Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

VIP promocije

Drage Krpičarke, S velikim zadovoljstvom vam javljamo da od danas imate novu mogućnost promocije svojih artikala! Svi profili koji posjeduju VIP krunu ili su potvrđeni prodavači prijavljeni za prodaju putem Zaštite kupca sada mogu istaknuti svoje artikle na početnoj stranici. Važno je napomenuti da promocije unutar kategorija ostaju nepromijenjene, dok VIP promocija omogućuje da se svi vaši artikli prikažu na početnoj stranici. Potvrđeni korisnici po registraciji automatski dobivaju VIP uslugu. Iskoristite ovu priliku kako biste povećali vidljivost svojih proizvoda i privukli još više kupaca!
2024 07 30
Što konkretno znači "potvrđeni korisnik"?
2024 08 06
> NadaMihaljevic: > Što konkretno znači "potvrđeni korisnik"? Potvrđeni Trustup korisnik,ne znaju vise kako da nas natjeraju da prihvatimo trustup,pa eto im nacin
2024 08 06
> kozmetika88: > > NadaMihaljevic: > > Što konkretno znači "potvrđeni korisnik"? > Potvrđeni Trustup korisnik,ne znaju vise kako da nas natjeraju da prihvatimo trustup,pa eto im nacin Aha! Znači, baš nas pokušavaju natjerati na Trustup ,:) milom ili silom
2024 08 06
Prijedlog: Profili stari 10+ godina zar ne zaslužuju da budu VIP?
2024 08 06
> malllaaaa: > Prijedlog: > Profili stari 10+ godina zar ne zaslužuju da budu VIP? Baš sam si to pomislila, zar se svi mi koji smo ovdje više godina, nismo potvrdili brojem uspješnih suradnji i pozitivnim recenzijama?
2024 08 07
> malllaaaa: > Prijedlog: > Profili stari 10+ godina zar ne zaslužuju da budu VIP? Lijepa ideja, ali mislim da je jasno da vam ova stranica neće dati besplatno nešto što inače naplaćuje.
2024 08 07
Vip članstvo je 10 eura, ostale usluge su 2 i nekaj sitno i 1 33 eura, da li je to neka greška ili ste ponovo poskupili?
2024 08 07