Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Popis prevarenih cura od Stele1989(IvaneMatkovic) za kolektivnu tuzbu

Topli savjet filomeni - preseli mi s djetinjastim laprdanjem iz inboksa i javno iznesi sve sto imas za reci.
2015 02 03
joj kako je mene strah prevare:/a baš nekada poželim da nešto kupim
2015 02 07
Cure i ja sam prevarena,, i to za 300 njak kuna, što napravite kada Vas prevare? žalosno da ima takvih cura, ali opet vjerujem da nas je puno koje smo poštene Bogu hvala !!
2015 02 08
Magora reci njenu adresu lako je pokucati nama koje smo iz Splita
2015 02 09
oh, sweetie, operiras li i po okolici splita? [:smije] ocemo na izlet skupa materi i ocu na doorse [:smije]
2015 02 09
Evo red je da kažem da je Filomenast uplatila drugi dio, ja sam poslala paket danas tako da smo kvit, Ofkors Cipelitza .........tražim riječi da joj zahvalim na angažmanu....uglavnom njeno djelovanje u svakom slučaju je riješilo problem i zbilja sam joj zahvalna. Brljam po tipkovnici da napišem još nešto,ali mislim da svima koji poznaju dosege djelovanja naše cipelitze znaju sve bez da više kažem riječ. Hvala puno još jednom [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2015 02 11
MARTINAPRELOG ne kupujte ništa od nje. Naručila sam Martens gležnjače, prvo ih je htjela prodati po 550kn, uništene totalka. Ja sam rekla da je cura ovdje nove prodavala za 200, napisala je da je uništena peta, a uslikala je one djelove samo koji su sitno uništeni, nije ono što je jako uništeno, i unutrašnjost isto može se dignut unutrašnje gazište. Pogledajte cijene abnormalne njenih artikala.
2015 02 12
I to joj nije pravo ime i prezime.
2015 02 12
To što mi je doslovno uvalila vrijedi 100 kn.
2015 02 12
cek, ti si isla rusit cijenu njenim martama na konto "unistene pete" i sad ti je i to kolko si dala previse i cudis se ostalim ostecenjima? jesam dobro shvatila?
2015 02 12
Mirta Bedalov! Prevarantica na kvadrat! Prodaje kao moncler jakne! Svaki dan s novog profila objavljuje neku novu sliku s moncler jaknom! Jakne su na njenim oglasima oko 300-400kn! Ni slucajno ne nasjedajte! Lazljivica i prevarantica! Prisiljena sam doci i naplatiti svoje novce kod nje doma! A naci cu ju- tako mi svega!
2015 02 13
Profili od doticne su Doradora8, Blues5, Lucelucijana, Anica09, MimarijaM - prodaje jefitine kao MONCLER jakne! Od jakne necete vidjeti ni J! Koristi slike s interneta! mirta bedalov se zove a najvjerojatnije ima jos suradnika koji s njom varaju ljude!
2015 02 13
ANTONIA JOZIĆ iz Zagreba, živi u ulici Ariša, prevarila me za vrlo vrijedan paket, vise od 300 kn, tjednima me lagala i zavlačila, i na kraju izmislila da je dala novce nekome da uplati ali taj nmaravnp nije uplatio. Cure sta da napravim? Poznaje li je tko?? Sramota za ženski rod ......
2015 02 18
pa ti salji prije uplate.
2015 02 20
ozana1 me je prevarila za 65kn, nije puno, ali nije lijep osjećaj i nije korektno. na vašem mjestu ne bih kupovala ništa od ove djevojke... ima netko kakav savjet što bih mogla napraviti? Ne odgovara mi na poruke...
2015 02 23
1 2 ... 33 34 35 36 37 38 39