Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Popis prevarenih cura od Stele1989(IvaneMatkovic) za kolektivnu tuzbu

evo sad vidim,na fejsu joj je jedan grad od kud je,na krpicama drugi a meni je rekla treći...joj,znala sam da ću kad tad naletiti na takvu,ali bit ću strpljiva....
2013 09 30
@Lana18- jesi dobila šifru preporučene pošiljke? @Unikatninakit- piši negativku, u roku keks će se javiti, maknut ćeš je ako i kad dobiješ svoje..
2013 09 30
Dobila sam ovo: P CP 17836235 9 HR Ja se ne razumijem u hp bas,jedino u tisak
2013 09 30
Objasnile su mi cure tak da ne treba Ipak hvala :))
2013 10 01
Uh, ja sam tek od danas tu i vec citam ovooo.. Ali se nadam da kod djecjih stvari ( koje mene jedino i zanimaju - jer na zalost sebe ostavljam za kraj koji nikad ne dodje ) toga nema ( valjda su majke malo ozbiljnije :-) . Zato je mozda najbolje kupovati pouzecem, je skuplje ali platis kad dodje roba i to je to.
2013 10 04
Ako se ne varam za podnijeti prijavu policiji moraš biti oštećen za minimalno 2.000,00 kn..ako je iznos manji od 2.000,00 kn morat ćeš privatno tužiti, ne preko policije...znači angažiranjem odvjetnika ...
2013 10 12
Ali ako se više cura skupi pa da se prijeđe iznos od 2.000,00 kn onda mislim da bi se to dalo riješiti i preko policije...svakako zbog uštede vremena najbolje bi bilo podnijeti prijavu direktno u nadležnom Općinskom državnom odvjetništvu..
2013 10 12
Pozdrav svima ja sam ovdje nova pa eto da se i ja malo osvrnem na ovu temu,da bi policija reagirala iznos mora biti 1.000,00 kn sve ispod ide na privatnu tužbu.Do sada nisam još kupovala a ni slala pakete nadam se da ću uskoro isto tako se nadam da neću doživjeti kao neke od Vas neugodno iskustvo.Sve oštečene korisnice podržavam i nadam se da ćete uspjeti dobiti što Vam pripada.Lijep pozdrav i puno sreće svima u daljnjem trgovanju. [:sramezljiv]
2013 10 14
Iznos mora biti po novome preko 2000 kn...i ovdje je to slucaj
2013 10 14
Odite joj na vrata i nek ju mama izmlati.
2013 10 14
Cure, pa sto se to dogada? Nova sam na krpicama, svega mjesec dana, prodala sam neke stvari, neke sam kupila.. ali iskreno nisam znala da ima toliko prevara i krada. Sokirana sam, pa kako da ja sada ikome vjerujem? Procitala sam sve vase komentare i zaista sam ostala bez teksta. Drzim vam cure fige, sretno vam bilo, nadam se da ce sve dobro zavrsiti i da ce doticne djevojke biti kaznjene. Takoder se nadam da se to meni, a ni vama ostalima nece dogoditi, sramota.. dosle ovdje krasti. [:poljubac]
2013 10 18
Stvarno ne znam kako si ljudi to mogu dopustiti takvu sramotu,ako staviš da prodaješ onda i pošteno prodaj,zato se i ostali boje javljati da ih netko ne prevari,ali eto kako se kaže kako drugom daš,tako ti se i vrati
2013 10 18
Dođeš na krpice zaraditi koju kunu, prodati nešto i uljepšati si dan. Pomisliš kako bi krpice mogle biti tvoj bijeg od svega, malo mira i zadovoljstva da si priuštiš u sat vremena bar. Ali ne, dođeš i naživciraš se oko takvih djevojaka, treba im zabraniti pristup internetu općenito kad su tako glupe. Samo me ljute! [:ljut] I da, nana - imaš pravo, sve će se to njima vratiti. Jao onoj koja mene prevari. [:kesi] [:smijesi]
2013 10 19
još jedna prevarantica, newwia, pa se pripazite nje.... više je muljatorica.jedno govori drugo radi samo ču to reč za nju... ....a i širi govor mržnje tu na krpicama, eto upozorene ste..... šteta 450 kn!!!;( [:tuzan]
2013 10 20
450 kuna ... prestrašno
2013 10 20
1 2 ... 20 21 22 23 24 25 26 ... 39