Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Zašto to radite?

Svaki dan, ali baš svaki dan, se otvori barem jedna tema iz razloga što je neka korisnica vidjela negdje nešto na sniženju, a tu istu stvar ovdje netko prodaje za 10 kuna više, zamisli. Konstantno se po forumu prozivaju nevine cure koje nikome nisu ništa napravile i mislim da sam u pravu kad kažem da to cure rade iz čiste pakosti (i možda kako bi se reklamirale). Zašto brinete tuđu brigu i gurate nos gdje god stignete? Pa kog briga za koliko para netko nešto prodaje? Ako je netko u mogućnosti kupit će, ako nije neće. I svjesna sam da ću sad dobiti puno kritika od cura koje su se prepoznale, ali daj ajde, pa nemojte bit takve babe tračare. Zašto širiti takvu negativnu energiju?
2013 06 29
nećeš dobiti kritiku imaš + od mene [:smijesi] [:smijesi]
2013 06 29
ja ne spadam u niti jednu kategoriju djevojaka ali gledam sa neke strane da smo sve tu kako bi gledale krpice, ustedile itd.. tako da djevojke koje nesto kupe za 50kn i prodaju za 100kn je daleko od necije ustede. naravno, svaka roba nade svog kupca, ali ja osobno nikada nebi mogla od nekog tolko traziti za stvar koju sam puno manje platila ok je ako netko hoce proviziju, ali stvarno ima djevojaka koje pretjeruju. ima tu puno cura koje nemaju racun na ebayu ili nisu u mogucnosti toliko obilaziti ducane, pa su im krpice mogucnost kupovine artikala koje neke naplate za 100% vise od prave cijene. [:smijesi]
2013 06 29
Istina, ako netko nabije cijene na neke predmete koji se mogu naći i po jeftinijoj cijeni, po meni si je sam kriv onaj koji to kupi... Svatko ima pravi staviti cijenu koju god želi.. kupac uvijek ima izbor!
2013 06 29
i mene osobno nije briga kod takvih stvari,,,ako netko hoće neka kupi, ja nisam protiv i slažem se ako se netko može snaći neka se snađe,,,,svatko ima svoju cijenu i svoj razlog a ako netko hoće kupiti bude, a ako ne, neće,,,,super tema jer ja kažem neka svatko počisti svoj prag pa neka ide na drugi,,,,ja sam napr, poslala curi poruku za cipele od 100kn a preko e baya su 60 ali zašto da se time zamaram,,,,,super tema [:kesi] [:kesi]
2013 06 29
To sam i ja primijetila tu na forumu. Kroz mnogo tema koje se tu otvaraju ili kroz način komunikacije se može išćitati koliko zlobnih, pakosnih i jalnih osoba ima tu na krpicama. A neke su jednostavno neodgojene i tu nemislim na curice od 16god već na cure pa i žene... I slučajno nemojte ni u kojoj prilici spomenuti da ste završile nekakav fax jer će vas žive pojest.... I pozivati za diskriminaciju i da ljude dijelite po titulama.
2013 06 29
ja sam i za i protiv :) jednostavno je, imaš potpuno pravo u ovome što si napisala, uostalom uvijek je bilo i bit će takvih, niti jedna tema na forumu ne bude promjenila cijene takvima koji drastično pretjeruju, ali, nekad mi je ok kad vidim da netko doslovno naljepi link s ebaya gdje je badić, cijena 36 kn, a ovdije 150 kn . (naravno gdje se nikoga ne optužuje , ni ocrnjuje nego čisto da curke znaju da mogu proći jeftinije , zašto bi platile 150 kad mogu 36) eto to :D Mislim da je to u redu..
2013 06 29
Meni je isto zanimljivo kolko osjetljivih korisnica ima ovdje [:hihot] . Ako slučajno nešto krivo (po njihovm mišljenju) napišeš ni traga ni glasa više od njih [:smije] . Meni je to smiješno i bezveze.. Ja uvijek svakom odgovorim, ako nisam za zamjenu, ako odustajem od kupnje i sl.. a ne da nestanem samo odjednom bez objašnjenja
2013 06 29
Ma joj babydoll, to je isto jedan od mnogih problema, čista stvar kulture. :)
2013 06 29
auroro, mudro zboris [:poljubac] [:zaljubljen] [:smije]
2013 06 29
Ivchi15 da sve smo ljubomorne na tvoju diplomu [:hihot] pa čak i uz svoje dvije [:smije]
2013 06 29
djevojke prposne ste! takve vas volem [:smije] [:poljubac]
2013 06 29
Ovo se vjerovatno ide mene, jer sam ja nedavno otvorila takvu temu, i nije se radilo o 10 kn razlike, al nema veze.. Nisam ljubomorna ni zlobna, samo mi je žao cura koje su naivne, pa nasjednu na stvari koje su ovdje duplo skuplje nego po trgovinama.. ali nema veze, u buduće ću bit sebična i neću više nikog upozoravat na takve stvari i okej, svi sretni i zadovoljni [:smijesi] tko ima viška novaca neka kupuje [:smije]
2013 06 29
cure, nitko nije nepismen ni retardiran da ne zna guglat. najcesce je ljudima to nebitno, zele predmet i platit ce ga koliko treba. ima daleko vecih nepravdi od cijene neke krpe. oko kojih se nitko ne uzrujava. [:smije]
2013 06 29
@sanja a di si ti pročitala da sam ja rekla da je netko ljubomoran na moju diplomu?
2013 06 29
1 2