Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Popis prevarenih cura od Stele1989(IvaneMatkovic) za kolektivnu tuzbu

Stvarno ima puno cura koje su prevarene, treba se tim prijevarama stati na kraj, jer ova stranica nije namijenjena tome, već da svi pronađemo ono što nam se sviđa i kupimo to :)
2013 11 14
Kaj je bilo s ovime na kraju??? Kaj nitko nije skupio muda i klinku otišao išamarati pošteno?? [:boji]
2013 11 15
Žalosnooo!! Treba im stati na kraj već jednom
2013 11 15
Čitam ovo i naprosto ne mogu vjerovati čime se ljudi bave!!! [:frustriran] Prestrašno!
2013 11 19
curke treba mi pomoc.. deaktivirala bi fb profil, kome se obratit? a htjela bi da mi racun na krpicama ostane isti..jer prijavljujem se preko facebooka..
2013 11 19
Pozdrav curke, nova sam tu al mozda mogu pomoc. Ja sam imala istu situaciju preko ebaya, kinezi mi uzeli 400 kn i nestali. Uglavnom imam frendicu koja radi u banci i rekla je da se javim banci s kojeg racuna sam placala i ulozim prema njima reklamaciju i dokaze. tako sam sve napravila i vratila mi banka novce a onda se banka ocituje sa prevarantom. E sad treba pitat dal to vrijedi i kad paypal nije u pitanju. Neznam. Eto pitajte u bankama! :)
2013 11 21
Tea385- ne vrijedi bez paypala , on postoji baš zato da se možeš osigurat u slučaju plaćanja, kod nas postoji payway, ali to je više za webshop....nažalost mislim da one koje su prevarene mogu jedino uzet stvar u svoje ruke [:frustriran] [:boji]
2013 11 22
je li koja bila prevarena od ChickBoutique ? prošlo je više od mj dana a ni traga od nje, nije ispoštovala dogovor a i vidim izbrisala je profil [:frustriran] ..
2013 11 22
Pozdrav cure,evo ja sam totalno friška na "krpicama" ali moram priznati da me zgrozilo totalno koliko ima prevarantica,već sam odjeću oglašavala u drugim oglasima i za sad nisam imala problema,zahvaljujem u startu na ovakvim obavijestima.
2013 11 23
Pozdrav,evo tu sam možda tjedan dana i strah me išta kupit.Imam troje djece i prodajem robicu koja mi ne treba i za sad nemam loših iskustva.Cure koje su kupile nešto imaju stvarno razumijevanja pošto imam bebu od 3 mj da ne mogu na kiosk iste sekunde!Ali ja se javim, pošaljem par slika da stvarno vide što kupuju. Al kad čitam sve ovo iskreno samp ću prodavati! Sretno!
2013 11 24
Ja sam tek dva dana,također imam troje djece 2,4 i 6god i većinom praznim njihove ormare,naravno da ni ja iste sekunde nisam u mogućnosti ići na tisak ili u poštu ali to se dogovori sa kupcem i naravno ispoštuje,ali ovo.
2013 11 24
ma kakvu prijavu pa ovo je ilegalana prodaja i kupnja bez računa i pdv-a. Ja bih volila da im se stane na kraj, ali...
2013 11 25
Stvarno su ljudi jadni, to jedino mogu reći.
2013 11 26
Mislim da nažalost se od toga ne mozemo zastiti, mislim tesko, ako pošalješ otkupno ne dignu, pa ti dode dupla poštarina, jer se vrati, ako uplatis nitko ti ne garantira da ćeš dobit. Zbilja je to problem, ja sma imala takvih jako puto slučajeva. Bas tuzno.
2013 11 26
Mislim da nažalost se od toga ne mozemo zastiti, mislim tesko, ako pošalješ otkupno ne dignu, pa ti dode dupla poštarina, jer se vrati, ako uplatis nitko ti ne garantira da ćeš dobit. Zbilja je to problem, ja sma imala takvih jako puto slučajeva. Bas tuzno.
2013 11 26
1 2 ... 22 23 24 25 26 27 28 ... 39