Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Popis prevarenih cura od Stele1989(IvaneMatkovic) za kolektivnu tuzbu

Hrvatska sapunica-di je sad Jelena Veljaca?! Nek ekranizira ovo ako ikako moze.....
2013 06 01
zasto nasijedate na to, kad vam kazu : prvo mi uplatite na račun? ja odmah to kazem da kad kupujem da zelim vidjet sta kupujem.. 70% njih me pokusalo tako prevarit al nisu uspjeli niti jednom
2013 06 02
@cristinasibirka znači ti želiš prvo artikal da ti dođe da vidiš što kupuješ pa onda tek platiti. e bome 70% bi ti moglo narasti. nema šanse da ja nekom nešto pošaljem prije nego vidim uplatu na računu.nezanimaju me slike potvrda o uplati.jer se i to može namistiti.svojim očima želim viditi uplatu na računu.
2013 06 02
također, nema šanse da šaljem prije uplate. Odi si u dućan ako želiš vidjeti što kupuješ. Ja ću poslikati ako želiš, izmjeriti i sve što treba napraviti dodatno, ali prije vidljive uplate nema teoretske šanse da šaljem.
2013 06 02
Ja sam maknula frendice,Deju i Andreju iz bilokakvog spominjanja i davanja pozitivnih informacija na profil "IvanaMatkovic"....sto se mene tice,nemojraju imat veze s icim..al ako dodje do policije tamo ce onda pjevat sto su znale ili nisu znale. Deja je nakon sto su se pootvarale ove teme curama poslala pakete sa zakasnjenjem od 6 mj..ali barem je poslala..i to stvari koje je zamijenila i svoju stvar...ii to ,koliko cujem,sve u besprijekornom stanju.tako da je nemamo zasto razapinjati..Niti se ima potrebe vise ikome ista dokazivati.Svoje greske je ispravila. Istina je da se znaju u pravome zivotu...sve 3...takod a nema smisla da netko tvrdi suprotno jer sebe jos vise potkopava..ALi uglavnom,da sam ja prevarena,vec bi sigurno sve odavno zavrsilo na policiji..jer je njihov posao da to istrazuje i oni imaju ovlasti poduzimati odredene mjere,vi nemate...tako da mislim da je puno previse vremena izgubljeno i jos ga gubite bezveze...jer cim vise vremena prodje,sve ce biti gore i teze dokazivati..U svakom slucaju,sretno!!
2013 06 02
Kad smo ood micanja, nestali su I majcinski komentari sa ivanine slike iz djetinjstva.....
2013 06 02
@ChristinaSibirka- navedi jednu osobu koja će ti poslati artikl a da ga prije nisi platila. Ovo je internet prodaja ne trgovina u kojoj ćeš ti vraćati ako ti ne odgovara ili dobivati artikle bez da si ih plaćala. Vjerojatno i ciljaš da u oba smjera prodavač ti plaća poštarinu? [:sokiran]
2013 06 02
Drage moje, Prošlo je 4 dana od kako se pružila mogućnost da se sve riješi mirnim putem i ja sam si danas stavila rok do kojeg ću čekati. Nažalost, nisam dobila nikakvu konkretnu povratnu informaciju....iako sam se nadala da će se riješiti....Čim sam poslala IZJAVE da se potpišu ni traga ni glasa mogućem rješenju. Hvala MOD što se brine da se sve ovo riješi ali otezanje se dogodilo jer se nazrelo moguće rješavanje problema....Svi dokumenti su kod mene i molim cure iz Dubrovnika koje su mi se javile u inbox da me kontaktiraju pa da im direktno preporučeno pošaljem sve dokumente. Lakše je da netko direktno ode u MUP...Čini mi se da ima jedna djevojka čiji brat radi u policiji i ponudila nam je pomoć...javi se. Mislim da sada sve kreće službenim putem. Odvjetnik s kojim sam kontaktirala spreman je pomoći bez naknade!Inače, za ovakve stvari ne nastupa zastara dokle god imamo dokaze-a imamo ih!
2013 06 03
Moja podrška!
2013 06 03
niti ja ne kuzim ovo...poslati artikal prije nego sjedne uplata?? tolko glupa ipak nisam [:znoji] bas ce kupac nakon sto dobije artikal odmah skociti da uplati, lol -.- i ne samo to nego ovdje je tolikooo bezobraznih i nekultirnih kupaca koji rezerviraju i kunu se da ce uplatiti a poslije kad odustane, ne samo da se ne ispricaju, nego ni ne jave...i sad bi ja trebala slati nekomu na blef? [:sokiran]
2013 06 04
seamisao ocito nisi procitala temu kako spada, stoga svaki komentar je suvisan..
2013 06 04
pročitala sam sve i ne mogu vjerocati kakvih sam se gadarija načitala, prestrašno! sretno cure, nadam se da ćete vraiti svoje novce. Zato ja ne trgujem za tako velike iznose, prevelik je to rizik. javite kada će biti u provjerenom!
2013 06 04
petra, jesam...ali samo sam se nadovezala na @ChristinaSibirka i vidim da nisam jedina pa ne kuzim sto tocno imas protiv mog komentara? a curama koje su prevarene pruzam podrsku i nadam se da cete pobjediti prevarantice :)
2013 06 04
treba se ovako nagažirati i za onu Leonu, Iva200... Matija Bokor...koja je hrpu cura prevarila
2013 06 04
daaa, jbn leona..i mene je..za 350 kuna [:place] [:ljut]
2013 06 05
1 2 ... 14 15 16 17 18 19 20 ... 39