Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Negativna povratna

Dobra vecer svima :) Ispricat cu vam kako sam ostavila negativnu povratnu na slovenskim krpicama tj na mojbutik.si zbog lose suradnje sa jednom djevojkom pa bih vas zamolila da ostavite komentar sto mislite o sljedecem Zasto uopce prodajem na slovenskim krpicama? Studiram u sloveniji pa pokusavam i tamo prodati neke stvari, ali moram priznati da mi ide jako lose tu i tamo😅 Naime, prije 14 dana sam sa djevojkom razmjenivala informacije o ruksaku kojeg takoder ovdje prodajem. Nakon 4 dana i nakon puno ignoriranja poruka ona se odlucila da ce ga kupiti. Svim ostalim djevojkama sam rekla da ruksak nazalost vise nije moguce kupiti. Djevojka je rekla da ce mi slati novac postom, no to se dogodilo tek dva dana nakon kad sam je upitala jel ce ruksak sigurno kupiti te jel novac poslan. Ja sam cekala, a novac nikako nije stigao (trebao bi stici za 2 dana). U subotu sam dobila poruku kako joj je u petak ujutro novac vracen zato sto moja adresa nije valjana te neka provjerim jel sam dobru adresu napisala, sto naravno jesam. Djevojka je rekla da ce novac opet slati, a ja sam rekla da mi jako zao zbog nastale situacije te da cekam novac da joj konacno posaljem ruksak. Nema vise nikakvih novosti od nje jel novac poslan te na jutrosnje pitanje sa moje strane nije odgovorila, a zadnji login na njenom profilu je prije sat vremena.. Ruksak sam odlucila prodati drugoj djevojci koja me cekala od subote da joj javim ako cu joj moci prodati ruksak jer mi ta djevojka iz Slovenije onda postala sumnjiva iako ima podosta velik broj pozitivnih.. 🤷🏻‍♀️
2018 04 09
sve prijasnje kupilice znaju da je adresa valjana, pa se ne treba zabrinjavati sto tamo neka tvrdi da nije kako veli i cura gingi5 da je htjela kupit brze bi reagirala, nebi toliko odugovlacila da bi na kraju ispalo i skoro tjedan dana navlacenja bi ili nebi
2018 04 10
jedino da se kupilici nije desilo da joj je postar vratio novce kao i meni jednom toboz da me nema na mojoj adresi dok zapravo postar nije ni nosio posiljku(nije mu se dalo) vec je samo napisao za mene i jos neke susjede da ne postojimo na toj adresi, ali onda to nije nicija krivica nego je do poste
2018 04 10
Hvala na vasim komentarima :) Djevojka se odmah nakon negativne javila kako je jucer poslala novac, a obavijestila me o tome nije nista prije.. takoder je rekla kako i mene ceka negativna, a poslani novac zeli da joj vratim na sto sam joj rekla da cu odmah vratiti putem racuna ako mi ga moze proslijediti i naravno, broj racuna mi nije dala pa sam odlucila ne prihvatiti postu ako ce slucajno stici.. Tek danas ujutro mi je napisala kako nije njezina krivica sto sve tako dugo traje, ali da je ona napisala krivi postanski broj i postu sto mi se cini stvarno ne moguce🙄
2018 04 10
Nema veze s ovim, al najbizarnija negativna koju sam vidjela je kad je jedna ostavila negativnu jer ju je cura pitala za zamjenu, a ona se ne mijenja.
2018 04 25
> sarinormar3: > Hvala na vasim komentarima :) > Djevojka se odmah nakon negativne javila kako je jucer poslala novac, a obavijestila me o tome nije nista prije.. takoder je rekla kako i mene ceka negativna, a poslani novac zeli da joj vratim na sto sam joj rekla da cu odmah vratiti putem racuna ako mi ga moze proslijediti i naravno, broj racuna mi nije dala pa sam odlucila ne prihvatiti postu ako ce slucajno stici.. Tek danas ujutro mi je napisala kako nije njezina krivica sto sve tako dugo traje, ali da je ona napisala krivi postanski broj i postu sto mi se cini stvarno ne moguce🙄 onda joj preostaje jedino da u posti trazi novce koji nisu isplaceni istina malo ce cekati dok to posta nade i rijesi bas zbog krivo upisane adrese, tako da joj nece odmah dat novce nego ju zovu na mobitel ili joj postar donese obavijest
2018 04 27