Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Popis prevarenih cura od Stele1989(IvaneMatkovic) za kolektivnu tuzbu

Katarina, Ivana je nađena, o svim detaljima ćete biti obavještene uskoro Iskreno se nadam, da će ova priča poslužiti raznoraznim balavicama da promisle prije nego krenu varati.....
2013 06 12
Sve pohvale!!! Tako bi trebalo sve prevarantice javno prozvati i primjeniti adekvatne sankcije!! I ja sam bila prevarena na ovoj stranici, i sad prije svake kupnje razmislim bar 4 puta!!
2013 06 17
Cure ovo više nema smisla...sve su ovo Steline (Ivanine) igre.Više ne nasjedamo i krećemo sa prvobitnim dogovorom i moramo ipak u javnost.
2013 06 18
Slažem se s Nadom....sve predugo traje i očito nas se vuče za nos
2013 06 19
A ima hrpu pozitivnih [:vrti] Nije mi jasno zašto si joj slala prije vidljive uplate? Ja sam prije 28 dana uplatila za majicu korisnici Nenenena. Prije 24 dana sam ju molila da pošalje, prije 18 dana sam ju podsjetila da mi nije poslala. Javila se nakon 2 dana da je u gužvi zbog mature pa sam joj napisala da mi pošalje nakon zadnjeg ispita. Prije 2 dana sam joj poslala poruku da je matura davno završila i još nije odgovorila. Vidim da se zadnji put spajala prije 10 dana. Nisam joj dala negativnu jer ima dosta pozitivnih i znam da je matura jako stresno razdoblje ali ako vidim da se spojila a nije mi se javila šaljem negativku.
2013 06 19
Hoće biti kakvih pomaka ovdje? ovo sad traje već mjesec dana i to je sad prešlo se granice
2013 06 21
Cure moje draga, sjećate se Ivanine prijateljice Andrea Brković koja nam se tu javljala kako se ona uopć ne druži s ivanom kao joj ova samo dolazi na kavu? evo danas nabasam na njen profil a kad ono fotkice od nedavno ona i prijateljica ivana spićkane ko manekenka (s našim novcima) i druškaju se zajedno :))
2013 06 21
Lopuže... Ali neće još dugo. :)
2013 06 22
DRage moje prevarene i sve vi koje nam pružate pomoć i podršku! Mene nije malo poduže bilo zbog službenog puta pa se sada javljam s malo podužim ''izvješćem''. Odužilo se sve ovo kada mi se u inbox krpica javila Martina nick na krpicama bokarica i predstavila se kao rodica IM. Uz želju da se nađe rješenje sporednim putevima a ne onim zakonskim željela je da joj pošaljem kopije uplatnica svih prevarenih cura te da je spremna iznaći novac i isplatiti dugovanja. U nadi da će se sve riješiti bez blaćenja IM i njenih suučesnika/ca (iako su to dobrano zaslužili) nastavili smo sa komunikacijom...U dogovoru sa odvjetnikom kojeg smo angažirale sastavili smo Izjavu koja treba biti potpisana i od navodne rodice i od nas u cilju zaštićivanja podataka od zlouporabe. I tu je nastao zastoj i silina odgađanja izlikama tako sličnim onima IM. Moram napomenuti da smo većina nas zaključile da bi to i mogao biti netko drugi a ne IM s obzirom na viši nivo pismenosti dotične. Prošlo je 9 dana od posljednjeg javljanja i više je nego očito da smo valjda ponovno izvozane...ali ako je to cijena vjere da ipak ima zrnce ljudskosti i savjesti u ove mlade iskvarene ljude koje su stvarno dno dna, onda je to pogreška svih nas koje smo povjerovale da bi se sve ovo moglo riješiti kao u slučaju IDolores. Ali očito nismo te sreće pa idemo dalje. Inače iz redakcije Provjerenog su mi mailali da uredništvo emisije tijekom ljetne pauze priprema materijale za jesenju shemu koja počinje u rujnu pa da će nastaviti sa ovom pričom.
2013 06 23
Vouge76 - SVAKA CAST! podrske tebi i curama, samo hrabro dalje!! [:poljubac] [:poljubac]
2013 06 23
Ocuh IM radi u policijskoj patroli,mama za kompjuterom u Policijskoj upravi dok joj otac vozi gradski autobus.Ulica u kojoj zivi je Bokarska ili sl. cekam da mi stigne tocna adresa i slike.Nasli smo izvor informacija koji ce nam u tancine otkriti dosta toga vezano za obitelj IM.Lauro Milanovic je jos uvijek u vezi sa doticnom...Sorry ako se ponavljam ali imam toliko upita ljudi iz DU i Cavtata pa mi je lakse ovako na forumu ostaviti podatke... [:poljubac]
2013 06 24
I Google sad izbacuje podatke o Ivani. :)
2013 06 24
cure jel nam mozete pomoci sa Majom Matković Splitska banka?? blokana pod profilom sophie23 jer nas je pokrala...
2013 06 27
Suncica za Maju Matković imate sve podatke trebate se samo vidjeti tko je sve pokraden i napraviti skupnu prijavu na policiji a oni će već naći gdje stanuje. U prijavi morate navesti ime prezime, iznos uplate, s kojeg računa ste i kome uplatile. Budući da niste sve iz istog grada policija gdje je predana prijava će tražiti istražne radnje od drugih PP ukoliko će im trebati izjave i sl. Sretno
2013 06 27
sto je sa onom metodom slanja gdje poduzece zadrzava novce dok ne javite da ste dobili paket i tek onda uplacuje prodavacu na racun
2013 06 28
1 2 ... 16 17 18 19 20 21 22 ... 39