Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Popis prevarenih cura od Stele1989(IvaneMatkovic) za kolektivnu tuzbu

Postala sam oglas i krajičkom oka spazila ovu temu i pročitala par stranica... godinama prodajem i mijenjam parfeme na našim forumima (da ne navodim sad baš koji su) i samo jednom mi je jedna cura ostala dužna no dobro, duga priča, da skratim - nismo tad imale krpice i nismo imale nikakav feedback ali su kružile informacije, imam osjećaj da nije bila takva situacija da se netko boji nešto kupiti zbog silnih prevara.. :/ držim vam fige da sve riješite... jel zna neko kaj je na kraju bilo s tužbom/policijskom prijavom?
2014 05 26
ines celiković [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran]
2014 05 29
Mene taj s čarapama proganja na njuškalu,odlično [:smije]
2014 05 30
A ja ko jelen,mislim si tu sve fine cure nema zločestih,kad mi se nekaj svidi ja plačam unaprijed,do sad me još niko nije izradio,al sad kad vidim petljanja neču više ništ kupovat,ko hoče nek šalju poštom,preporučeno,pa kad stigne platim poštaru i finito,kakvo plačanje unaprijed samo na lijepe poruke i slike!
2014 06 08
Pozdrav svim curama,ovde sam nova,kako pokrenuti temu na forumu?
2014 06 16
Trebalo bi priložiti sken osobne sa obje strane kad se registrira.. pa mislim da bih slom živaca dobila da me netko zezne za tolike pare [:frustriran]
2014 06 17
Jel ovo rjeseno na kraju?
2014 06 19
i mene zanima [:smijesi] nadam se da je
2014 06 21
evo da se i ja uključim, nova sam na krpicama i ne mogu se načuditi, iz kojeg razloga se traži najprije uplata, pa tek onda slanje naručenog, zbog čega se ne radi na plačanje pouzećem, ja već dugo vremena naručujem neke stvari izvana i to isključivo plačanje pouzećem, imam bar kakvu takvu sigurnost da ću dobiti naručeno, ovako 46 stranica postova o nepoštenju kojem se ipak može stati na kraj.
2014 06 23
Ina. Nikome ne pise na celu stoji li iza svojih rijeci i dogovora. Ja prva ne saljem pouzecem ljudima. Sto je nekima napeto u narucivanj paketa koji nece podici..pa se vraca posiljaocu s duplom postarinom..njihova stvar. Cesto ne saljem prva. Cekam da stigne moj paket prvi. Kad su zamjene jel. Ko e vrijedja meni svejedno..al ganjat nekog radi krpe nemam volje i da..pazim da se toga postedim.
2014 06 23
ja neznam kaj bi napisal al ipak mislim najbolje je pouzečem,pa nekad možda bolje platit poštarinu duplu nego da neko prevari i stavi par sto kuna u đep,ovak bar pošta ima kaj raznašat i nek oni zarade,bolje nego da te neko prevari!
2014 06 24
cure moje ja sam prevarena za 380 kuna !! naručila sam dva para air max tenisica od AnnaBa ... sad se ne javlja niti ne šalje odgovore!!! nema je na krpicama niti artikle (sve ih je pobrisala ) ako je netko surađivao sa tom dotičnom neka mi se javi u inbox!! zanima me da li je možda otvorila i novi profil na krpicama!?
2014 07 01
Novaroba javi se na temu "pitanje o korisnici", pokrenula QueenLola, ona joj je uplatila 180 kn isto za air maxice i vise joj se ne javlja isto i nije dobila tenisice.
2014 07 01
AlmondBlossom hvala vam puno ovo je katastrofa!! ja nemogu vjerovati koliko zlobnih ljudi može biti !.. inače to je bio poklon za moje cure za rođendan!! da li se to može nekako riješiti to u vezi povrata novca jer to je 380 kuna jer je dotična rekla da joj odmah uplatim i za poštarinu! 380 kuna nije malo!!!! ako netko zna kako se povrat novca mmože riješiti neka mi javi ! molim vasss...
2014 07 01
Evo ja.. ali cura je već blokirana.. pa.. [:sokiran]
2014 07 08
1 2 ... 26 27 28 29 30 31 32 ... 39