Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Popis prevarenih cura od Stele1989(IvaneMatkovic) za kolektivnu tuzbu

originalne su....neke imaju crvenu crtu neke nemaju.
2013 09 16
pozdrav. nova sam na krpicama i naruicla sam par stvari od cura koje imaju 100% pozitivne feedbackove. opcenito, ako nismo sigurni u prodavaca, dal komentari drugih kupaca na te osobe znace nesto, tj. dal se mogu na feedback osloniti kao siguran? il se oni negativni komentari mogu izbrisati od strane osobe koja je komentirana?
2013 09 19
cure što je sa vašom kolektivnom tužbom??jeste što riješile.
2013 09 19
@ethwen- komentari bi trebali značiti nešto. [:smijesi] Osim, ima i slučajeva gdje se cure boje ostaviti negativnu/neutralnu u strahu od osvetničke iste. [:kesi] Povratne negativne/neutralne može obrisati samo administrator, nitko drugi. [:smijesi] Sretno s kupovinom!
2013 09 19
hvala! [:kesi]
2013 09 19
Ima li i kakve koristi od prijave policiji? Zanima me,zato sto prakticki onda svatko moze biti ostecen. Strah te kupovat uopce.
2013 09 22
dalo ona i dalje ,moze prodavati? mozda pod drugim imenom i kako to otkrit? mozda previse trazim ili.....?
2013 09 22
@zoazoa- pod drugih 100 nickova može i dalje prodavati.. dok ne naleti na nekog tko će je prijaviti/otkriti.. [:smijesi]
2013 09 22
Došla sam na krpice jer mi jedna od najdražih prijateljica prodaje i kupuje tu, te mi je preporučila stranicu jer sam stalno kukala kako imam toliko odjeće koja je nova i koju ne nosim iz različitih razloga. I sad ja malo čitam ove teme, i sve me strah, kako uopće vjerovati ljudima, evo cura je od mene naručila kaput koji će primiti pouzećem, i iako sam do prije sat vremena mislila kako je to savršeni plan, sad mi se opet čini da me netko može prevariti, uglavnom, da ne duljim, studiram novinarstvo i planiram ponovno otvoriti blog i ukoliko ijedna od vas (prevarenih cura ili bilo koja druga osoba), želi meni ispričati svoju priču tako da ju probamo prenijeti što dalje, ja sam uvijek za! Usput, za razliku od nekih cura kojima je tata 'načelnik', moj otac stvarno radi u MUP-u i sigurna sam da bi njega uvijek mogla pitati za savjet u vezi vaših situacija te se raspitati kod njega i njegovih kolega o tome što možete poduzeti. Eto toliko. [:poljubac]
2013 09 26
koliko dugo je pametno čekati informaciju o paketu koji je navodno poslan prije nego reagiram,uplatila sam manje novca doduše ali cura se ne javlja a kad se javi,smišlja izgovore,koji je neki normalan rok da čekam prije nego ju prijavim?
2013 09 30
@Unikatninakit- kad je poslan paket? Koliko dana prošlo?
2013 09 30
Ja svoj paket cekam dva tjedna a navodno je poslan u srijedu i to preporuceno,da li mi je vrijeme da prijevim mladu damu?
2013 09 30
ma nije poslan,ona je rekla u petak da je poslan a ja danas išla pitati jel ima kakav paket u distribuciji na moje ime i kaže žena da nema ništa,a kad mi se javi,nikad nema šifru paketa uza sebe,cijeli vikend nije bila doma i sl izgovori
2013 09 30
Znam te fore: nisam doma,radim cijeli dan,ostala sam kod decka Mozes mi reci kako da provjerim za paket,jer putem poste ne znam? [:znoji]
2013 09 30
evo sad vidim,na fejsu joj je jedan grad od kud je,na krpicama drugi a meni je rekla treći...joj,znala sam da ću kad tad naletiti na takvu,ali bit ću strpljiva....
2013 09 30
1 2 ... 19 20 21 22 23 24 25 ... 39