Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

PREVARANTICE

znate šta, slobodno vi po svome pričajte, slobodno šta hoćete ja znam da niti jednu curu nisam prevarila niti mislim! ovdje sam da si kupim nešto što nemam a želim, razumijete ? i kao što sam već rekla uvjerite se u to što pričate jer ne znate šta pričate , recite mi ajde samo jednu curu, JEDNU koju sam prevarila ;)
2012 10 31
Cure sve se meni čini da ću kad uzimam nešto skuplje tražiti slanje pouzećem bez obzira na cijenu poštarine, ovo je strašno kakvih ljudi ima :(
2012 10 31
Jest da sam van teme ali moram ovo napomenut .........mrrrrrzim kad vidim sliku artikla za prodaju slikanu na tlu (podu, parketu, pločicama) [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] osim ako to nisu cipele, pa ljudi moji ipak je pod pod i odmah me odbije da kupim pa makar bilo nešto super lijepo
2012 10 31
@sweeet.. potpisujem. [:zaljubljen]
2012 10 31
znas sta gabica, mozda nisi prevarila, ali poznas te koje varaju, to ste odmah cini varalicom. pogle si samo komenare, jao ne mogu vise
2012 10 31
a kako dokažem prevaru,kad me ubjeđuje da mi je poslal preporučeno...i još čekam....možda dođe pod bor mi.....trebale bi mi poštene cure napraviti tajnu grupu na fejsu i pomagati jedna drugoj da ne upadnemo u prevare kod dotičnih cura.....imam ja puno ideja.......dobro se zna koje su ovdje loše a koje dobre ccure
2012 10 31
ako ti je poslala preporučeno mora imati potvrdu, traži da ti pošalje fotografiju potvrde...zato ja uvijek šalje preporučeno, nitko me ne može valjati da mu paket nije stigao, da nisam poslala...
2012 10 31
pitala sam,navodno ju je izgubila......i da če mi doći,da je pošta pogriješila...moš si misliti.......a nemogu joj naći profil...kad stisnem na to pojavi mi naslovna
2012 10 31
hahah. da ih i znam to odma znači da sam ja varalica? vi mene osuđujete samo jer ih kao znam ? ovdje se radi o prevarama razumiješ ? ne o ovom što ti pričaš. strašno
2012 10 31
Uvijek kada nešto fali su tu neke prijateljice, sestre, roditelji koji su to pakirali... Već su mi smiješne te priče.
2012 11 01
ako Vas je ijedna iz Splita prevarila javite meni ja sam u Splitu jer ovo je previse sta cure rade strasno to treba zadavit
2012 11 01
Lunice, žao mi je, ali prevarena si. Isto to se i meni dogodilo, prevarantica više odjednom nije imala profil. Uvijek čuvam te potvrde, za ne daj bože. Al mislim da ću ubuduće ako nešto kupujem tražiti da mi šalje pouzećem i mirna Bosna. Jest da je skuplje, ali još mi je skuplje izgubiti 200 kuna. Ima divnih djevojaka, njima svaka čast, ali ovo što se događa nevjerojatno je.
2012 11 01
Čitam vaše komentare i nevjerujem,imala sam neke neugodnosti sa hirovitim djevojkama ovdje,ali sve sam riješila.. Ali da postoje takve bezobrazne kradljivice to si nemrem zamisliti..Ma zapravo i mogu ništa više nije čudo u ovakvoj državi!! [:ljut] [:frustriran]
2012 11 01
mislim da nisam tako glupa da skuzim da nakon sta sam napala maju da je prevarantica jer ima lucijinu pozitivnu povratnu informaciju, usla je u majin jer je to bio njen, i obrisala sa svojeg profila. nevjerojatno. imala je 8 komentara, a sad ih ima 5. i obrisala je od ivancice111 nakon sta sam tvrdila da je i to njen lazni profil. evo, sad si se sama zajebala muljatorice balava
2012 11 01
usla je u lucijin*
2012 11 01
1 2 ... 7 8 9 10 11 12 13 ... 37