Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Popis prevarenih cura od Stele1989(IvaneMatkovic) za kolektivnu tuzbu

citam i ne vjerujem kakvi ljudi postoje [:znoji]
2013 05 26
Drage moje prevarene....jedna je cura došla do naše Ivanice preko fejsa i dobila njen odgovor....kopiran je u potpunosti: Nije mi jasno o ćemu pišete, ja sam ivana matkovic iz dubrovnika, ali nikoga nisam prevarila...Molila bih te da ne širiš lažne informacije o meni, s krpicama sam imala samo jedan problem i tad su me blokirali, radilo se o nesporazumu oko kostima...cura se jako grubo ponijela prema menu, međutim ja sam joj taj kostim odmah vratila nazad! O toj prevari nemam pojma stvaro i, ako jest tako prijavite to da se sazna tko je to, a ne da se moje ime miješa s nekim tko se vjerovatno zove isto kao ja...Vrlo lijepo živim i prevare mi nisu potrebne..Želim Vam puno sreće da saznate tko je prava osoba koja sotojii iza toga. Naravno s kad saznate od Vas želim ispriku radi blaćenja moga imena...pozdrav i sretno! ETO NAŠE RIJEČITE I NADASVE PISMENE IVANE MATKOVIĆ KOJA SE ISTIM OBRASCEM PISMENOSTI I RIJEČITOSTI NADMUDRIVALA, PREPUCAVALA I VRIJEĐALA SA OŠTEĆENOM IDOLORES...TOLIKO UVREDA RADI ''NESPORAZUMA'' SA KOSTIMOM???NEMOŠ' VJEROVAT!! I TOLIKO JE UZBURKANA I UVRIJEĐENA OKO BLAĆENJA SVOGA IMENA DA SE ČAK I NA OVAJ FORUM JAVILA DA NAM OBJAVI KAKO JE DOŠLO DO NESPORAZUMA...UPS!PA NEMOŽE SE ODATI NA KRPICAMA ZATO MORALIZIRA NA FEJSU....DUŠEBRIŽNIČKO POETSKA PORUKA KAKO SE NADA DA ĆEMO OTKRITI TKO IZA OVOG STOJI...PA TI STOJIŠ IZA SVEGA, PODVOJENA LIČNOSTI, PREVARANTICE, LICEMJERKO, BIĆE NIŽE VRSTE, PROSTAKUŠO, VARALICE, NEPISMENA MLADA ŽENO KOJA NE BIRA SREDSTVA ZA PONIŽAVANJE. IVANA MATKOVIĆ OPTUŽI ME ZA KLEVETU, JEDVA ČEKAM!A MOŽDA JEDVA ČEKA I TVOJA JADNA MAJČICA KADA JOJ KOLEGE NA RADNOM MJESTU DOZNAJU ŠTO HRANI KOD KUĆE...ILI MOŽDA I ZAJEDNO OBNAVLJATE GARDEROBU S NAŠIM NOVCIMA ?!
2013 05 26
Ajme meni, užaaaaaaaaaas!!!! Kakvih ljudi ima, koja prevarantica i lažljivica, riga mi se!! Svaka čast cure što ste se organizirale i što ste pokrenule ovu lavinu!! Želim vam pozitivan ishod situacije a cijelom krugu prevaranata nebih bila u koži, nikako!
2013 05 26
Citam sada ovo i ne vjerujem.strahota!ja bi napravila frku samo taku da je mene zajebala za toliku lovu.neke od nasu mame,ja osobno 2 djece,pa kad uhvatis priliku izdvojit lovu da sebi nesto kupis,zajebe te neka mala koza.hoce to biti u Provjereno?
2013 05 26
Citam sada ovo i ne vjerujem.strahota!ja bi napravila frku samo taku da je mene zajebala za toliku lovu.neke od nasu mame,ja osobno 2 djece,pa kad uhvatis priliku izdvojit lovu da sebi nesto kupis,zajebe te neka mala koza.hoce to biti u Provjereno?
2013 05 26
Citam sada ovo i ne vjerujem.strahota!ja bi napravila frku samo taku da je mene zajebala za toliku lovu.neke od nas su mame,ja osobno 2 djece,pa kad uhvatis priliku izdvojit lovu da sebi nesto kupis,zajebe te neka mala koza.hoce to biti u Provjereno?
2013 05 26
mod meni nije bila namjera predbacivat ti nesto ili ne znam sta, samo sam reagirala na to sta si se najednom povukla..ali hvala ti na lijepim izrazima i vulgarnom rijecniku vogue sutra ti posaljem skeniranu uplatnicu i ako jos nesto treba javi pozz
2013 05 27
mislim koji bolesnici.... Vogue da li se tebi treba poslati uplatnica?
2013 05 27
omg, stvarno graniči s ludilom... [:tuzan] [:tuzan]
2013 05 27
Bok svima, ovdje sam nova, registrirala sam se kako bih nešto kupila a potom sam i sama stavila na prodaju stvarčice koje ne koristim. Na kraj pameti mi nije bilo da ovakve ogavne stvari tu postoje i zato vam dajem podršku!! Nakon svega pročitanoga strah me je kupovati a i prodavati (stoga budući da nemam niti jedan komentar a svi se takvih klone i nova sam) odsad preferiram samo primopredaju. Sram može biti ovakve cure zbilja jako jako ružno!
2013 05 27
jutro :) vouge pa lijepo ti je jutro počelo :) btw navedenu mozes blokirat, i ako dovoljno ljudi prijavi taj profil, fejs ga ukida.. iako stavljanje tvoje djece i takvi pozivi, graniči sa psihozom... žalosno, što si sve ljudi dopuštaju
2013 05 27
po meni je i iskorištavanje slika maloljetne (tuđe) djece za prijaviti....
2013 05 27
MOD svaka ti cast na angaziranosti, malo je takvih koji bi odvojili svoje dragocjeno vrijeme.. a ta mala ce naje**** kad tad, i treba stati na kraj i njoj i svim tim balavicama koje si takve stvari dopustaju. ja bi joj dosla doma i u skolu i tako bi je osramotila da bi se trebala preseliti na drugi kraj RH jer od srama iz kuce nebi vise mogla izac.
2013 05 27
Ovako cure...kako je došlo do toga da se međusobno svađamo zbog jedne balave kradljivice ja ujutro prijavljujem slučaj na Provjereno koje će brže ipak poduzeti nešto nego sama policija,a i velika joj sramota nakon toga ostaje.Mislim da se nema više što čekati.Ali u svemu me muči povezanost satova i badića?!
2013 05 27
Koji dio ti nije jasan sa povezanoscu?sve je opisano u prvom postu.I ima cijela tema o tome(takoder navedena u prvom postu).
2013 05 27
1 2 ... 7 8 9 10 11 12 13 ... 39