Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Odbijaju li vas stranice na kojima pod info odmah čitate "ostavljam negativnu"?

Ja osobno nikada ne rezervitam, ako sto zelim kupiti platim odmah, isto ako prodajem šaljem odmah. Ne prijetim odmah u info o meni tj mom ormariću da za ovo ono ostavljam negativnu. Mene takvi profili u neku ruku odbijaju. Najbizarniji slucaj koji sam vidjela je da je cura ostavila drugoj NEGATIVNU jer ju je ova pitala za zamjenu, a ona se ne mijenja. Obrazlozenje upozorenje za ubuduce da cita info ????
2018 04 30
ma jok, takve stranice me privlače, a posebno one gdje piše da ne vraćaju novce(čak i kad uvale stvar)
2018 04 30
Super mi je i kad pročitam da su za zamjenu samo kad one pitaju o:)
2018 04 30
> tratinchica123: > ma jok, takve stranice me privlače, a posebno one gdje piše da ne vraćaju novce(čak i kad uvale stvar) Ajme, meni je jedna dobro uvalila, nije htjela vratit novce i jos me dobro izvrijedala.
2018 04 30
> ProdajaRobeKz: > Super mi je i kad pročitam da su za zamjenu samo kad one pitaju o:) pa te najčešće i šalju upite za zamjenu, a pogotovo one kojima vrišti sa profila da za istu nisu!!
2018 04 30
Obavezno citam "o meni" kad procitam recenice o kojima pisete bjezim s tog profila,da ne dobijem negativnu jer joj gledam oglase..😁
2018 05 01
> fadila1966: > Obavezno citam "o meni" kad procitam recenice o kojima pisete bjezim s tog profila,da ne dobijem negativnu jer joj gledam oglase..😁 Hahaha!!!! Dobra. Cura koja je od mene nesto uzela, dobila negativnu jer je jednoj kliknula da nesto zeli (nije potvrdila kupnju, dakle samo kliknula) i ovaj joj udre negativnu. Bolesno
2018 05 01
Mene ne tangira jer pretpostavljam da ta 'prijetnja' stoji zbog frustracija nastalih zbog, uvjetno rečeno, nepristojnih korisnica. Zato je dobro biti siguran da ćeš kupiti u trenutku kad klikneš 'želim' ili tražiš osobne podatke. Nepristojno je nekoga cimati svojim nedoumicama i uzimati tudje vrijeme, osobito ako nismo ni do te mjere uvidjavni da ne želimo potrošiti vlastito na nekoliko rečenica koje opravdavaju to cimanje. Mene nervira i kad ljudi napišu pozz:)) znam, takva su vremena, to je uobičajno, ali da nemaš toliko vremena ili mi ga ne daš da ukucaš tih nekoliko slova više... :/
2018 05 02
> fadila1966: > Obavezno citam "o meni" kad procitam recenice o kojima pisete bjezim s tog profila,da ne dobijem negativnu jer joj gledam oglase..😁 :) :) :)
2018 05 02
> MorskoPrase: > Mene ne tangira jer pretpostavljam da ta 'prijetnja' stoji zbog frustracija nastalih zbog, uvjetno rečeno, nepristojnih korisnica. Zato je dobro biti siguran da ćeš kupiti u trenutku kad klikneš 'želim' ili tražiš osobne podatke. Nepristojno je nekoga cimati svojim nedoumicama i uzimati tudje vrijeme, osobito ako nismo ni do te mjere uvidjavni da ne želimo potrošiti vlastito na nekoliko rečenica koje opravdavaju to cimanje. Mene nervira i kad ljudi napišu pozz:)) znam, takva su vremena, to je uobičajno, ali da nemaš toliko vremena ili mi ga ne daš da ukucaš tih nekoliko slova više... :/ Ako trazis podatke a ne javis se ajde, ali ostalo mi je bez veze. Ja ne trosim nicije vrijeme, ne maltretiram mjerama i ostalim, a bogami ih je bilo koje su mene dobro izmaltretirale i ne javile se pa se ne bahatim ostavljanjem negativnih. A bogami ima i onih od k9jih sam ja htjela KUPIT SIGURNO, kazu moze pa mi se ne jave. Sto u tom slucaju? Da i njima ostavljamo negativnu kao losim prodavwcima. S time da ja jos i prolistam sve artikle pa cesto uzmem vise komada, a ne samo taj 1 radi kojeg sam posjetila profil. I vise puta tako. Dakle nisu samo kupci neodgovorni, nego i prodavaci. Neki naravno.
2018 05 02
I nisam zivcana i ne, ne nerbira me dati sve podatke o artiklu za kojeg me pitaju. Zasto bi se nervirala ako neko napise pozz?? U cilju mi je i prodati i da kupac bude zadovoljan kupljenim.
2018 05 02
> MorskoPrase: > Mene ne tangira jer pretpostavljam da ta 'prijetnja' stoji zbog frustracija nastalih zbog, uvjetno rečeno, nepristojnih korisnica. Zato je dobro biti siguran da ćeš kupiti u trenutku kad klikneš 'želim' ili tražiš osobne podatke. Nepristojno je nekoga cimati svojim nedoumicama i uzimati tudje vrijeme, osobito ako nismo ni do te mjere uvidjavni da ne želimo potrošiti vlastito na nekoliko rečenica koje opravdavaju to cimanje. Mene nervira i kad ljudi napišu pozz:)) znam, takva su vremena, to je uobičajno, ali da nemaš toliko vremena ili mi ga ne daš da ukucaš tih nekoliko slova više... :/ potpis. ili "ej jel slobodno"... ili "zamjena" Kažeš li "ej" kad uđeš u trgovinu? Kad ideš k liječniku? Kad udeš u kafić, ne pozdraviš? Oftopik, no bilo bi super da je kultura bar na približnoj razini prioriteta ovdje kao i želja za trgovanjem, ali Bože moj. ;-)
2018 05 02
> anaa1207: > > MorskoPrase: > > Mene ne tangira jer pretpostavljam da ta 'prijetnja' stoji zbog frustracija nastalih zbog, uvjetno rečeno, nepristojnih korisnica. Zato je dobro biti siguran da ćeš kupiti u trenutku kad klikneš 'želim' ili tražiš osobne podatke. Nepristojno je nekoga cimati svojim nedoumicama i uzimati tudje vrijeme, osobito ako nismo ni do te mjere uvidjavni da ne želimo potrošiti vlastito na nekoliko rečenica koje opravdavaju to cimanje. Mene nervira i kad ljudi napišu pozz:)) znam, takva su vremena, to je uobičajno, ali da nemaš toliko vremena ili mi ga ne daš da ukucaš tih nekoliko slova više... :/ > potpis. > ili "ej jel slobodno"... ili "zamjena" > Kažeš li "ej" kad uđeš u trgovinu? Kad ideš k liječniku? Kad udeš u kafić, ne pozdraviš? > Oftopik, no bilo bi super da je kultura bar na približnoj razini prioriteta ovdje kao i želja za trgovanjem, ali Bože moj. ;-) "jel slobodno", "zamjena" , pa kad odgovoriš muk, nema "hvala", nema ništa, pa prodavači koji ne odgovaraju na upite, a uredno se prijavljuju, ili oni koji daju polovične informacije, pa jedno te isto pitanje ponavljaš nekoliko puta, pa oni koji kažu da bi kupili, pa ništa pa oni koji samo kliknu "želim" bez ikakvog upita, i naravno kad im odgovorite, opet muk :/ pa ove šta napola čitaju i poruke i oglase, pa ih moraš pitat jesu li dobro pročitali, ima toga još poprilično....površnost i nekultura na svakom koraku. A ipak su mi najdraže ove koje ne uvažavaju reklamacije, kao što je netko gore rekao, mogu ti uvalit svašta, tko ti je kriv :@ A prijetnje ostavljanjem negativne su ne samo iritantne, nego i protiv pravila MK, jer se negativne ne mogu ostaviti ako nije došlo do suradnje. Malo sam skrenula tj. proširila temu, sorry
2018 05 03
> anaa1207: > > MorskoPrase: > > Mene ne tangira jer pretpostavljam da ta 'prijetnja' stoji zbog frustracija nastalih zbog, uvjetno rečeno, nepristojnih korisnica. Zato je dobro biti siguran da ćeš kupiti u trenutku kad klikneš 'želim' ili tražiš osobne podatke. Nepristojno je nekoga cimati svojim nedoumicama i uzimati tudje vrijeme, osobito ako nismo ni do te mjere uvidjavni da ne želimo potrošiti vlastito na nekoliko rečenica koje opravdavaju to cimanje. Mene nervira i kad ljudi napišu pozz:)) znam, takva su vremena, to je uobičajno, ali da nemaš toliko vremena ili mi ga ne daš da ukucaš tih nekoliko slova više... :/ > potpis. > ili "ej jel slobodno"... ili "zamjena" > Kažeš li "ej" kad uđeš u trgovinu? Kad ideš k liječniku? Kad udeš u kafić, ne pozdraviš? > Oftopik, no bilo bi super da je kultura bar na približnoj razini prioriteta ovdje kao i želja za trgovanjem, ali Bože moj. ;-) Moj razgovor uvijek pocinje s Postovana.....necija nekultura me ne tangira
2018 05 03
> TeaCaric: > > anaa1207: > > > MorskoPrase: > > > Mene ne tangira jer pretpostavljam da ta 'prijetnja' stoji zbog frustracija nastalih zbog, uvjetno rečeno, nepristojnih korisnica. Zato je dobro biti siguran da ćeš kupiti u trenutku kad klikneš 'želim' ili tražiš osobne podatke. Nepristojno je nekoga cimati svojim nedoumicama i uzimati tudje vrijeme, osobito ako nismo ni do te mjere uvidjavni da ne želimo potrošiti vlastito na nekoliko rečenica koje opravdavaju to cimanje. Mene nervira i kad ljudi napišu pozz:)) znam, takva su vremena, to je uobičajno, ali da nemaš toliko vremena ili mi ga ne daš da ukucaš tih nekoliko slova više... :/ > > potpis. > > ili "ej jel slobodno"... ili "zamjena" > > Kažeš li "ej" kad uđeš u trgovinu? Kad ideš k liječniku? Kad udeš u kafić, ne pozdraviš? > > Oftopik, no bilo bi super da je kultura bar na približnoj razini prioriteta ovdje kao i želja za trgovanjem, ali Bože moj. ;-) > Moj razgovor uvijek pocinje s Postovana.....necija nekultura me ne tangira Meni je 1 dobro uvalila
2018 05 03