Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Popis prevarenih cura od Stele1989(IvaneMatkovic) za kolektivnu tuzbu

Eto i danas ujutro u 2:28 stiže poziv sa PRIVATNOG BROJA....taman sam hranila sina i valjda trebala voditi noćne razgovore. Neznam da li se vi javljate na skrivene brojeve?....Valjda i tu vrijedi ona da tko je lopov ostaje lopov pa zbog svijesnosti da je kradljivac mora sebe prikrit. Tko li se pošten, nevin, dobronamjeran i čistog obraza treba skrivati?Valjda je to jedini način na koji kradljivci i prevaranti djeluju-da ih nitko ne vidi, prikrivajući istinu, pokušavajući prestrašiti druge....Baš me zanima što bih čula da sam se javila na telefon -bit će onaj isti glas iz filma Vrisak.... [:hihot] Koliko mašte...još barem da su slike moje zgrade novije možda bih i rekla [:boji] OOOOOOO STRAH ME! ali ne bih ni tada jer onda nije bilo kamera a sada ih ima...Hvala Gradskoj Upravi grada Rijeke što ulaže u centar grada i zaštitu svojih stanovnika. BTW, još čekam curke vaše uplatnice....
2013 05 28
Eto i danas ujutro u 2:28 stiže poziv sa PRIVATNOG BROJA....taman sam hranila sina i valjda trebala voditi noćne razgovore. Neznam da li se vi javljate na skrivene brojeve?....Valjda i tu vrijedi ona da tko je lopov ostaje lopov pa zbog svijesnosti da je kradljivac mora sebe prikrit. Tko li se pošten, nevin, dobronamjeran i čistog obraza treba skrivati?Valjda je to jedini način na koji kradljivci i prevaranti djeluju-da ih nitko ne vidi, prikrivajući istinu, pokušavajući prestrašiti druge....Baš me zanima što bih čula da sam se javila na telefon -bit će onaj isti glas iz filma Vrisak.... [:hihot] Koliko mašte...još barem da su slike moje zgrade novije možda bih i rekla [:boji] OOOOOOO STRAH ME! ali ne bih ni tada jer onda nije bilo kamera a sada ih ima...Hvala Gradskoj Upravi grada Rijeke što ulaže u centar grada i zaštitu svojih stanovnika. BTW, još čekam curke vaše uplatnice....
2013 05 28
Pa mala Matkovicka nema ni srednju skolu,probisvijet...trudna pa abortira,sa pola dubrovnika spavala...hahahah,nije joj ni mama bolja.Jadna familija,zato i krade [:smijesi]
2013 05 28
ne vjerujem kakva osoba sjedni i [:place] [:place]
2013 05 28
Ako bude ta emisija provjerenog, javite mi da znam to pogledat, jer inače ne palim tv uopće. Čitam vaše zadnje postove i ne vjerujem do čega je došlo, ta mala će se tak ukopat da je to strašno. Ne znam kako netko uopće ima obzira nekome ukrast novce [:ljut] i prevarit nekog [:ljut] bi je se voljela dočepat [:smije]
2013 05 28
Svaki dan posjećujem uredno ovu temu, ali koliko daleko će ova mala ići, pitam se? Obavezno javite kad je Provjereno.. češće gledam nego ne, ali ne želim da mi promakne, mislim da će gledanost premašiti i Sulejmana, Silu i sve slične zajedno. [:hihot] Sretno, curee!
2013 05 28
javite i meni kad emisija bude,u inbox,baš bih volila gledati to na tv,jer nisam nešto u vremenu da stignem,da gledam tv,pa da znam točno,budem upalila.To neću propustiti! Nikako!
2013 05 28
Objavite na forum kad ce bit emisija da sve pogledamo!!!:)))) [:smije]
2013 05 28
Evo i novosti za sve vas koji ste u DU i okolici.Ako znate gdje je kafic Song tamo je redovita gosca...upravo su mi javili da je Lauro Milanovic momak te cure.Zavrsio je pomorsko-tehnicku skolu...dobila sam podatke od kolegice prof iz DU a doznala sam jos hrpu toga da mi je malo tih ljudi i zao jer biraju samo gore od goreg.Babin kuk je dio grada gdje doticna obitava...evo ovo je samo maleni dio onog sto sam i napismeno dobila.Ove info susluzbeno provjerene tako da ne zadiru u niciju intimu jer je to dio sluzbenih policijskih izvjesca.Naravno da su to i podaci kojima raspolazu iz Provjerenog ali izgleda da su oni jos dublje zakopali..
2013 05 28
auuuuuu!!!ovo bu stvarno gadno.... [:hihot] javite kad će biti na provjerenom,obavezno, nikako to ne želim propustiti!
2013 05 28
ja sam isto slala mail Provjerenom prije 2-3 mjeseca, kad su se one kradje zaredale(ali vise zenski, ne ovako jedna podmukla) pa su me laganini ODJ... nadam se da bude sada bilo nesto od toga!!
2013 05 28
Jesu ti odgovorili na mail kad si slala Provjerenom?
2013 05 28
jesu: "Poštovani, zahvaljujemo Vam na poslanoj poruci i predloženoj temi. Imat ćemo u vidu vašu sugestiju, te razmotriti mogućnosti izrade priloga o tome. Ukoliko ćemo raditi prilog, kontaktirati ćemo vas. Javljate nam se i dalje sa Vašim pričama. Srdačan pozdrav, Redakcija Provjerenog" i ni a ni be nakon toga, sad sam pogledala, datum kad su mi odgovorili je 12.3.
2013 05 28
Ta mala je već do sada napravila toliko prekršaja (da se zaključit iz svih postova). Počnimo od tog da je cure oštetila cure u iznosu koji je popriličan, prijeti, koristi fotografije malodobne djece bez dopuštenja, pozivanje preko skrivenog broja u kasne noćne sate. E sad ili je ta mala ili je enormno glupa ili joj fali koja daska u glavi.
2013 05 28
ali gaće joj se tresu sigurno! u*rala se i ona i dragi joj prijatelji, ala će se osramotit familija! Bravo mala, dobila si što si tražila!
2013 05 28
1 2 ... 9 10 11 12 13 14 15 ... 39