Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

maknut artikal

Zašto mi je maknut novi artikal "lot za djevojčice"....na slici je igračka i knjige?!
2013 05 14
Ne znam... [:tuzan] , ako mogu biti psi i mačke, ne znam zašto ne bi mogao lot za djevojčice [:vrti]
2013 05 14
Kužim kad su mi maknuli aparat za kavu ali ovo....pa kad nemaju tag za igračke nego za kućne ljubimce pa je pod tom grupom bio.
2013 05 14
Meni su knjige maknute...pa mozda zbog toga...
2013 05 14
Bok cure, eto i mene zanima ta tema, jer jučer sam objavila slike(s neta,jer nisam bila u mogućnosti trenutno slikati ih ) novih novcatih platforma koje su mi višak sada i htjela sam ih prodati, navecer bez ikakvog upozorenja artikal je maknut...zasto??? nije da prodajem piliće ili ovce [:kesi]
2013 05 14
U pravilima pise da se ne smiju stavljat knjige ili slike s neta pa mi je jasno zbog cega se brisu ali mi nije jasno kako to da neki uvijek nadrapaju dok drugi prodju nekaznjeno...
2013 05 14
Ne smijete prodavati knjige ni igračke. Samo ono što je vezano za modu. A brišu se oglasi koje adminka vidi, Da vas pitam, jeste vi pregledale sve oglase? Baš sve do zadnjega?
2013 05 14
Ma normala da je teško pregledati baš sve oglase na stranici, ali istina je da neki tu imaju hrpetinu slika sa ebaya, koje naručuju i preprodaju pa im stoje mjesecima, dok ti korisnici sole pamet drugima, a nekima se izbrišu što se kaže preko noći i to nije fer!!! Po meni uopće nije ok stavljati slike sa interneta, eventualno kao zadnju sliku da se vidi kako stoji određeni artikl, a možda ni to
2013 05 14
Knjige se ne smije prodavati? Pogledajte samo koliko se knjiga prodaje..ili neki imaju povlastice???
2013 05 14
Slika s interneta smije biti, ali ne kao prva slika, kao 2. 3. 4. 5. može... Cure, ako vam toliko smeta imate gumbić "prijavi", pa izvolite... [:smije]
2013 05 14
povlastice, nego šta [:smije] al ozbiljno izgleda da je tako
2013 05 14