Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Popis prevarenih cura od Stele1989(IvaneMatkovic) za kolektivnu tuzbu

Pozz, evo da se i ja pridruzim klubu prevarenih :( cura pod nikom " micovir ", ima 2 povratne informacije pa sam se upecala i mislila sam da ce sve proc u redu i vjerovala joj na rijec. Poslala sam joj haljinu i ogrlicu u vrijednosti 60 kn s tim da je placanje pouzecem. I evo danas mi se vratio paket cura ga je odbila primit, i sada bi ja trebala platit postarinu 49 kn. ne pada mi na pamet.
2015 05 20
Uplatila sam 220 kn za stikle i otada ni rijeci od smrdljivke, naravno ni stikli. Zatrazila sam od erste povrat sredstava i sad cekam sta ce bit, ne znam ima li smisla ic na policiju, imam ime i prezime i br racuna. Zove se Sanja Kovacevic, a na MK je pod imenom DsTrgovina.
2015 05 29
− Na zalost moram rec ... posto nemam povratne informacije i niko mi se ne javlja 9 dana da sam uplatila , a od cipela ni traga , ni glasa. Radi se o Sanji Kovacevic i ima racun u erste. Ako dode do toga da mi se javi ... javno cu se ispricat , ali ima broj mog telefona i mogla se javit..Ima li ko informacije o Ds trgovini?
2015 05 29
− Na zalost moram rec ... posto nemam povratne informacije i niko mi se ne javlja 9 dana da sam uplatila , a od cipela ni traga , ni glasa. Radi se o Sanji Kovacevic i ima racun u erste. Ako dode do toga da mi se javi ... javno cu se ispricat , ali ima broj mog telefona i mogla se javit..Ima li ko informacije o Ds trgovini?
2015 05 29
Cure stavljate korisnice na krivu temu. Postoji tema *crna lista*. Tu stavite korisnice od kojih ste prevarene.
2015 06 16
Svaka cast, odvratno, ali mislim da se te djevojke mogu prijaviti policiji jer to je prevara, isto kao i krađa!
2015 06 18
Sta je ispalo s Ivanom Matkovic?
2015 07 31
Došla sam na krpice prodati višak robe koju ne nosim, ovo mi je bila druga prodaja do sad i to ovakvo iskustvo. Stvarno ne razumijem... ugl. koji je postupak sad? što mogu učiniti?
2015 09 09
ledenakraljica1 kao prevarant...? baš sam mislila kupiti od nje haljinu, jedino ako bude htjela pouzećem... koristan je ovaj forum, u svakom slučaju.
2015 10 06
Čitam sve ovo i ne mogu vjerovat dokle te prevare idu i na što su neki spremni !!? Zasto ljudi drugima rade probleme koje ni sam ne bi htjela imati? Ja još uvijek vjerujem da krpicama vladaju poštene cure. [:smijesi]
2015 10 11
Ja sam nova ovdje i upravo čekam tri dostave... Nadam se da neće biti neugodnih iznenađenja [:sokiran]
2015 10 13
A baš sam se pitala ovih par dana zašto su svima bitne te povratne informacije [:tuzan]
2015 10 13
Kamo naletite na takve? Tu sam već godinu dana i nemam takvih iskustva [:jezik] [:sramezljiv]
2015 10 26
Ajoj curke...evo sam vam se neki dan priključila i prva kupovina je bila super,druge tri čekam ovih dana curke od kojih sam naručivala činile su mi se ok,sve brzo,kratko i jasno i cisto sam se malo naježila čitajući ovu temu .Nisu veliki novci u pitanju jer samo želim malo procistiti ormar prodajom i obradovati sebe za malo novaca kupovinom..Čisto za dušu.Što bi se reklo koliko zaradim u ormaru toliko ću i potrošiti. A baš ako me netko i zavalja e pa nek mu je sa srećom.Sve se u životu vrati..... Ljubim vas.I želim nam puno ugodnog druženja... [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi]
2015 11 12
Nemojte kupovati od Petre Fulir iz Zagreba. Prevarantica! Piše da prodaje novu roba, a sve je iznošeno.
2015 11 15
1 2 ... 35 36 37 38 39