Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Zavlacenje s rezervacijom

Curke, ja neznam dal sam samo ja toliko "ostra" ili i vas smeta kad nekome drzite na rezervaciji nekoliko dana nesto, pa onda ide spika sutra cu uplatiti, pa se onda dva dana ne javi, pa se javi s uvjerljivom izlikom i silnim ispricavanjem, pa se razboli obavezno, pa ozdravi, pa se ce sutra uplatiti.... I tako prodje tjedan, dva.... Izgubite druge kupce. Ja zbog takvih uvodim nova pravila.: 1) rezervacija nema dulje od 2 dana - ukoliko stvarno netko inzistira, ok, al onda ide uplata akontacije u iznosu od 20% od ukupne cijene 2) za svako odustajanje i zavlacenje stavljam neutralni komentar bar Eto, jesam li u pravu ili sam pretjerala ? [:frustriran] [:frustriran]
2013 06 26
nee u pravu si. U potpunosti se slazem sa tobom!!
2013 06 26
Ako gubiš druge kupce zbog nečijeg zavlačenja onda je tako razumno, ali sa druge strane, ako tako čekanjem izlaziš u susret kupcu jer ti je u interesu da nešto prodaš (ovdje nije baš da se trgaju kupci za kupovinom), onda je u redu pričekati. Eto, sve ovisi o situaciji :D
2013 06 26
tako je, ja isto cekam 2-3 dana max. i odsada cu ostaviti negativan komentar, a najgore mi je kad me 1 dan pita 1 pitanje, pa procita, ceka 2.dan da me pita jos nesto, odmah procita, i 3.dan pita opet nesto........i nakraju ne kupi [:hihot] jbt odmah me pitaj sve! ako treba slikat,mjerit, nema beda! neki ljudi ne zasluzuju negativan komentar, nego da ih se dobro ispraska po guzici [:smije]
2013 06 26
Neznam,, ja to ne razumjem jer ukoliko nesto hocu kupiti uplatim novce odmah net bankingom ili najkasnije sutra.... A ako nemam novaca onda ni ne gledam odjecu ili parfeme... Iskreno, svaki put kad su me zavlacili nakraju nisu ni kupili. Nikad mi se nije dogodilo da mi netko uplati nakon 10 dana.... Nego ili odmah ili najkasnije kroz dva dana...
2013 06 26
U pravu si tako bi i trebalo.. Jedna je mene zavlacila mjesec dana! I nije se javljala i ja je pitam sta s rezz a ona meni; ma ipak nebih!! [:smijesi] Pa barem javi zeno!! [:hihot]
2013 06 26
Ja sam se isto prije zamarala, sad odrezerviram i bok :) Ne da mi se uopće trošiti živce.
2013 06 26
Pa izlazim ja ususret kupca jer polazim od svoje situacije da nisam pri novcima a nesto mi se svidi, ali nazlost neki dan sam izgubila kupca za 250 kn, jer me cura zavlacila 11 dana. A htjela biti fer i mislim ako sam njoj obecala prvoj, nema sanse da zeznem. Sad je ona odustala, a ja izgubila 250 jer znate i sami da se tesko prodaju skuplje stvari [:tuzan]
2013 06 26
Ja uopce vise ne rezerviram. Trazim uplatu odmah ili dan poslije.
2013 06 26
Najviše mi je krivo što zbog takvih koji zavlače i dižu živce bez veze mi koje hočemo kupiti ne možemo dobiti rezervaciju [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran]
2013 06 26
E pa to je i meni zao, jer znam kako je kad si ovisam o datumu place ili sl a silno zelis nesto kupiti.... I zao mi je sto zbog takvih, necu moci prepoznati nekoga koga stvarno samo treba sacekati [:tuzan] Zato i mislim da je 20% akontacije sasvim pristojno rjesenje.... Sta vi mislite o akontaciji ?
2013 06 26
Pa stavi pravilo-uplata u roku 3 dana ili vraćam stvar u prodaju i stvar riješena [:zaljubljen]
2013 06 26
Ja moram naglasiti da sam ovdje već sa par korisnica surađivala na obostrano zadovoljstvo sa plačanjem na rate. I to mi je super, jer si na takav način mogu priuštiti i drago mi je svaki put kada pristanu na to. [:poljubac] [:poljubac] Hvala svim curama koje su mi izašle u susret [:zaljubljen]
2013 06 26
Znat ćeš barem s kim imaš posla (što se tiče akontacije). Ne znam zašto ljudi klikaju "Želim to" i rezerviraju ako nemaju novca za iste? Kod mene baš zbog takvih nema rezervacija, mogu pričekati ali dan, dva.. jednostavno nemam živaca a ni vremena ispitivati je li odustala, što se dogodilo i sl. Kao da nekog tjeraš da kupuje od tebe a sam se javio i obećao uplatu u roku "keks".
2013 06 26
Da dobra je i ta fora uplata na rate. Znaci dobijes artikl tek kad odplatis zadnju ratu?
2013 06 26
1 2