Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Tražim admina

Pozdrav svima Tražim admina Molim da mi se javi Hvala
2018 03 27
Moze pitanje? U ‘o meni’ ti pise da dajes neg ak te se traze podaci i ne uplati. Zasto si uzvratila negativnom zeni koja je tebi stisla neg iz istog razloga? Ona kojoj si i odg da nisi stigla i istovremeno joj zaboravila poslat trazene podatke. Na stranu cak cinjenica da ste obje postupile mimo pravila, poz/neg ide iza suradnje, ak je nije bilo dozvoljena je samo neutralna.
2018 03 27
Bravooooo!To se i ja pitam?Prijavila san ju adminu jer jednostavno mrzim nepravdu zena prodaje la rive parfem kojemu je cjena 69kn u prodaji u Bipi a ona ga prodaje za 100kn .Kad sam ju upozorila na to bahato mi je odgovorila da gledam svoja posla i onda sam usput vidila i to za negativne.Prestrasno,valjda se prvo procitaju pravila kad se dode na portal a ne izmisljat toplu vodu ..
2018 03 27
> cipelitza: > Moze pitanje? U ‘o meni’ ti pise da dajes neg ak te se traze podaci i ne uplati. Zasto si uzvratila negativnom zeni koja je tebi stisla neg iz istog razloga? Ona kojoj si i odg da nisi stigla i istovremeno joj zaboravila poslat trazene podatke. Na stranu cak cinjenica da ste obje postupile mimo pravila, poz/neg ide iza suradnje, ak je nije bilo dozvoljena je samo neutralna. Tako je!Ja sam joj rekla ali ona je meni bahato odgovorila da gledam svoja posla!Tipicno ono,ne moze mi nitko nista jaca sam i od sudbine 🙈🙉🙊
2018 03 27
Vidim da ines prodaje hodalicu za nemocne. Ines. To se dobije djaba na doznake. A kad vise nije potrebno, pokloni se. Ne prodaje. Na stranu cinjenica da ovo nije oglasnik medicinskih pomagala. Takodjer.. Ona vura Armani. Nadam se da nitko nije prijavio nestanak iste, ako je to uopce original. Cisto da izbjegnes moguce komplikacije.
2018 03 27
Inace adminka sjedi 24/7 za kompom, konkretno za forumom krpica, svakih 10sec klika refresh u nadi da ce iskocit tema "Molim da mi se admin javi!!" Ne znam gdje je sad kad gori! :| 😂
2018 03 28
> cipelitza: > Moze pitanje? U ‘o meni’ ti pise da dajes neg ak te se traze podaci i ne uplati. Zasto si uzvratila negativnom zeni koja je tebi stisla neg iz istog razloga? Ona kojoj si i odg da nisi stigla i istovremeno joj zaboravila poslat trazene podatke. Na stranu cak cinjenica da ste obje postupile mimo pravila, poz/neg ide iza suradnje, ak je nije bilo dozvoljena je samo neutralna. ok..kakve to veze ima što ona traži admina? Onak usput, ovo što tebi piše u "O meni" je fakat uvrnuto, curka negativka se prijeti negativnom, a ti crnom listom i sarkazmom, i sad ti seciraš njen profil...
2018 04 04
> AntoniaCalic: > Bravooooo!To se i ja pitam?Prijavila san ju adminu jer jednostavno mrzim nepravdu zena prodaje la rive parfem kojemu je cjena 69kn u prodaji u Bipi a ona ga prodaje za 100kn .Kad sam ju upozorila na to bahato mi je odgovorila da gledam svoja posla i onda sam usput vidila i to za negativne.Prestrasno,valjda se prvo procitaju pravila kad se dode na portal a ne izmisljat toplu vodu .. braaavo, ti si i to prijavila, ..i upozorila ju.., jel ti sada lakše? pa idi u Bipu kupi parfem, gdje piše da moraš prodavati po jeftinijoj cijeni nego u dućanu, gdje?
2018 04 04
> sonja90: > Inace adminka sjedi 24/7 za kompom, konkretno za forumom krpica, svakih 10sec klika refresh u nadi da ce iskocit tema "Molim da mi se admin javi!!" > Ne znam gdje je sad kad gori! :| > 😂 Pametna neka adminka
2018 04 04
> sunce777: > > sonja90: > > Inace adminka sjedi 24/7 za kompom, konkretno za forumom krpica, svakih 10sec klika refresh u nadi da ce iskocit tema "Molim da mi se admin javi!!" > > Ne znam gdje je sad kad gori! :| > > 😂 > Pametna neka adminka Bila sam ironicna. Tko je lud sjediti i cekati ovakve bisere?! I uopce sve nase bisere? Nitko! Nek se javi sama, pa nije adminka robot koji visi non stop na stranici.
2018 04 04
I ja sam bila ironična, naravno da nije tu stalno. Ali posao joj je održavanje reda na forumu tak da bi trebala biti tu
2018 04 04