Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Popis prevarenih cura od Stele1989(IvaneMatkovic) za kolektivnu tuzbu

Draga Andrea ne samo da ti je ''dolazila u kafić na piće'' nego ste izlazile van zajedno i družile se. Prijateljica ti moze u crnu zemlju od srama propasti
2013 05 30
da druzimo se vec 6 godina ,ali gledaj ja za ovo neznam,sta ja sad tu mogu ,nista doslovno nista,samo ja zelm da se mene ne ulcece u ovo,jer mi netrebaju problemi.
2013 05 30
uplece*
2013 05 30
dolazila je samo popit pice, a sad kazes da se druzite vec 6 godina, onda dovoljno dobor poznajes prijateljicu i nemoguce je da nisi znala sta radi, jos joj ides ostavljat pozitivne komentare na temelju cega..prijateljstva, da ju podrzis malo na krpicama jel
2013 05 30
naravno,ako mi je frendicA NEZNACI DA SMO VEZAN JHEDNA ZUA DRUGU I DA ZANMO STA KOJA RADI I STA KOJA IMA ,POZITIVAN KOM SAM OSTAVILA JER SMO SE MJENJALE,A TO SAM REKLA I CURE NEKOJ NA INBOX NA KRPICAMA,TEK KAD SAM PRVI PUT OVO NAPRAVILA,JA NIKOHG NISAM POREVRILA SVE STO SAM KUPILA ODJE PLATILA SAM TAKO I LJUDIMA KOJIMA SAM SLALA,ZATO MENE NIJE BRIGA ZA VASE PROBLELE :9
2013 05 30
bentina [:smijesi] nekako je mlada ta keti, a i pise da je u vezi sa mariom mirocevicem :/ pa sumnjam da su joj to roditelji hm
2013 05 30
Andrea- ajde molim te malo više pismenosti [:smije] , moram dešifrirati tvoje poruke da bih shvatila što želiš reći...
2013 05 30
shvacamo da ti nije drago i svejedno sta si ukljucena u sve ovo, tj sta te se spominje, ali eto u cijeloj ovoj prici si i ti neka poveznica, pa ako se vec branis da nisi bila dio toga, i da nisi znala, onda barem budi dostupna za neke informacije ako ce biti potrebne, jer ocito je da se ovo nece samo tako zavrsit .. iako sumnjam da nisi vidjela oglas sa satovima i zapitala se od kud joj ti satovi..
2013 05 30
lollip [:smije] a i ova mi je sumnjiva, vec se na pocetku spetljala u definiranju odnosa sa doticnom gđicom kojoj je tema posvecena.
2013 05 30
hahahahahhahah ja umirem, pogle sta je andrea napisala na svom profilu na mk Robu i stvarcice koje prodavam ima da su nosene par puta,a neke niti jednom. ahahhahahahhahaha [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2013 05 30
Ako mi cure koje smo prevarene sagledamo ovo realno, nas je prevarila ivana a ne andrea, a i ona joj nije ostavila pozitivnu povratnu na profilu s kojega smo okradene. Dakle nema baš toliko veze s našim slučajem. Iako bi mi htjele da ima :-) ali realno nema. Druga je priča da li je ona sve to znala ili ne, tu možemo svašta nagađati, i da li bi nam htjela dodatno pomoći ili ipak ne. Mislim da je ovo prilika i njoj da vidi kako će joj frendica završiti i da vidi uopće kakva joj je frendica ako to do sada nije znala, a ona kaže da nije. Stvarno je ne branim ali činjenica je da nas nije ona pokrala već ivana. Također mislim da svu pažnju treba usmjeriti na ivanu bez obzira da li je još netko imao svoje prste u tome, u konačnici ja sam uplatila novac na njeno ime. Sad da li je još netko u tome sudjelovao možda bi trebala utvrditi policija. Nemojte me ubiti :)) ali ovo je samo moje mišljenje.. [:kesi]
2013 05 30
Petraa gramatika joj nije jaca strana ahhahaha,majica,prodavam, ahahahahahahaah [:hihot]
2013 05 30
MirjanaPuskaric, preduhitrila si me. Taman sam se ulogirala da napišem nešto otprilike tako. ;)
2013 05 30
Petra, jesam čitala, možda mi je nešto promaklo, al stvarno na profilu ivane (stela) ova nije ostavila pozitivnu povratnu(koliko me sjećanje služi), a konkretno mene je ivana nategnula za 300 kuna s tog profila, nisam istraživala andreu. Ne kažem da je ova anđeo ali u ovom slučaju s satovima ja ne znam kako se ona uklapa..možda mi je nešto promaklo, ako je pliz reci..
2013 05 30
ups, Petra nestao je tvoj komentar ili?
2013 05 30
1 2 ... 11 12 13 14 15 16 17 ... 39