Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

kako bi vi ?

> IrenaAR: > Ja sam možda malo staromodna ali meni ovo nije haljina za krstitke, prilično je otvorena i čini mi se kratka:-( više mi je recimo za svatove... nije da ne nosim i ja i kratko i otvoreno ali za ovu prigodu mi nekako nije. Meni osobno bi se najbolje iskombiniralo uz crno ali kažete to ne, onda možda srebrna... I meni je to prvo upalo u oči, ali nisam htjela prva komentirati. Potpisujem napisano. Gola ramena i mini suknja nisu odjeća primjerena Crkvi. Ima župnika koji ni ne puštaju tako odjevene u Crkvu. Inače je potrebno paziti kako se odijevamo za koju instituciju. Recimo na Sud u Zagrebu se ne može ući u majicama na bretele, prekratkim suknjama, a muške ne puštaju u natikačama i bermudama. I to mi je ok. Ovu haljinu bih kombinirala sa crnim cipelama od lak kože i takvom torbicom te eventualno crni bolero no nikako ne za obred krštenja.
2018 05 21
Sad vidim odgovor da nije prekratka. Ako uistinu nije, onda uz sakoić/bolero može proći.
2018 05 21
nije kratka,inace ni nevolim nositi kratke haljine ali ovo mi je sasvim pristojna duzina a gore necu biti gola normalno :)
2018 05 22
1 2