Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Popis prevarenih cura od Stele1989(IvaneMatkovic) za kolektivnu tuzbu

i sta ces s oibom? sta tocno? [:smije]
2014 09 01
Ako je prevarant, moze ti bilo kakve brojceke poslati...gdje mozemo znati da oib nije lazan. I da je pravi tesko da se ista tu moze! Ja dosta kupujem, i hvala Bogu imam samo dobra iskustva. [:smijesi]
2014 09 01
Nova sam ovdje i još nisam ništa kupila niti sam još postavila svoje slike za prodaju jer sam sad na čudu nakon čitanja svega ovoga. Nekako mi se čini najbezbolnije slanje Tiskom jer poštarina dođe oko 10-ak/20 kn, što je neusporedivo manje od npr. nekome uplaćenih 200 kn i da nakon toga bude-piši kući, propalo je! Ja dajem palac gore za slanje pouzećem! [:smijesi]
2014 09 01
Hello, također sam nova. Imala sam par stvarćica za prodaju i prije cca mjesec dana "kupila" jaknicu Naime, jaknu sam platila i ništa nisam dobila. Poslala sam povratnu info ali isto ništa. Da li da se pomirim s time da sam prevarena ili ipak ima pomoći?? Hvala
2014 09 05
Izgleda da si prevarena [:frustriran] , slobodni ju ovdje predstavi.
2014 09 05
Ja sam nova ovdje i ovo me malo i iznenadilo. Ovi navedeni linovi jesu to od cura sta prevare ili ? I dali se moze jos kako zastit od toga,postoji li nacin blokiranja ili nesta?
2014 09 07
Pozdrav svim curkama. Ovdje sam uglavnom kako bi kupila stvari jer bas mi se pretjerano ne da rovat po ormaru hehe. Ovako prije mj dana i vise sam narucila playboy vesticu od gospodicne devcic, tako je na krpicama pise joj da je iz zg ali navodno kaze da je sisak. Uplatila sam 65 kn ili 60 ne sjecam se tocno i naravno ni traga ni glasa vestici. Kao nije u svom gradu pa ne moze poslat itd. Nije meni do tih 60kn ali stara moja da sam ja imala vremena i ziva a nasla bi te vjeruj mi... Vestica je playboy bijela i dugo je stajla u prodaji(sto mi je bilo cudno) ostavila sam joj povratnu pa ako vidite nikakooo ne preporuc ni pod razno! [:frustriran]
2014 09 07
Na svu sreću, nisam bila prevarena.. No, samo bih htjela reći kako sam nova članica i nemam povratnih informacija, samo jednu, jer nisam još stekla klijentice. Jamčim povjerenje i kvalitetu.
2014 09 10
Evo da i ja napišem i upozorim, ali već sad je prekasno kada je navodno blokirana pa vam ne mogu staviti njen profil niti joj ostaviti negativnu...nickname joj je Cheapfashion, a zove se Dora Juras, ako je netko išta naručio od nje molim vas da napise da vidim dali je zbilja prevarantica jer sam naručila preko neta nešto preko nje..hvala
2014 09 11
nova sam ovdje i jos nemam iskustva sa prodajom ili kupnjom ovdje........ne mogu vjerovati da postoje takvi ljudi koji varaju i lazu......zbilja zalosno.......ako im se moze stati na kraj.....neka im se nekako stane......pozzzz.... [:kesi]
2014 09 16
evo i ja sam izgleda postala žrtva prevare,jučer uplatila novac a danas vidim da je cura blokirana! divota!
2014 09 18
kako stati na kraj curama koje varaju u opisu da je nesto novo nikad noseno,a onda dobijem mucavo,smrdljivo,poderano,uzass,
2014 09 18
Ja sam bila prijavila curu Administratoru dva puta TomiDevcic je bila ovdje saad nikako da ju nadem.I nije bila blokirana dva puta sam slala poruku medutim odgovor nikada nisam dobila. [:frustriran]
2014 09 23
Narucila sam playboy vesticu uplatila novac ni traga ni glasa.Prvo kao nema je u gradu pa nema tisak i onda nista,a uredno se prijavljivala. [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran]
2014 09 23
Bok!!! Mene zanima da li je neko surađivo sa RosyLil,jer sve mi se čini da sam preveslana!?
2014 09 23
1 2 ... 28 29 30 31 32 33 34 ... 39