Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Popis prevarenih cura od Stele1989(IvaneMatkovic) za kolektivnu tuzbu

Kako je moguće da vas netko prevari ako se općom uplatnicom uplaćuje onda oimate dokaz a i adresu iste tako da je moguće malo joj presložiti rebarca ili ako se uplata vrši na račun također je iz toga vidljivo ,osim toga ima ljudi koji za 100kn dođu na vaša vrata a to sigurno ne želite doživjeti .
2015 01 07
Kako to da sve imaju pozitivne komentare? Ni jednog negativnog?
2015 01 08
od mene je naručila prsten korisnica Teiki 31, uplatila je uredno.. u međuvremenu je napravila neke spačke pa je adminka obriše s portala. Ja uredno pošaljem prsten prioritetno, jer tako je htjela i javi se ona s nicka CrnkaFly te kaže da prsten nije stigao, i tako me opsjeda danima, hoće novac nazad, nedam jer znam da je prsten kod nje. Jer takve spačke je radila s nicka Teiki 31, i zato je obrisana. I ja meka srca i bedaste glave ipak njoj pošaljem nešto od nakita i onda je tražila da joj ostavim povratnu frustriran i još je htjela kupovati od mene, kao da se nije ništa dogodilo... e onda sam rekla NE, od mene više ništa neće kupiti... vrti eto moje loše iskustvo.. čuvajte se...
2015 01 29
FILOMENAST, lazljiva mala smrdulja, uvalila mi je sintetitcku bundu pod pravo krzno za 500 kn i pravi se blesava. Mala je tek izletila s pravnog faksa i misli da je najpametnija i da joj nitko nista ne moze. [slika:a3faa5c5-1c50-46ca-b036-646aaba10ec7] Izbrisala je na brzinu oglas gdje se vidi da prodaje pravo krzno, ali sam ga spremila na vrijeme. Mislim imam 40 godina dvoje djece i stvarno mi se povraca od ovakvih i nezamislivo mi je i sa 20 bilo tako se ponasati. "Prekrasan "zivot je ocekuje, a sto je najgore uopce nije toga svjesna. Kakav jad i cemer.
2015 02 03
Strasno Magora treba ju naći dobro natamburati,odakle je cura?
2015 02 03
Mislim Split, majkemi povraća mi se, ne vjerujem da postoje takve osobe, kaže još da je završila pravni fakultet i da ja tu ne mogu ništa jer je ona upućena u zakone. Pobrisala je oglas ali sam ga spremila . Kako jadno.
2015 02 03
odlicno, jel naucila na vakultetu sto znaci priznanje? [:smije]
2015 02 03
Nevjerojatno!! MOZE VAS BITI SRAM! SRAMITE SE! Gospodja je bila zainteresirana za bundu i nakon sto mi je poslala upit pitala je jesam li sto posto sigurna da je krzno pravo i jeli crna. Na to sam joj odgovorila i vise puta da sam bundu dobila od jedne starije gospodje i da nisam sigurna jeli pravo, da nemam deklaraciju od bunde i ako je pravo da ne znam od koje je zivotinje. I da nisam poznavalac krzna te da sam na krpice stavila ono sto je meni RECENO, a to je da je krzno pravo. Uz to sam joj poslala 7 dodatnih fotografija i izmjerila dimenzije, poslala joj i mjere kako je trazila. Nakon svega toga pristala je na kupnju. Gospodji niti sam ukrala novac niti je u paketu dobila ciglu ili krumpir vec je dobila lijepo ocuvanu i neostecenu bundu koju je prethodno vidjela na slikama i koju sam joj opisala. I mislim kako vas nije sram klevetati me na takav nacin, pravni faks ne bih spomenila da mi niste poceli prijetiti svojim muzem koji je odvjetnik i slati mi kojekakve gadarije i vrijedati me. Oglas je izbrisan jer brisem svaki artikal koji prodam a vama sam prodala bundu prije tjedan dana. Rekla sam sebi da se necu vise s vama prepirati al jednostavno ne mogu vjerovat koliko ste bezobrazni. Meni je zao ako se vama ta bunda na kraju ne svidja iz neznam kojeg razloga al to nije razlog da me blatite i stavljate na crne liste!!
2015 02 03
magora ne laze. a ti se hvalis da si zavrsila pravo kako bi mogla glatko krast ljudima novce? odlicno. jos priznajes da je ciljano, da ne velim s namjerom. vracaj zeni pare. ili zelis da netko dodje dole po novac? moze i tako, nije da nam nisi usput. kad nisi sigurna u neki od detalja, onda predmet ne oglasavas takvim. vrlo jednostavno. za nekog tko je zavrsio pravo..treala bi znat o cemen ja to [:smije]
2015 02 03
Zasto magora ne laze? Zbog toga sto sam ja novi clan? Ako i je moja greska sto sam oglasila da je pravo, s njom sam privatno razgovarala i rekla joj sve sto sam navela u prethodnom postu.
2015 02 03
tebi i dalje nije nista jasno? zena je uhvatila tekst oglasa, u kojem tvrdis da je bunda od pravog krzna. da ne znas koja je zivotinja poginula, al da je krzno pravo. ako nisi znala razliku izmedju sintetike i prirodne dlake, onda si to trebala navesti. ili fer korektno to odovoriti kad te se izricito pitalo. sama cinjenica da glumis nerazumijevanje govori sve. uz cinjenicu da mases diplomom pravnog fakulteta. hvalis se da si pripremljena za lopovluk? odlicno. to je bilo priznanje da si ciljano, namjerno zavaljala zenu za 500kuna. uz skrinsot oglasa di glatko tvrdis da je predmet od pravog krzna. djaba ti sve skole ovog svijeta. vracaj pare. ps - novi si clan koliko i magora. ili ja. zrtvu glumi mami doma. kad ti dodjemo po novce.
2015 02 03
Rekla si sa neznas o kojoj se zivotinji radi , onda valjda znas sa se radi o zivom stvoru na 4 noge koje hoda po sumi. Imam tvoj oglas, pise pravo krzno, tvoje poruke gdje pise pravo krzno samo neznas o kojoj se zivotinji radi. Da , zmu mi je odvjetnik i ima staza vise nego ti godina i on vjeruje da ces se urazumiti. Cekam....
2015 02 03
nadjemo te filomena dok velis keks. dokaz o uplati imamo. i dokaz da si ciljano zenu isla zavaljat, uz tekst oglasa tu je hvalisanje diplomom koja ti tu praksu osigurava. idu ti osobni podaci na crnu listu. [:smijesi] odi tuzi za klevetu. i ne zaboravi dokazat da je rijec o kleveti. [:smijesi] cisto da ne padne blam medju kolegama na sudu [:smije]
2015 02 03
Evo cura javila na viber da ce vratiti novac u dva puta. Valjda ipak proradi razum ili pak strah. Enivej cekam uplate i naravno zahvaljujem se cipelitzi , nemam dovoljno rijeci hvale.....: [:poljubac] [:poljubac]
2015 02 03
morti je naucila, a morti nije, da laganje pri oglasavanju predmeta, prijetnje i hvalisanje nisu bas najpametniji izbor. kad promasis, dogovoris se ko normalan choek u par minuta.
2015 02 03
1 2 ... 32 33 34 35 36 37 38 ... 39