Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Popis prevarenih cura od Stele1989(IvaneMatkovic) za kolektivnu tuzbu

dama pod nazivom convers7 ,je lijepo uzela 240 kn a tenisica i nje više nema,nestala...strašno...
2014 12 10
Svaka vam čast da netko napokon djeluje protiv prevarantica! Ja sam se tek nedavno uključila na Krpice jer je moja sestra imala pozitivna iskustva - no eto, 2. kupovina i već negativno iskustvo! Prevarena sam za 245 kn od korisnice ive111 koja mi je poslala cipele različitih veličina i nakon prijedloga za slanje cipela s pouzećem natrag izbrisala je cipele s Krpica i prestala odgovarati na poruke. :(
2014 12 14
jao sannysale, pa ja ne vjerujem!!! Fuj!! To ne možeš nazvati- hlačama!! nikakvim!! Ja ne mogu doć k sebi....u stanju šoka sam sad....
2014 12 17
Draga moja ti zaista nemaš drugog posla.. Toliko pozitivnih iskustava i toliko dragih osoba nikad se nitko požalio nije, ja zaista ne znam što je s tobom! Ja znam kakve sam hlače poslala,a ti reci što god želiš.. kao što non stop prijavljuješ moje slike s profila za koje govoriš da nisu moje pa ne znam stvarno čije bih slikala i prodavala, ako nekog zanima slobodno nek se javi ja ću mu poslati ako treba 100 slika te odjeće pa neka se uvjeri. Uz svaku sliku s neta stavila sam i svoje slike, prema tome ne znam što ti nije jasno! To što se tebi na kraju ipak hlače ne sviđaju i što su ti male pa si na silu oblačila i popucale nije bio moj problem, čak sam pristala vratit novac, ali sam skužila da muljaš i non stop me prijavljuješ što me strašno razočaralo. Ovako što još nisam doživjela, nedaj Bože nikom!!
2014 12 17
Cure, ima li tko kakvo iskustvo s korisnicom "daralara"? Daje dva imena za isti br racuna...prodaje dva puta iste čizme i tenisice. Imala sam srecu da su mi u banci izasli u susret i stornirali uplatu. Cak sam dosla do gospođe kojoj je dala isti broj racuna za uplatu ali na drugo ime (za istu stvar koju sam kupila od nje i tvrdila je da mi ju je vec i poslala). Naravno, nista nije stiglo a nije ni zaprimljeno u Tisku. Bilo mi je odmah cudno cim mi nije nikako htjela poslati broj za pracenje posiljke... Nadam se da nije nitko od vas nasjeo na prevaru... Pozz svima...
2014 12 18
Mora priznat da i ja imam jednu sumnjivu korisnicu, nijednu povratnu ocjenu nema...a kada sam je zatražila mjere od jedne majice koju sam željela kupiti, jednostavno je prestala odgovarati iako sam joj rekla da več novce imam, i da bi joj voljela uplatit novce odma sutradan ujutro [:znoji] i btw kakva je to fora da si same mogu obrisat profile?? Zar nije da samo administrator može obrisat?
2014 12 22
dali je ko ima problema sa korisnicom koki181? naime ja i jos 3 cure emo ostecene od strane doticne pa me zanima da li ima jos neka cura da je ostecena ili prevarena sa strane doticne korisnice? hvala
2014 12 27
Samo da se pohvalim da sam prije 3 mjeseca platila haljinu i do dana danasnjeg dobila ju nisam..cura se ne prijavljuje na svoj profil od 9 mj iako smo se sve lijepo dogovorile,eto ako ima tko kakav savjet neka mi posalje u imbox [:place]
2014 12 29
Kako hlače popucaju na kraju na rubovima ako su premale? [:hihot] A usput dobiju i fleke. [:hihot] Voljela bih vidjeti način na koji mora da je probavala te hlače. [:jezik]
2014 12 30
Pozz,zanima me kome se trebam obratiti u vezi prevare...Cura mi je prodala razljepljene cizmice,prvo nudila novac zatim optuzila mene da sam ih ja razljepila iako sam joj se javila isti dan kad sam ih podigla samo nekoliko sati kasnije k tome ostavila mi negativnu na profilu neznam zasto sada sam ja ispala u cijeloj toj prici kriva,nisam ju nazivala pogrdnim rijecima iako sam JA prevarena ali ona me je nazvala bahatom i bezobraznom da samo cura puna konflikata a ja se samo borim za pravdu,imam cijeli razgovor,ostavila sam joj negativnu i neutralnu i njoj je jos uvijek 99% pozitivno a meni je ona isto tako ostavila negativnu iako neznam zbog cega koja sam imala 100% pozitivnog i odmah su mi skinuli 8% sada imam zbog nje 92% pozitivno,ne razumijem posten covjek ostane kaznjen a ona ima i dalje 99% kao sto je i imala jer je vec jednog kupca prevarila...ne razumijem prevarila ga je i njoj su skinuli 1% a ja koja sam prevarena meni skinu 8%...zanima me tko ce mi pomoci u vezi toga,tko je ovdije administrator?
2014 12 30
admin ne moze nista poduzet u vezi prevare. mozda ti moze obrisat negativnu, al nezz kako to ide
2014 12 31
drage moje trebam pomoć... znam da nije ovo mjesto zaa to al neznam kamo da stavim..... cura pod imenom koki181 me prevarila za 900kn uplatila sam njoj za čizmice i još dosta stvari a sad ni glasa od nje... molim vas savjet place place place place
2015 01 06
koki181 je drolja [:place] [:place]
2015 01 06
Od sada je najbolje prije uplate novca traziti slike predmeta s danasnjim novinama kako bi se utvrdilo trenutno stanje artikla [:hihot], trebala sam se prije toga sjetiti kada mi je korisnica poslala navodni broj stikli 37, u razgovoru navodila kako ih zapravo nije ni nosila niti ne zna da li su udobne i sl.. no kad su konacno stigle, dosle su te stikle oznacene br 38, ostecenja na petama vjerojatno od voznje auta, kalup ostecen, potpetica, a njoj ni traga ni glasa.. [:vrti] ne razumijem kako ih nije sram?
2015 01 06
ajmeee pa stvarno ima svakakvih cura,nekuzim sta imaju od toga da varaju ljude ://
2015 01 07
1 2 ... 31 32 33 34 35 36 37 ... 39