Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Zdravlje /

Lijekovi /

Kontracepcijske pilule-LOGEST

Drage moje krpičarke htjela sam vas pitati koristili koja od vas ovu kontracepciju? Ima te li nuspojave? Kako ih podnosite? Koliko dugo pijete? Iskustva, sugestije... Ja sam pocela piti prije 1tj na prvi dan menstruacije (dobila 11.6.u pola 12 prvu popila 12.6 u pola 3 popodne) pa me zanima jesam li sigurna sada? Dali koja casica alkoholnog pica subotom umanjuje njihovu efikasnost? Dali one djeluju uopce ako ja tasada nemam niti jedan jedini simptom,tj jeli moguce da je premalena doza hormona pa mi je manja djelotvornost ili je to ok? Hvalaa :***
2013 06 20
ja sam ih pila 2,5 godine i odlicne su mi bile...
2013 06 20
nisam bas na sve odgovorila al nemoras se nicega bojati, bar ja eto u dvije i pol godine nisam ostala trudna, nismo koristili nikakvu dodatnu zastitu, normalno sam cugala vikendom i sve normalno
2013 06 20
Jel? A mm je normalno ono... Znas na sto mislim [:hihot]
2013 06 20
Ok obrisat cu ovu nisam vidila, ispricavam se
2013 06 20
ja ih pije 1, 5 godina i super mi odgovaraju, nemam nikakvih nuspojava.ne moras imati nikakve simptome, one svejedno djeluju. zapravo ih ni ne bi trebala imati [:smijesi]
2013 06 20
Zašto si popila prvu 12.6. ako si dobila 11.6.?
2013 06 20
A zato sto sam dobila 11.oko pola 12 po noci a kako se svaki dan moraju piti u isto vrijeme nije mi odgovarao to vrijeme, ljeto, more, izlasci... Pa sam popila nakon 13sati..
2013 06 20
Aha, onda se to može računati kao da si spavala pa vidjela da si dobila ujutro :P Iako bih ja na tvom mjestu pripazila prvih tjedan dana cca. Za svaki slučaj [:smijesi]
2013 06 20
Hehe da :) Jesam, 7dana dodatna i sinoc sam el ahha [:hihot]
2013 06 20
i ja pijem Logest i prezadovoljna sam :-D.
2013 06 20
Drago mi jee :))
2013 06 21
evo ja tek sad vidim temu, počela sam prije 5 dana piti Logest i od tad me ubija glavobolja i mučnica i ne prestaje..ginekologica kaže da je to najnormalnije prvih mjesec dana (kao i kod ostalih tableta je tako) al meni je ovo koma jer ne mogu funkcionirat kak spada a i imam ispite sad taman... na glavobolje sam naviknuta ali ta mučnina je konstantna i još mi se dogodi da me odjednom "zašarafi" želudac pa me tjera na povraćanje itd... jel ima netko iskustva s tim nuspojavama i jel ima neki način kako da ih se ublaži? izbjegavam sad bilo kakav fast food i težu hranu da mi nebi bilo više zlo (za svaki slučaj).
2013 06 24
Jel? A ja sam u cetvrtak bas popila zadnju tabletu i danas dobila mengu a dok sam pila apsolutno nikakve nuspojave nisam imala, bas nista cak sam se zabrinula dali djeluju uopce? Al ok je za sada :) Meni je ginic rekao da najbolje piti nakon rucka da bi se smanjila mucnina pa neznam jesi li probala
2013 07 07