!! Tako da ne optužujte bez razloga i dokaza !!!
2012 10 31
aha znači isto ko i ovi 'naši' do 1000kn se smije 'ukrast' na neki nacin; inace se s tim ne z****j
2012 10 31
cure drage.. ja sam se mjenjala sa svima i super je sve proslo ako ne vjerujete pitajte osobe iz mojih povratnih informacija. :) a to sto je lucija radila je katastrofa -.- stigle su mi tenisice od jedne cure ii vracam joj u petak tako da mene ne optuzujte. ok?
2012 10 31
hahaha cure jako sam se sad nasmijala uhhh,super je što se započela ova tema jer me jeza lovi od mogučih prevarantica!!!Prodajem teško zarađenu robu koju sam kupila svojim novcem ja ću slat tu nekim lopovskim drocama koje bi bez srama i grižnje savjesti nosile krpe zarađene nečijim trudom i mukama!!Ma rađe ćemo ja i moje dijete biti gladne kruha nego da prodajem i mijenjam sa takvim lopovlukom...Ajde drage moje dajte još koju prevaranticu na popis da joj kosu počupam kad me uhvati luda :(
2012 10 31
ma znas sta nives. mislis ti da sam ja od jucer?? svi tvoji pozitivnih komentari su od mala21 (prevarantica) ivancica111 (lazni profil jer je ona meni napisala negativan komentar a uopce se nismo nikada dopisivale) od lucije 51 (koja je blokirana, prevarantica bila tako da nisi mogla na lijepo poslovati s njom) mozda i posaljes koji put da ispadnes ok, ali si prevarila, i to je jako bezobrazno i nezrelo od tebe. nisu ti negativni komentari koje imas samo tako pali s neba. i jos nesto, posto imas i pozitivan komentar i od maje, pretpostavljam da se poznate, maja je balavica koja je promjenila prebivaliste 10 puta, sto znaci da nesto mulja. napada me u razgovoru da ona nije prevarantica, kao da ce me ikad uvjeriti. pozdrav
2012 10 31
i jos nesto, koja jos normalna cura napise povratnu informaciju : DOBRO POSLUJE XD maja2112 napisala to nives14 bolesne ste cure, trebalo bi staviti uvjet da ispod 18 godina se ne dolazi ovdje prodavati i kupovati.
2012 10 31
i maja, imamo mi i vise dokaza nego dovoljno, stavljanje slike s neta, svjedok da si promjenila prebivaliste kad te trazila primopredaju
2012 10 31
istina.... [:tuzan]
2012 10 31
1 2 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 37