Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Jesu li "moje krpice" second hand shop ili smo promašile temu?

Ja potpisujem cipelitzu u svemu.
2013 07 02
jessa, na koji ti je nacin netko pokusao prodati predmet za 120? usla ti je u inboks i ponudila jaknu? il si ti isla u njezin i trazila ju za manje od 120kuna? [:smije]
2013 07 02
U potpunosti se sa svim slažem. Baš sam prije neki dan pregledavala artikle, cijene su pre, previsoke. To su većinom korištene stvari, to bi trebalo biti jako jeftino, ali baš suprotno. Pitam jednu curu za koliko bi prodala korišteno rumenilo koje u dućanu košta 25 kn, ona veli za 20kn, gledam Muine palete, jednu cura cijeni 70 kn..mislim, pa da kupiš ili naručiš novo, došlo bi te isto ili jeftinije! Isto me srdi što jako puno cura prodaje artikle naručene s ebaya po duploj cijeni. Uvijek treba sve dobro pregledati, lopovluk na svakom uglu. [:tuzan] Čim se stvar iznese iz dućana, cijena joj odma pada!
2013 07 02
cipelitza, ja sam u prvom postu naglasila da su i moje cijene previsoke kao i većina drugih cijena tu...ne uspoređujem se nego pričam o situaciji kojoj smo svi podlegli-manje više, a to nije bit second shopa.
2013 07 02
Imas pravo, cijene moraju biti realne, a i ak su nekom preskupe uvijek spustim 10/15kn:) zelim se rijesiti robe u ova 3tjedna, ali nejde mi bas:P
2013 07 02
Imaš ti pravo...ja sam upravo spustila cijene i jesu prenapuhane su. Ai svejedno se da naći nešto kvalitetno, a povoljno [:smijesi]
2013 07 02
Ja se nisam zagledala u cijenu neg odmah poslala poruku da to želim...poslije sm je pitala dal može kakav popust i dal ona može riješiti poštarinu-to je 10 kn-počela kao ona je skupo plaćena, ne mogu spustiti cijenu...ma nije bitno, ja od takve kupnje odustala i bok. Al cijene su visoke, što je je [:hihot] Meni je tu na selu problem kupovati, a ne mogu u neki veći šoping jer imam malo dijete i nažalost nema ga tko čuvati cijeli dan, zato sam tu na krpicama stalno... Svaka čast izuzecima, kupila sam haljinu za 20 kn, sandale za 15 kn itd...al neke cure zbilja pretjeruju [:jezik]
2013 07 02
cipelitza-potpisujem! A gdje je pečat?
2013 07 02
cure drage, znate onu, ja bi za sito kupio tele-ali svoje bi prodo za mečku,, [:sramezljiv] [:jezik] takvo je i stanje ovdje, sve bi mi skuplje prodale, a jeftinije kupile-naravno, takva sam i sama i nisam jedina! [:smijesi]
2013 07 02
sophiela, imam dana kad mogu iskesirat soma kuna da ne trepnem, ima dana kad nemam za kavu. kao i ti i kao svi ostali. jel to znaci da cu svaki dan mijenjat cijene u ormaru? kako da ne [:smije]
2013 07 02
Jessa26-razumijem te, tako je i meni jer sam sa jednog otoka [:vrti] , uglavnom ovdje kupujem, pa zbog toga i prodajem, da sa onim što zaradim odmah nešto i kupim [:hihot] , ali, ako prodam svoju nenošenu haljinu za 50 kn (što mislim da je za sec.hand realno jer nije sa etiketom već iz mog ormara), onda ovdje ne mogu kupiti običnu majicu kratkih rukava koja je uz to još nošena, i onda to sa cijenama ide sve u krug.... Sve je manji gušt ovdje kupovati zbog toga...pogotovo kada se sjetim popusta vani-2,5 eura bershka majica [:znoji]
2013 07 02
da su neke cijene previsoke jesu,ali ja preskocim ako mi je skupo,a nije nekakva marka,isto tako sam kupila skoro novu kremu za lice za trecinu cijene(hvala blondi).Znaci bitno je znati sta trazis i koliko to realno kosta.I ja sam nasla gdje cura istu majicu kao ja prodaje za trostruko vecu cijenu nego ja,malo nize nego je bila nova,a ja je prodajem za 30% cijene,i nisam je prodala,a ona svoju mozda prije proda.tako da ne vrijedi se zivcirati,ne treba mi ova lova sa krpica za zivot ali voljela bih se riješiti odjeće po nekoj realnoj cijeni,bar 30% od placene,ako ne nikom nista.
2013 07 02
50 kuna za nenosenu haljinu je okej ako je c&a. ako je ck ili hilfiger, to je djabe, a ne realno. [:smije]
2013 07 02
Lelica-u ovome možda imaš i pravo, takve smo prirode mi ljudi: "cure drage, znate onu, ja bi za sito kupio tele-ali svoje bi prodo za mečku,, takvo je i stanje ovdje, sve bi mi skuplje prodale, a jeftinije kupile-naravno, takva sam i sama i nisam jedina! " pojela nas pohlepa haha [:smije]
2013 07 02
sophiela, netko nije gladan i ne prodaje sadrzaj ormara za kupiti si koricu kruha. stoga ima vremena cekati kupca koji ce iskesirati tu cijenu. to nema veze s pohlepom. uvijek je tako bilo i uvijek ce biti. lelica je rekla sjajnu stvar, svi bi kupili za kunu s postarinom na ruke u cijeni, a prodali za soma kuna da mogu. [:smije]
2013 07 02