Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Za zamjenu...

" .....nisam, ako mi se nesto kod vas svidi onda se sama javim" [:smije] Zanimljivo razmisljanje! Pa tako bi i mi sve.....prodale svoje, a mijenjale se s nekim umjesto da platimo! [:smije] ZeMske, zeMske! [:smije]
2013 06 29
naletila sam i ja na to, heh! hahah! ili skoro duplo skuplja cijena, Ako se mjenja!! haaloooo!!!!! [:vrti] [:vrti] [:jezik] [:jezik]
2013 06 29
da da zanimljivih opisa ima [:smije]
2013 06 29
pa da bolje da kazem da nisam za zamjenu , rijetko jesam, onda se javim u tim jako rijetkim slucajevima, pa bolje reci, s time da svakom odgovorim ko god me nesto pita vezano sa prodaju ili zamjenu ,i još spustim cijene itd [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2013 06 29
da se mjenjam nikad nebi stavljala skoro duplu cijenu [:vrti] [:vrti]
2013 06 29
Kuzim ja kuzim, ali......sto je onda sa drugima koji se jave u tim rjetkim slucajevima? ;) [:smije]
2013 06 29
I ono kad stave ''artikl'' a dolje napisu trazim, koliko ja znam postoji tema za stvari koje se traze, a kad se stavlja artikl nudi nam da ga prodamo, poklonimo ili zamjenimo, a ne da ga trazimo xD
2013 06 29
[:smije] [:smije] [:kesi] [:kesi]
2013 06 29
zasad curke zadovoljne kupovinom kod mene a i ja kod kojih kupim,nadam se da ce tako i ostati ,oko cijene se uvijek možemo dogovoriti, a kad god imam pošaljem i koji pokloncic od srca , da svi budemo zadovoljni [:jezik]
2013 06 29
svima koji se jave ne samo u rijetkim slucajevima kadgod obavezno odgovorim, pogledam uredno šta imaju te kazem dali jesam ili nisam za zamjenu , nikog ne ignoriram [:jezik]
2013 06 29
@Blondie, ovo nije islo na stetu nikoga. Cisto......uvijek dobijem upit za zamjene od onih kod kojih u profilu stoji "nema zamjene" [:smije]
2013 06 29
opisi me i odbiju od kupovine i gledanja nečijih aktikala. pogotovo ako pršti bahatost iz njih [:vrti]
2013 06 29
blondie23 ti si super, nemoj se opterečivati ovime :) [:zaljubljen] [:smijesi]
2013 06 29
ma sve ok, razumijem, nema problema, hvala iazzra [:smijesi] [:poljubac]
2013 06 29
Mene jedino od kupnje odbija: nema vraćanja, nije ovo dućan, ili što sam neki dan vidjela, nema povrata radi vaše neupućenosti.. uglavnom, baš to, takav bahat nastup u startu obično garantira probleme i nezadovoljstvo.. meni na pamet ne bi palo da mi netko želi vratiti nešto što sam prodala/zamjenila jer je sve super [:sramezljiv] [:hihot] [:zaljubljen]
2013 06 29
1 2