Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

PREVARANTICE

ja sam napisala negativan komentar maji2112, nakon sta sam ju pitala da mi posalje slike i kad je rekla da nema usb, napala sam ju i ona je sa laznog profila napisala meni: kučka laze i vara. ja sam se javila adminki i ona je ubrzo to sredila.. uzas!
2012 10 30
treba uvesti da se stavi oib. ljudi uplacuju ovakvim kozama bezveze...a nitko vise nece niti kupovati niti se mjenjati na krpicama,i stranica će propasti radi ovakvih ljudi,razmisljam da obrisem account ionako nema smisla... bas steta eto..
2012 10 30
Martina 1950 ne da je strasno prestrasno je to jos priznajem nisam vidjela na mjim krpicama ali hvala na upozorenju .
2012 10 30
ajme meni ajme meni.. pa ja ne vjerujme što čitam ... [:ljut] nova sam tu, tek par dana, i hvala Bogu na ovakvoj temi da ne nasjednem i ja na takve budaletine [:frustriran]
2012 10 30
Isto mi se dogodilo kao Nika123, i nemam rijeci za takve osobe. Gubljene zivaca bezveze. Posteni uvijek najgore i produ izgleda....
2012 10 30
ova fashionvictom .......... jao si ga meni, pa šta admini rade ???? [:frustriran]
2012 10 30
To su tu balavice koje markiraju skolu i nemaju sta drugo radit nego krast nas postene,one nekulturne i bahate i neznaju se razgovarat sa majkom dvoje djece ko sta sam ja...uzas.non ton fali tu! [:jezik] ...
2012 10 30
Ma i ja sam tek prije par dana napravila profil,a sad ne znam ni da stavljam slike dalje kad eto..a citam kod tih prevarantica komentare kao sto pisu jedna drugoj,joj pa kak im se sam da,uzas!
2012 10 30
ja sam ovdje već dosta dugo ,pola godine najmanje otprilike , i od svih silnih kombinacija s krpicama nikad nisam imala niti jedno neugodno iskustvo. ovo o čemu sada pričate mislim da je nešto novo, unatrag mjesec kako se meni čini... i da, svakako se treba uvesti nekakva sigurnosna šema jer ja sad 'prepipavam' i trzam prije bilo kakvog dila , ,dupli trodupli profili ..,pa ne znam baš di ovo vodi. ti prevarantski primjerci očito se množe velikom brzinom i treba nešto poduzeti .
2012 10 30
Da, to je najgore što takve prevarantice će dobrim curama napisati lošu povratnu informaciju, ali u tom slučaju to iz istih stopa treba prijaviti administratoru i ovdje na ovu temu, drago mi je što ih možemo razotkriti, a najbolje je tako ako im možemo otkriti ime, prezime i adresu, kao što sam ja sa zadovoljstvom otkrila zloglasnoj LADYGAGA!
2012 10 30
ja bih napravila - da ti komentar ne može ostaviti netko tko nije kupio nešto od tebe!! [:kesi] samo oni koji kupe - mogu komentirati (povratna info), ostali mogu samo čitati.
2012 10 30
Nika123 potpisujem receno!! OIB je sitnica, a puno bi znacila ode postenim ljudima, kojih jos fala Bogu ima.
2012 10 30
meni se jednom prilikom javila neka wendy007, i napisala da mi je je*ala staru u ovoj kosuljici. dobro, to je bila zezancija i nikakva prevara, ali nije mi ugodno bilo dobit takvu poruku :/
2012 10 30
ne razumijem kako te klinke nije strah a ne znaju sa kim imaju posla sa sruge strane..ja osobno necu stati na tome..o [:frustriran]
2012 10 30
aaaaa! [:znoji] prestrašno! al ne kužim jednu stvar zašto dotične /prevarene/ ne provjere adrese... tipa uplaćuješ i uvik možeš pitat kome, što, kako... ja imam evidenciju svih svojih kupaca/prodavača. također kod zamjene-----> poslao si nešto, nisi dobio nazad! HELLOu.. pa imaš adresu na koju si poslao, ja bi joj vraton okrenula da nosi moju krpu a meni nije poslala svoju... o jbmti mater.. [:smije] a odi ih ima, hvala Bogu... ne triba ih se povećalon tražit, svjetle ko Las Vegas! [:boji] jedna cura je napisala upozorenje za Gavelino (prevarantica) - "ovo nije stranica gdje se klinke oblače za neki kvazi-disko, ovo je ujedno i stranica gdje mame mogu pronaći nešto za sebe i svoje dijete!!!!!!" drž te se, istrijebit će se i to blago! [:poljubac]
2012 10 30
1 2 3 4 5 6 7 ... 37