Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Kako dobiti više pratitelja??

> SonjaSpoljaric: > > sonja90: > > > SonjaSpoljaric: > > > ne prijetim, i ja primjećujem.... :") > > Ako ne prijetite onda naredjujete. Ne pocjenjujte me. > ........ dajte mojoj imenjakinji nekaj popiti..... :") Evo imam rakije i vina.😆😆😆
2018 06 03
sad po ovoj vrućini ?, ne to bi je ošamutilo, :D imaš nešto osvježavajuće ?
2018 06 03
Ja ne pijem,no uvijek ima za popit. Moze li sok od limuna ? Domaći je 😉😆😆
2018 06 03
Nego Sonja imaš li ti rodbine u Osijeku?
2018 06 03
nikad imala....
2018 06 03
Onda ništa 😂
2018 06 03
Ja sam isto nova i imama nulu na pratiteljima :) Ako nekog zanima cvjetni uzrak rekla bih da imam puno toga na profilu pa škicnite :))
2018 06 03
Pratitelji ti nista ne znace Naj se sikiriki zbog tog ;)
2018 06 03
> tratinchica123: > > supergirlR31: > > > iraira: > > > Mozda zato sto ti pise kako saljes iskljucivo postom obicno. To je najveci rizik ni za sta, a nigdje dokaza o slanju. > > Tako je! Kad vidim slanje poštom obično digne mi se kosa na glavi. Ja surađivala ne bi sigurno. > možda sama preuzima svu odgovornost ako paket ne stigne....ko zna Aha kao i svi drugi... zna se da takav paket nema praćenje pa može reć poslala a nikad ne poslala...i okrivit poštu... nikad tako ne šaljem, i da me traže uvijek dodam par kuna i pošaljem preporukom; baš zato da mi nitko ne može reć da mu nije stiglo...
2018 06 04
.- pošteno !!!! :")
2018 06 04
1 2 3
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija