Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Popis prevarenih cura od Stele1989(IvaneMatkovic) za kolektivnu tuzbu

svaka cast onda tom tati policajcu ili mami.ali i takvim facama dođe kraj kad tad.otiso je sanader u corku pa ne vidi razlog zasto nebi neki nacelnik policije ili sta god bio u policiji..svasta. [:jezik]
2013 08 07
materijala za malo bolju hrvatsku sapunicu.
2013 08 07
materijala za malo bolju hrvatsku sapunicu. [:smijesi]
2013 08 07
E drage moje nova sam ovdje i več me neko sj... ako čita ovo nek pošalje čizme jer ču objavit ime a xx antonelixx iz požege evo javno zahvaljujem na vestici koju je prodavala za 70 kn a meni će poslat besplatno ima puno dobrih cura a zbog nekih nemožeš zamjenit svojih par krpica jer ti nitko nevjeruje zato drage cure puna podrška protiv tih prevarantica [:smijesi]
2013 08 10
ja sam nova u krpicama i iskreno sve sto sam procitala me zgrozilo..slazem se i uz vas sam da zaustavimo prevarantice...dosta toga sam narucila ovih dana i sad se samo mogu molit da ce mi sve stici..do sada je sve bilo u redu i cure su bile odlicne!
2013 08 18
uff,ja sam ovdje nova i nakon procitanog skroz se bojim kupovati od bilokog
2013 08 19
podržavam vas curke, mene samo zanima kako možete poslati prijavu za prijevaru, pošto same radite prekršaj prodavanja robe preko ilegalne stranice? Bez ljutnje, sam me interesira.
2013 08 26
da, i mene to interesira! [:sokiran] [:sokiran]
2013 08 31
stranica nije "ilegalna" jer ne ubiru nikakvu proviziju od članica ,ovo je samo platforma,drugo nije ilegalno prodavati robu koja je rabljena,tj second hand
2013 09 01
Koliko ja znam, zabranjeno je prodavanje bilo kakve robe ako nemaš prijavljeni svoj dućan, obrt... Naravno da nije zabranjeno prodavanje rabljene robe, osim ako ju prodaješ na crno, tj.nisi prijavio tu prodaju. Ako ne ubiru nikakvu proviziju od članova ne znači da je odmah legalna.
2013 09 02
što se tiče poreza na rabljenu robu, sumnjam da ijedna cura sa portala uprihoduje godišnje 80.000,00kn, od prodaje svoje obuće ili par krpica, jer bi onda morala platiti porez, negdje bi isplivala ta cifra :) , a što se tiče prevara, možda bi portal trebao uvesti sistem bodovanja iliti negativnih ocjena, od cura koje imaju 1 ili više negativnih ocjena -nebi se kupovalo :)
2013 09 03
moj čovik kako je uspila toliko cura prevariti i to za enormne iznose,uzas!ja bi ju udavila uff sta me ovo ljuti
2013 09 07
Moj bože ! Ja sam na preporuku jedne korisnice upravo otvorila profil na krpicama, da vidim čega tu sve ima za kupiti ali me užasava koliko ima prevarantica i prva tema koju sam otvorila na forumu bila je jedna gdje se dvije korisnice svađaju. Ovo je užasno kako se neke ponašaju. Strah me kupovanja bilo čega na toj stranici. [:tuzan]
2013 09 09
Ovo me brine...da li te osobe koje su ostecivale prodavace imale preporuke i da li su uplatile prije slanja robe? [:ljut]
2013 09 09
imaju srama*
2013 09 11
1 2 ... 18 19 20 21 22 23 24 ... 39