Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Korisnica Majda127

Koliko ja znam, nema načina da se prati obična pošiljka , pa mislim da je izmišljena priča kako je teta u pošti prema datumu i mjestu slanja otkrila da najprije pošiljka na putu prema kupilici, a zatim da je stigla u njenu Poštu.
2018 06 10
....pa bih prema tome zaključila da je 'dio o laganju' popriličan . Otprilike od početka do kraja priče.
2018 06 10
@ gitadevi, pa sve je jasno ;) samo doticna misli da sam ja tu od jucer valjda.. Ne znam ljudi moji, ali krecem uvijek od sebe.. Znaci nema spora. Ako sam slala obicno, i ako se pokazalo greskom, mojom greskom, kupac bez pogovora dobiva puni iznos svog novca natrag. Znaci i da saljem na svoju ruku, to je moj rizik, prema tome i moja odgovornost, nicija vise. A ja si kao prodavac nikada svih ovih godina koliko poslujem nisam dopustila ovakav stav - ''Nisam vise odgovarala na poruku jer vise nije moja stvar da vodim brigu o paketu koji je stigao.'' rijeci doticne na moje upite, eto toliko o korektnom poslovanju.
2018 06 10
Ne znam što vas još sprječava da napišete negativnu povratnu?
2018 06 10
@ gitadevi, bas nista vise. Nailazila sam u dosadasnjem poslovanju na sitne nesporazume, ali uvijek sam ih rjesavala na obostrano zadovoljstvo i u kratkom roku. Ali ovo se vec previse oduzilo, predugo sam davala sansu za popravak.
2018 06 10
ma ništa nije poslano i ona laže, a možda je i kupila profil od nekog tko je imao pozitivne
2018 06 10
> acjessie: > ma ništa nije poslano i ona laže, a možda je i kupila profil od nekog tko je imao pozitivne Sta je i ovo drugo moguce? Da li je bilo i takvih slucajeva? Nisam bas na forumu, ovo mi je prvi glas da je i to moguce.. :/
2018 06 10
Naravno da je išla na ruku sebi i poslala obično, obzirom da je pristala na vašu ponudu, zato i nije htjela Tiskom. Već duže vrijeme govorimo da se obična čeka do max 14 dana, a obzirom da je slala obično i prioritetno, trebalo je stići do max 3 radna dana.
2018 06 10
I ja sam nešto bila prodala za 50 kn sa poštarinom i poslala sam preporučeno. Iskreno za par kuna mi se ne da imati glavobolje. Rađe ne bih prodala nego poslala obično. Niti bih voljela da se meni šalje obično. Po meni prodavačica nije ok i treba Vam novce vratiti.
2018 06 10
1 2