Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Popis prevarenih cura od Stele1989(IvaneMatkovic) za kolektivnu tuzbu

Zdravo , ja sam gospođa Becky Ovia ,privatni zajam zajmodavac koji oživljuje kredita vrijeme prilika . Trebate li hitan zajam za uklanjanje svoje dugove ili vam je potreban kapital zajam za poboljšanje vašeg poslovanja ? jeste li bili odbijen od strane banaka i drugih financijskih ustanova ? Trebate li konsolidacija kredit ili hipoteku ? Pretražite više što smo ovdje kako bi sve svoje financijske problemestvar prošlosti . Mi kredit sredstva kako bi se pojedincima kojima je potrebna financijska pomoć , koji imaju loše kreditne ili je potrebna novca za platiti račune , da ulagati u poslovanje po stopi od 2% . Želim koristiti ovaj medij je obavijestiti vas da smo pružiti pouzdanu i korisnica pomoći i da će biti spremni da vam ponuditi kredit . Dakle, obratite nam se danas putem e-maila : ([email protected])
2013 10 21
i jeste nakraju uspijele vratit novce od dotične ???
2013 10 25
Svaka cast...
2013 10 26
Uh....baš sam gledala neke njene satove....hvala vam na informaciji ;=)
2013 10 28
cure znam da smo cure i da nam nasa robica jako puno znaci. ali krpica kao krpica nema nikakvu materijalnu vrijednost osim onome kome ta krpica nesto znaci. naime:preko krpica nemate privatnog odvjetnika kod kojeg se cure potpisuju da ce dati svoje od dogovora. mene na risku ne traze ni osobnu i svako malo mi paket pokupi frendica buraz sogorica i sl. naime ova stranica je jako dobra za nas cure koje uzivano u stvarima i tgovanju ali tako je privukla i fuj-cure koje znaju kako krasti. VAZNO:Prijava ide samo ako je ukradena roba iznad 2000 kn. scakom pojedinacno nije toliko i ao ju zelite prijaviti kao skupni trosk morate imati predstavnika admina koje ce to uzeti pod svije!ima puno rupa u zakonu za takve! udruzire se i nedajte joj da prode nekaznjeno. puno sreece.. nadam se da ce se ovaj kriminal smanjiti jer sve mi od straha dode da pokupim stvarcice i odem [:tuzan] h
2013 10 29
Čuvajte se PEMANIK Zagreb, mene je prevarila za 100,00 kuna. Nisu to neki novci ali nakon uplate se više nije javila.
2013 10 30
ja sam nova u ovom da nema vas koji su ih otkrili garant bi bila i ja jedna od prevarenih..... svaka cas
2013 11 02
Ja sam nova ovdje, točnije od jučer i ne mogu vjerovati da se takve stvari događaju [:sokiran] Obavila sam prvu uplatu i duboko se nadam da ne budem i ja prevarena bez obzira što se radi o malom iznosu. Iz Velike Gorice sam i ako je tko sumnjiv iz mog područja slobodno me pitajte i kontaktirajte naravno [:smijesi]
2013 11 03
Evo i ja sam prevarena od korisnice Aassii (Monika Barberić), na profilu je pisalo da je iz Splita, paket je došao iz Đurđevca, platila kožnu crvenu torbu 70,00 kuna, a dobila novčaničić od skaja star valjda 25 godina...odgovorila mi je da je i ona dobivala pogrešne stvari i da se nije bunila, izbrisala je odmah sve stvari sa profila i stavila da je iz Duge rese, te redovito ide na svoj profil....Ime i prezime joj znam jer sam joj sa Erste banke platila na istu banku pa mi je izašlo ime..... Lijep pozdrav prevarenim curama.... [:tuzan]
2013 11 07
Drage curke, ja sam prevarena od ivoncyca tako nesto..uglavnom jos sam vidla po negativnim komentarima da ima još cura koje je Bijednica prevarila. Mene za 350 kuna, a studentica sam i puno toga se moram odrec kada si želim nesto kupiti. Ovo je pretuzno sto ljudi rade ovdje stvarno treba biti oprezan, cure pazite budite oprezne. Danas se pazi na svaku kunu, ovakve stvari ne smijemo dopustati! Kako uci u trag prevaranticama, jako teško. Dns je izbrisala sliku profila i mjesto iz st prepravila u bjelovar show.
2013 11 07
Ma to je sramota kako mogu samo tako nekoga prevariti,nadam se da ćemo stati na kraj s tim prevaranticama,kako ih nije sram............. :/// [:frustriran]
2013 11 10
Sad kad vidim sve ove komentare nije mi svejedno :( Čula sam za vas na telki, neka emisija je bila i bas me razveselila stranica ali onda vidis koliko lopova ima.... Iako to nemznaci da necu kupovati jer znam da nisu svi takvi, samo se nadam da necu naletiti na "krivu" Osobu. BTW stranica je stvarno super ;) Lijep pozdrav [:kesi]
2013 11 11
Ja prije 2 dana uplatih 230,00 +10,00 tiska na ime Mateo Brko 2330003-3252923280 Splitska banka, ali je meni čizme prodala sindyy!! [:boji]
2013 11 13
Neko fino hara s muskog imena...klavica..vidim da te prevarila ista osoba kao i lola02 ,koja je napisala 2 posta prije tebe..samo nju za 400 a tebe za 240 kn.-.lijepe se cifre tu skupljaju [:vrti] [:vrti] [:vrti] [:vrti]
2013 11 13
ma prevarim ti ja mamu
2013 11 13
1 2 ... 21 22 23 24 25 26 27 ... 39