Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Kako odrediti veličinu grudnjaka?

> iraira: > Bome sam im ga ja bila vratila prije nekoliko god. (kupaći Lisci). Bio je očajne kvalitete, a cijene u nebesa. Sada su se opet unormalili sa cijenama. > Calc. i Yamm. su mi zbilja dobri, gaćice (kupaće) već godinama kupujem isključivo na vezanje sa strane, baš zbog toga jer bi na kraju ljeta bile broj veće. > Sorry MorskoPrase na malom širenju teme;) :") Istina, to i ja radim, da kupujem gaćice na vezice. I da, malo smo proširili temu, velike-male, nikad zadovoljne :D Isprike
2018 05 02
Da, sve imaju svoje mane i prednosti;)
2018 05 02
Falabogu pa tema ne bu vumrela s mojim jadima, samo raspalite, i ja bih da imam s čim :D
2018 05 02
> MorskoPrase: > Falabogu pa tema ne bu vumrela s mojim jadima, samo raspalite, i ja bih da imam s čim :D :D :')
2018 05 02
Ajde npkn i malo smjeha :")
2018 05 02
> MorskoPrase: > Imam već koju godinu za ledjima, no dan danas ne mogu si odrediti veličinu grudnjaka. Mjerila sam ispod prsa i to je 80, nego problem nastaje sa veličinom košarica. Kaže, ako je opseg prsa 12-14 cm, onda je A. To je najmanja veličina koja meni još uvijek tarlaha k'o padobran ili, ako je s jastučićima, k'o da imam kokose. Zato sam godinama izbjegavala nositi taj zločin, ali šta ću, treba uvijek imati bar nekoliko opcija u ormaru. I kako da ja sad to kupim kad su mi i najmanje prevelike? najmanja ti je AA: 10-12 cm
2018 05 05
Ako je grudnjak kvalitetan,nece izgledati kao kokosi,imam iskustvo..takodjer 75-80 izmedju A i B...kako koji,ma ludnica.Nekvalitetni grudnjaci strse i nikako se ne prilagode tijelu a kvalitetan sve prikrije.Kvalitetniji 80 A bi Vam trebao biti dobar...a ima ih,ja ih imam.Sretno :-)
2018 05 05
1 2