Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

WTF-krpice

BOK Curke Što se to događa sa krpicama, nekad sam tu davno prodavala sa sestrom sad je ona ostala ja vise nista ne prodajem samo kupujem ako naletim na neku dobru stvar, ali u zadnje vrijeme nikako. Naručila sam jednu haljinu , žena dala krive dimenzije okej dogovorile se, ja pošaljem natrag i ona ce meni novce ni traga ni glasa (200 pozitivnih) i sad ja nju moram ganjat, a ona mi nonšalantno odgovara , što se sekiram da bude sve okej  Druga isto oko 190 pozitivnih proda mi ASOS sandale (ne znam zasto svi naglasavaju tolko taj brend nije nista drugaciji nego New Yorker- ne pocjenjujem ništa al su tamo cijene najniže i oke odgovaraju kvaliteti za razliku od ASOSA) Nove ne nošene kaoooooooo (po đonu se vidi drugačije ) došle sve zgužvane, pakiranje očaj u koverti bez zaštite bez vrećice očajno…i to je osoba s 190 pozitivnih i sa finom robom hahha javim joj problem i ne ona smatra (posto mi je poslala sliku sandala dan prije pakiranja) da nije to trebala napominjat jer su takve a slika je mrak a sandal e tj slika dobivenih očaj, ne znam kak ljude više nije sram ak se ne vidi na slici(što je moguće) pa napomeni ili slikaj izbliza. Teško je danas nešto fino uloviti, ljudi prodaju svašta i što je najžalosnije sa tolko pozitivnih...ne razumijemmmmmmmmm
2018 06 19
Da,ima svašta,niste imali sreće...a ima i prekrasnih stvari i cura za suradnju - iskrenih i poštenih!
2018 06 19
> Rettana: > BOK Curke > Što se to događa sa krpicama, nekad sam tu davno prodavala sa sestrom sad je ona ostala ja vise nista ne prodajem samo kupujem ako naletim na neku dobru stvar, ali u zadnje vrijeme nikako. > Naručila sam jednu haljinu , žena dala krive dimenzije okej dogovorile se, ja pošaljem natrag i ona ce meni novce ni traga ni glasa (200 pozitivnih) i sad ja nju moram ganjat, a ona mi nonšalantno odgovara , što se sekiram da bude sve okej  > Druga isto oko 190 pozitivnih proda mi ASOS sandale (ne znam zasto svi naglasavaju tolko taj brend nije nista drugaciji nego New Yorker- ne pocjenjujem ništa al su tamo cijene najniže i oke odgovaraju kvaliteti za razliku od ASOSA) > Nove ne nošene kaoooooooo (po đonu se vidi drugačije ) došle sve zgužvane, pakiranje očaj u koverti bez zaštite bez vrećice očajno…i to je osoba s 190 pozitivnih i sa finom robom hahha > javim joj problem i ne ona smatra (posto mi je poslala sliku sandala dan prije pakiranja) da nije to trebala napominjat jer su takve a slika je mrak a sandal e tj slika dobivenih očaj, ne znam kak ljude više nije sram ak se ne vidi na slici(što je moguće) pa napomeni ili slikaj izbliza. > Teško je danas nešto fino uloviti, ljudi prodaju svašta i što je najžalosnije sa tolko pozitivnih...ne razumijemmmmmmmmm A baš ste se 'samo nakupovali' - 0 povratnih, a bogme i 0 onih koje ste ostavili prodavačima. Gdje su, na primjer, negativne povratne onima koji su vas zaribali?
2018 06 19
pročitaj post još jedanput btw manje bitno al ak me toliko želiš upoznati pa da ti u detalje objasnim možemo se nać na kavi. :)
2018 06 19
Sve sam dobro pročitala, kažeš da više ne prodaješ, samo kupuješ, pa me zanima gdje su povratne od tih kupnji. Radoznala sam ;) Kažeš i da ti je prodavačica uvalila zgužvane sandale, a ima 190 pozitivnih povratnih - gdje je ocjena te transakcije? VOljela bih znati koga izbjegavati pri kupnji, recimo.......
2018 06 19
Naravno da ima iskrenih i poštenih dakako, ali evo pišem iskustva od zadnjih mjeseci neznam zastro bi mi neko ostavio negotivnu ako je on mene zaribao možda zato što ja nisam njemu jer sam uvijek tražila neki dogovor a neki ljudi se ogluše na to i šta onda?
2018 06 19
I onda to da pišeš o negativnim iskustvima, koja nisi nikako ocijenila i na taj način upozorila nas ostale da izbjegavamo suradnju s tim prodavačicama. Naravno da tebi, ako tako stvari stoje, nitko ne bi trebao ostaviti negativnu, ali nemaš ni pozitivnih. Naime, s Krpicama je sve kao i inače. Ima divnih žena i ima naopakih. Kupuju, mijenjaju, prodaju....i međusobno se ocjenjuju ako je bilo suradnje.
2018 06 19