Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Nuđenje kupnje

Je li vam se ikada dogodilo da vam netko u porukama nudi kupnju? Meni do sad dvaput, s tim da je jedna jednostavno zaključila da ću kupiti predmet pošto mi je u 'sviđa mi se' , predložila ona meni novu cijenu i kaže kao 'jesmo se dogovorile' [:hihot] [:hihot] [:znoji] Što reći...
2013 06 25
Ajme da, nije mi to jasno. Meni čak ne ljudi čije stvari su mi u omiljenima, nego ljudi s totalno krivim veličinama i različitim stilom pa se baš kuži da to šalju na svaki profil na koji naiđu.
2013 06 25
Meni se to cijelo vrijeme događa i ide mi na zivce to uzasno,da sam zainteresirana za kupnju sama bi se javila [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran]
2013 06 25
joj poludim na to [:frustriran] i meni dolaze takve poruke iako sam vidljivo istaknula u svom opisu da mi te poruke ne šalju [:vrti]
2013 06 25
Yes, nego sta nudilo se...a meni je s jedne strane drago [:sramezljiv] ali jos nisam nista tako kupila, jer mi se svasta svidja, a pogotovo ono sto mi trenutno nije nuzno potrebno. [:kesi] Ja se uvijek nadam da ce se neka iz ''svidja mi se'' javiti za zamjenu ali nista... [:place] Ovo tvoje spada u bisere na krpicama [:smije]
2013 06 25
i meni se to dogodilo.. ne znam, mene bi bilo sram tako okolo slati ljudima [:smije]
2013 06 25
Ajme napisala sam ''nuzno potrebno'' [:smije] [:smije] [:hihot] A vjerujem da vam smeta pogotovo ako se stalno ponavlja.
2013 06 25
zašto ne, ako si nekom u omiljenima? Ne tipa - kupi to i to, samo poruka tipa škicni, imam nove stvari.. Meni je to sasvim OK, i kao prodavaču i kao potencijalnom kupcu, ionako se ne sjetim ili nemam vremena sve svoje omiljene gledati svaki tjedan.. A u omiljene sam stavila cure koje stilom i veličinama odgovaraju mom ukusu. Ionako možeš pobrisat poruku ako ti smeta. No big deal.
2013 06 25
aaaaaaaa i mene takve poruke živciraju, onda mi je glupo stavit u omiljene [:sokiran]
2013 06 25
**HudsonRiver** slazem se [:kesi]
2013 06 25
meni se to do sada nikada nije dogodilo, premda ne bih imala ništa protiv kada bi se neke korisnice čije su stvari u mojim omiljenima javile i ponudile mi nešto nižu cijenu [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2013 06 25
Pa ali mislim, da želim kupiti i da želim nižu cijenu zar nije logično da ću pitati sama [:smije]
2013 06 25
mnei ej žena nudila monitor da kupit... jedna neku lančanu prodjau parfema... dok mi s edruga javila i spustila cjenu majce koju sma stavila u omiljenu za 50kn čak..tako da sma majcu od 90dobila za 50 sa poštarinom... znači smam majca 40...
2013 06 25
Ja sam jedna od onih koje se bas ne usude uvijek pitati, pitam ali bubnem, mozda ispadnem budala....jer najgori su mi oglasi (upravo sam ih listala), sa cijenom od 1kn i pise ponudite sami cijenu! A roba nova novcata i koliko mogu onda ponudit [:smije]
2013 06 25
eto,Barbarina prića je baš super,meni se nije dogodilo ali ne bih bila bezobrazna,pogledala bih predmet,možda mi se i svidi a ako ga nudi znači da je spremna i spustiti cijenu što je meni jaaakooo bitno
2013 06 25
1 2