Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pozivamo adminku da rijesi javno vrijedanje te uplitanje cura protiv prodaje Mix maslinovog ulja

Evo da svi znaju,prije tocno 10tak min sam napravila profil za frendicu,jer svoj imam vec dugo ovdje na krpicama.I napravim 2 teme, i počnu se doticne vec bahatit kako sam ja imala tu temu,kako ju opet pisem, a jasno i glasno mi pise kraj imena broj poruka koliko sam ih napisala otkad je ovaj profil stvoren! Prestrasno! Pa otvorim temu o depiliranju i počne neka balavica srat kako je to lazni profil,kako sam ja sigurno jedna cura sto ju je vec prije trazila slike prije i poslije depilacije.HAHA nemam curo pametnijeg posla. Ovdje ima toliko bezobraznica,opakih i neodgojenih cura! Imate li vi iskustva sa takvima? Misle da su primile B...za k**** [:smije] [:smije] [:smije] a i htjela sam se raspitati o maslinovom ulju pa su se javile nadobudne kokoske koje ga uopče nisu probale(kako nevalja,počele su vrijedati drugu korisnicu)!
2013 06 16
Sad je sve trta a? hahaha
2013 06 16
Ja sam zaista bila fer i korektna i svatko tko se javi informativno vezano za ulja , ja mu objasnim način korištenja, i kada da ga smije koristiti , naravno ne na prvo sunčanje. Ako ga ja koristim 5 godina zasto bih isla sebe trovati i moja cijela obitelj, znači polazim od sebe. Hvala curi koju je napravila ovu temu jer ovih par dana su moje teme , blatile osobe kojima ja nisama ama bas nista napravila, i ovako javno vrijedanje i maltretitanje, šprdnja sa jednim proizvodom kojeg jednog dana želim prodavati kao pravi proizvod sa etiketom idu neke osobe ismijavati , na tome necu stati. Hvala misshrvatske [:kesi]
2013 06 16
o moj Bože,a samo sam htjela znat kak da pocrnim [:jezik] a ono ispo rat
2013 06 16
A tko je misshrvatske? [:smije] [:smije] [:smije]
2013 06 16
Naravno da je trta jer sada ozbiljno otvaramo temu jer ovo je otišlo preko svake mjere
2013 06 16
Stela , nisi ti kriva sa temom, temu nemoj brisati. Mene cure žele ismijavati
2013 06 16
A TKO JE MAUIX8???? [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2013 06 16
Stvarno su prekrdašile,znaju biti bezobrazne i bahate,a onda kad izbije ovakva tema,povuku se u misju rupu. [:smije]
2013 06 16
Pa danas je cura pitala kako da pocrni i ja sam Milena spomenila vaš proizvod jer su neke cure rekle da je super stvar a i sama ga mislim uzeti jer i ja teško dobijem boju..očito nisam do kraja pratila temu ako je bilo vrijeđanja
2013 06 16
Di je ta tema?
2013 06 16
dragi moj djecace/djevojcico, vec sam ti se javila na onoj temi. hvala sto me vrijedjas, prijavljen/prijavljena si na onoj temi nitko nije nista ruzno rekao o doticnoj korisnici, samo su iznesene medicinske cinjenice tebi lijep pozdrav i ponavljam, UZIVAJ DOK NISI BLOKAN/A, ja imam pametnijeg posla u zivotu nego se prepirat s klincem koji nema prijatelja ni zivot pa se izivljava na krpicama traziti potporu od jedne korisnice koja nije niti umijesana u tvoje degutantne balave teme samo zato sto je u "svadji" s par osoba oko jedne teme je ispod svakog nivoa, bravo
2013 06 16
lanazg@tebi nitko nije nastetio,ti si nastetila! prva si počela s pljuvanjem i djevojcicinim uvredama. Katastrofalno. tebe bi se trebalo tuziti jer vrijadas nevine ljude.uzas
2013 06 16
Dalila , vidila sa da si ti samo mene spomenila. al iste osobe koje mene vrijedaju već nekolilo dana idu ponovo otvarati temu o mom ulju kako ja širim rak. Znate šta , sramota , i kako da Hrvatska uspije sa ovim ljudima istima koji su i Isusa izdali, a pitam se jel vjerujete u išta
2013 06 16
Milena, zar ti sebe s Isusom uspoređuješ?
2013 06 16
1 2 3 4 5 ... 11