Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Popis prevarenih cura od Stele1989(IvaneMatkovic) za kolektivnu tuzbu

PetiteCoco ona je sve to kaj si nabrojala u jednom paketu! Jer da nije ne bi do ovoga nikada ni došlo ...
2013 05 28
Buduci da sam otkrila fejs profil njene prijateljice i vrlo lako dosla do Ivaninog profila cina su zadnja javljanja 22.05. prosla sam malo po fotografijama...predivna mlada djevojka...dosta namjestanja za slikanje i hvatanja poza sa deckom u stilu holivudskih zvjezda,sto je i normalno za tu dob...i jos nemogu vjerovati da je njen outlook-odjeca,haljinica,naocale,sminka,nakit-kupljen nasim novcem tj. novcem zena koje su ga zaradile i odlucile se pocastiti povoljnim komadom dobrog sata ili nakita.Setati gradom i glumatati fintu elitu u majicama Ralph Laurena sa ogromnim grbom na prsima, nasaditi se na platformke i paradirati jeans jaknicom sa zakovicama po posljednjoj modi centrom i sve to kupljeno nasim novcem ili mozda isto tako ukradeno......
2013 05 29
Vouge daj nam linkove da vidimoooo i mi
2013 05 29
gledam sad taj profil od ivane, gledam slike i vidim da je bila u gentleman's choice hahahahahahaha [:hihot] lijepa je, steta sto u cestim slucajevima ljepota i pamet ne idu zajedno..
2013 05 29
Cure, sve ste otkrile, Horatio vam nije ni do koljena! [:smijesi]
2013 05 29
Drage moje...nemojte me mrziti ali imam jos jedan zahtjev za sve vas/nas prevarene.Cim prije mi sve vi koje ste poslale uplatnice u inbox posaljite na mail:[email protected] krpicama u zadnje vrijeme sve steka pa mi se pola njih nece ni otvoriti.Takoderolim sve cure koje se premisljaju da li da idu do kraja da svejedno posalju sve sto imaju jer CINI SE DA SE OTVORIO NACIN DA DOBIJEMO SVOJ NOVAC BEZ IKAKVIH PREDAJE PAPIRA NA MUP!Nemojte me pitati detalje jer sam obecala da necu otkrivati javno detalje.MOD molim te proslijedi na mail screenshotove.Javim vam se sa novostima..
2013 05 29
svaka cast, koliko ima tih fucking prevarantica pa to je strasno =(
2013 05 29
pozdrav,zamolit cu vas nesto da se moje ime ne spominje tu jer ja s time nemam nista i ne zelim nikakve probleme ,hvala :) lp
2013 05 29
Andrea,kao njena prijateljica,sigurno si znala kakva je i što radi...Trebala si se javit ranije!
2013 05 29
ja nisam nista znala niti me zanjima,ja sam se nedavno javila jednoj curi nesto s ma ide sto je isto u forumu,i rekla da ja nemam veze s time eto tako,jer se vec prije pisalo moje ime :)
2013 05 29
Ne mora nužno značiti da je znala za Ivanine aktivnosti. Andrea, ako si stvarno poštena kao što tvrdiš, razmisli malo kakvu prijateljicu imaš...
2013 05 29
Pa Ivana stalno visi kod nje u kafiću...mislim da je ipak znala ali eto Andreu ćemo poštediti javnosti ;)
2013 05 29
Dajte mi molim vas ako imate ime Ivaninog tate i mame, čisto da pitam brata dali ih zna, posto radi u Du kao policajac i predpostavljam da bi trebao, paaaaa da mu malo objasnim situaciju. Hvala! A sigurna sam da su se oni vec i upoznali ako radi kao konobarica. Gdje radi ta mala? Mozda i ja pridonesem neku info.
2013 05 30
Ako imate tocne podatke za imena, jer predpostavljam da ih tamo u policiji ima dosta pa ako postoji jos netko s tim prezimenom da onda zna po imenu njih. Kakav apsurd, ako joj je mama Miletić, a ona Matković, wtf?! Da li ona radi ili se školuje, ako imate sliku posaljite mi najbolje u box da bratu pokažem!
2013 05 30
curke,ja nikom necu suditi ,al ako je cura dosalztila u moj kafic popit pice zasto bi ja imala veze s time ,nemora meni niko govoriti njezine stavri ko sta radi,razumjete,ja ssam ovdje upletena bzvz ,fala bogu radim imam svoje niti mi sta treba tude....vi to rijesite izmedu sebe .. :)
2013 05 30
1 2 ... 10 11 12 13 14 15 16 ... 39