Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Popis prevarenih cura od Stele1989(IvaneMatkovic) za kolektivnu tuzbu

Ja sam prodala torbu curi koja je odakle i ja, ostavila sam joj torbu na trafici i rekla mi je da je uplatila novce međutim novaca nema na računu ima 3 dana a ona mi nije javila uopće dali je zadovoljna ni ostavila povratnu informaciju a ja sam izbrisala razgovor i sada je ne mogu naći jer nema aritkla a zove se AnaJelena ali ne mogu nigdje tražiti po imenu! UGLAVNOM SRAMOTA! JOŠ SMO IZ ISTOG GRADA! 150 KN MI JE TREBALA UPLATITI ALI OČITO DA SAM PREVARENA I NIKADA TAKVIM STVARIMA STAT NA KRAJ... AKO NETKO MOŽE POMOĆ RECITE. HVALA
2014 10 29
a tebe covjek moze pitat kad cete same sebi stat na kraj i ne slat nista dok ne vidite pare na racunu. ko je posten nece ni ocekivat kamoli trazit da mu se predmet posalje prije. [:smijesi]
2014 10 29
Cure oprez sa prodavačem" cobraaa" ima nike patike. Kad sam pitala jel mmože pouzećem? Odgovor je bio ne da su je tako vec par puta spalili. Pa kako je moguće ako je pouzećem, može ti samo robu vratiti??? Pitam jel može primopredaja jer piše da je iz Zg? Odgovor je bio ne jer nije iz Zg nego iz Bistre. Na što sam rekla da super jer mi je tamo sestra pa nek se s njom nadje.rekao ili rekla je nakon pola sata da ne jer ih je prodala sutra joj uplaćuju novce. Ima tri komentara sva tri sa profila bez slika i te iste nemaju povratnih niti opis profila itd. Relativno sam nova pa ne znam Kam da ovakve stvari prijavim. Ali sumnjivo do kraja. Pa oprez drage moje krpicarke.
2014 11 09
Eno ti je dobila dvije negativne, još si dobro i prošla. [:smijesi]
2014 11 12
[:place] [:frustriran P ozdrav,pod imenom sam ZARAT73 i prevarena sam od strane hullahop,platila sam joj odmah sandale i sad čekam več dva tjedna da mi ih pošalje,na kraju je izbrisala profil,žalosno i daj Bože da joj se to stostruko vrati
2014 11 22
pozdrav a gdje je pop [:smije] is muljatorica
2014 11 23
Pozdrav cure, ja još pokušavam skužiti po kojem principu funcioniraju krpice jer sam nova, ali dok čitam ove vaše komentare koliko prevara ima uopće mi nije fora ovaj portal nimalo [:tuzan]
2014 11 27
nisam dugo na krpicama i sad kad ovo citam stvarno me strah kupovati, prodaja nije problem saljes nakon vidljive uplate.. ali ja bi i kupovala:/ stvarno mozes svasta ocekivati od bilokoga
2014 11 29
Baš čitam komentare i ne vjerujem kakvih sve ljudi ima, ja sam isto relativno nova na krpicama, i još nisam ništa kupovala al kao što većina vas komentira malo me i strah.. :/
2014 11 29
Evo jos jedne prevarantice FASHIONHOLIC007 Uplatila Sam job prekjucer 170 in of taxa no nje no njezinih artikla Jos Sam Jon I slikala uplatu [:ljut]
2014 11 30
Hvala,a boze ne mozes vjerovat.zar je to potrebno?ali uvijek postoji ona prava,nismo svi isti!
2014 12 02
A u čemu je problem ako šalješ pouzećem? Tu ne može biti prevare
2014 12 04
moze. osoba ne mora uopce podici predmet pa te lijepo kosta slanje i povrat predmeta. [:smijesi]
2014 12 04
Cure samo citajte povratne i po mogucnosti poslujte primopredajom, a ako ne onda jaako dobro istrazite profil prije nego uplacujete velike novce [:smijesi]
2014 12 05
Nemojte me plašit!! Ja sam isto relativno nova ovdje i za sada nisam imala negativnih iskustava, ali ne vjerujem da se netko može za tu nekih stotinjak kuna blamirat ili za jednu majicu?!? Da, i ne kužim kada pročitam da se cure boje ostavit negativnu jer netko ima puno pozitivnih??!! Pa ja bi joj svaki dan po dvije ostavljala i još bi prepis cijelog dogovora ostavila ....Ma, mada problem je sa tim novim profilima... Žao mi je što cure, kao što sam i ja, koje su tek ovdje počele možda neće dobit niti priliku jer nemaju puno povratnih a razumijem da se nema povjerenja...ufff.... [:znoji]
2014 12 06
1 2 ... 30 31 32 33 34 35 36 ... 39