Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Što mislite o odjeći iz....?

> Ivank12: > Ja isto volim često kupovati u Lidlu. Tamo ću najprije naći basic stvari poput jednostavnih majica, bluza, hlača ali i donjeg rublja po povoljnim cijenama i dobre kvalitete. Kupovala sam par puta i u Pepcu, veš i neke prejeftine majice. I da, ta odjeća mi se pokazala mnogo boljom od one koje sam kupila u H&M, New Yorkeru i slično. Ma Pepco je zakon👍😊
2018 06 23
Neke me stvari oduševile, neke razočarale.. Načelno za djecu su im super stvari, a za nas veće traperice su ok omjera cijene i kvalitete. Razočarale me neke veste, majce, dolčevite, gaćice i tako.. Sad već znam i birat s vremenom ;)
2018 06 24
Kupim najmanjoj djeci jer mi nisu dovoljne 2 hlacice cijelo ljeto kad se zmaze svako malo, a u pepcu nasla za 15 kn dok su na Krpicama bile po 30-50 kn. Ne znam za kvalitetu ali trebaju mi 1 ljeto.
2018 06 26
Ja recimo za sebe teško da išta nađem u Lidlu jer većinom ne bude odjeće moje veličine, ali zato za bebu nađem dosta jeftine robice :") Nije neka kvaliteta, ali svejedno on to brzo preraste ili pokida dok se igra po dvorištu, tako da nije ni vazno.
2018 06 27
Nije mi bitna marka i ducan ...samo nek je lijepo :) moja curka ima vecinom robicu iz h&ma ali puno puta sam kupila joj tajica haljinica u lidlu i zimske robice i bilo je bar meni peri deri neke su se brzo poderale ocufale iz boljih ducana a iz lidla ocuvale.koda se meni vidi etiketa na majici koju npr uzmem u lidlu...imam majicu mango orsay benneton itd pa su etikete unutra i nitko ne vidi da su marka.jer opcenito ne volim da mi se velikim slovima vidi da mi pise npr benneton mango ...to mi tako kicasto ,volim ovako decentno maleno ako su naprijed sa znakicem poznatijeg ducana.i kupila sam si nekoliko pidjamica u lidlu prekrasne i peri deri ...evo jednu kariranu iz lidla imam dugu vec 4 god a i dalje ko nova.
2018 06 28
Ja sam zadovoljna kvalitetom robe iz Lidla, svasta tamo kupujem i do sad je sve bilo super kvalitete a non stop je u opticaju odjeca i meni i djeci.
2018 06 29
Meni su super njihovi bodici za bebe 👍 a za sebe nikad nista ne nadem.. ili nema mog broja ili mi se ne svida.
2018 06 29
lidl gaće - naklon lidl topići grudnjak - naklon lidl jogi plahta - naklon lidl pidžame - naklon lidl pamučne kratke majice - naklon (neke imam iz 2010) lidl traperice - naklon iako mi nažalost ne odgovara kroj, ali zato sestri odgovara i vidim da traju imam dve haljine - naklon nedavno kupila kratke pamučne hlačice - naklon ode mi kičma. neke stvari stvarno teško imaju konkurenciju u odnos cijena-kvaliteta
2018 06 30
Ne znam kakva je situacija kod vas, ali u mom Lidlu kad krene ta akcija tjedna, dođe nova roba, žene doslovno čekaju ispred otvorenje i pokupuju većinu, tako da mi ne ostane veličine i ne mogu baš ni probati odjeću. Imam jednu pidžamu odlična je, gaćice kupila jednom razočarala se, posteljina mi se isto ne sviđa, ali se slažem da je kvaliteta u rangu H&Ma negdje, neke stvari valjaju, neke ne, treba birati, ali sigurno da se nađu dobri komadi.
2018 07 02
1 2