Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Popis prevarenih cura od Stele1989(IvaneMatkovic) za kolektivnu tuzbu

ne salji pouzecem
2013 12 18
Ja nikad na krpicama a ni na njuškalu nisam imala negativno iskustvo, izgleda da je to rijetkost [:sokiran] Doduše, više se mijenjam nego što kupujem a i kad kupujem to su vrlo jeftine, vintage, obično već nošene i nemarkirane stvari i čini mi se da kod takvih ima puno manje prijevara. Živjele zamjene!! [:kesi]
2013 12 18
Cure,pomagajte! Šta da radim? Izgleda da sam nasijela prije negativne povratne na nekog tipa FUMIĆA ,KOJI NAVODNO OPERIRA po krpicama. Uzela sam od nje,kao Gordana 28 ,2 parfema. Jedan je za mog sina.dijete je šparalo novac ,radilo...a sad totalna pomutnja. Radi se o 500 kn. Navodno,neka uplatim na račun Dubravko Fumić.To joj je kao dečko. Novac kao nije sjeo ,a normalno da sam dobila potvrdu u banci i da se odmah vidi. A sad,kao ,ona ga ne poznaje,nije dobila novce,parfeme je poslala... Totalka su me izigrali i pokrali. Sretan mi Božić! Samo,haloooo...dijete je dalo novac! Cure,MOLIM VAS,pomozite! Mother of dragons,jel imaš kakav savijet ili... Jadna sam,tužna,plače mi se,a ljuta da ne govorim! Moliiim vas POMOZIIITEEE...PUNO VAM HVALA ! Anda iz Čakovca! [:place]
2013 12 18
Odakle je ta cura, Ivana, ja sam jednoj pod tim imenom poslala slatki paket za dijete, ali na fejsu preko jedne grupe.
2013 12 28
sta je tu moje ime nista nekontam...
2013 12 29
ja sam iz vinkovaca josipa meni si poslala..
2013 12 29
KO JE TA IVANA MATKOVIC ....(STELA) SVI MENE NAPADAJU A NEMAM POJMA O CEMU SE RADIIIIIII [:vrti]
2013 12 29
Svaka cast ,treba ih maknuti s krpica i kazniti!!
2013 12 31
Ljudi svasta rade, zbilja treba to zaustavit, ali bude ona napravila novi profil ili tako nesto.. neće se ti nikada promjeniti
2014 03 06
ja san imala neugodno iskustvo na njuškalo ali da se zna ime ako bi se slučajno ovdje pojavila-cristina tomurina ili kristina,također pod imenom jemakovic ili jemaković,iz Rijeke,u pitanju nije bio velik iznos(35 kn za novčanik koje nije uplatila),ali nek se zna imenom i prezinom da nebi koga prevarila za veče pare
2014 03 07
Sto napraviti? Radi se o nekoj novoj sumnjivoj clanici [:boji] Trazila me podatke za uplatu, i nikako da sjedne, da bi mi gospodicna rekla da je uplatila na krivi racun. Rekoh ok, storno pa uplatis ponovo, puna razumjevanja kao i uvijek. I ona me zavlaci i zavlaci. Na kraju joj napisem neg. feedback, radi sebe i radi drugih.. I sad ona meni vrati isto neg koji glasi : jao, jao!! Cisto da mi 100% padne na 90 i nesto% .. Uzasno sam ljuta, kako to maknuti? Imam sve poruke, ona bena argumente za napisati ista lose o meni!
2014 03 10
I mene je jedna zavlačila od 23.1. da bi danas rekla kako ipak nema novca... [:frustriran] [:frustriran] najradije bi joj spičila 10 negativnih [:frustriran]
2014 03 10
Tek sam se ulogirala i sve se bojim sta me ceka ?? Valjda onako kako se postavis tako i dobijes.
2014 03 11
Dobro vece svima, nekih tjedan dana sam clan ovdje i procitavsi ovu temu mogu samo izraziti žaljenje za sve koji su na bilo koji nacin osteceni. Ja sam u ovih tjedan dana obavila 3 kupovine i sve je bilo super odrađeno. Mislim da povratni komentari i od strane kupaca i prodavaca prema kupcima mogu biti dobra vodilja s kime poslovati, a koga izbjegavati. [:kesi]
2014 03 11
Drage moje zene, majke, kraljice! Jutros sam dozivila sto sam mislila da nikad necu jer san do safa imala sa svima stvarno ugodnu suradnju. prosli tjedan me kontaktirala cura s krpica, MARIJANA DELIC, moleci me za zamjenu jednih mojih novih stikli koje nisam obukla ni jednom a i tek su kupljene, za koje sam napisala da nema zamjene. Pogledala sam njen profil svejedno jer uvijek pogledam upit za zamjenu i dogovorimo se da ce ona meni poslati nove roze starke a ja njoj stikle koje je htjela. ja sam iduce jutro poslala stikle i sifru paketa a ona popodne meni. jutros sam otisla preuzeti paket. Docekala me kuverta s vulgarnom porukom koju nemogu niti ponoviti. profil je ugasila, znam samo da je iz VINKOVACA a ni adresu mi nije tocnu dala naravno!! Nisam ljuta, zalim ju. nije mi niti cipela zao jer izgleda da sam pomogla sirotibji ali imala sam potrebu svoje iskustvo s vama podijeliti!! :)o
2014 03 18
1 2 ... 24 25 26 27 28 29 30 ... 39