Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Zdravlje /

Lijekovi /

Kristali liječenje

ima netko iskustva iz prve ruke da su mu pomogli...zanima me nešto za migrene,dizanje energije,nesanicu...hvala
2013 05 28
zakaj ne probaš autogeni trening kod Škarice? čula sam za kristale ali nemam iskustva iz prve ruke. bila sam kod hoomeopata radi alergije dr.Marijan Montani i bolje mi je
2013 05 28
nemam vremena
2013 05 28
Joj moji starci su to pili, dal je bilo zbog dizanje energije. Pili su to godinu dana i dan danas se smiju sami sebi sto su radili [:smije]
2013 05 28
o kakvim krisalim je riječ [:sramezljiv]
2013 05 28
Imam i ja iskustva s kristalima, imam ih doma i tražim i dalje neke koji bi mi pozitivno djelovali na neke probleme. Jednom sam stavila ametist pokraj glave, imala sam najčudniji san ikad, onda kad sam držala kalcit blizu trbuha počelo mi kruliti u trbuhu i i sve se nešto pokretati unutra [:hihot] Netko vjeruje njihovo djelovanje, netko ne, a s došadašnjim mojim iskustvom mogu reći da sigurno ima tu nešto... sad samo da nabavim još neke koji mi se sviđaju [:smijesi] Pogledaj si njihovo djelovanje i prema tome odaberi onaj koji bi za tvoj problem il odaberi jedostavno onaj koji ti se jako sviđa ili te nešto vuče baš za njim :)
2013 05 28
uzela sam orgonit od kolarartgallery. preporucujem, isplati se.
2013 05 28
navodno kristali nisu dobri za one koji se neznaju njima služit....
2013 05 28
Da i orgonita imam par i namjeravam ih još napraviti :). Obožavam takve stvari
2013 05 28